Bolesť pŕs na začiatku tehotenstva

emuska72
4. jún 2020

Ahojte dievčatá, prosím Vás napíšte mi vaše skúsenosti, kedy Vás začali bolieť prsia pri tehotenstve.
Boleli niekoho z Vás hneď pár dni po ovulacii? A tehotenstvo dopadlo dobre?

katka2505
4. jún 2020

Bolesť pŕs pár dní po ovulacii môže znamenať aj prichádzajúcu menstruaciu.Napr.mňa vôbec neboleli prsia ako príznak tehotenstva.Boleli ma tak 5 dní predtým ako som mala dostať menzes.V tehotenstve ma boleli až pri konci

emuska72
autor
4. jún 2020

@katka2505 vec sa má tak, že ja som ešte len 2 a pol týždňa po potrate v 6tt (chemické tehotenstvo) 😪 s partnerom sme sa odhodlali mať sex v nedeľu, dávali sme si pozor ale mňa začali včera bolieť prsia ako pri tehotenstve. A rozdiel v bolesti pŕs pri tehotenstve a menštruácii už poznám lebo toto bolo moje druhé tehotenstvo a druhý potrat 😪 tak teraz bijem hlavu o stôl a je mi až zle z toho, ako sa bojim.
Pri prvom tehotenstve, pri ktorom som potratila v 5tt ma taktiež začali prsia bolieť hneď po sexe a nedopadlo to dobre, preto chcem vedieť skúsenosti iných 🙂

katka2505
4. jún 2020

@emuska72
Každá žena je individuálna a má iné príznaky,či už tehotenstva,menzesu,ovulacie.Prajem,nech všetko dobre dopadne.

kiki68
4. jún 2020

Od 4tt , v 12 tt som isla z moze vyskocit a mala som stavy, ze som iba par minut stala a rozdychavala tu bolest. Ani podprda, ani chodit s tym. Po ulici som chodila a drzala nenapadne prsa ako idiot. Inak by som nedosla par sto metrov. Teraz od 34tt uz o dost lepsie

zuzkaz91
4. jún 2020

@emuska72 joj boleli ...už som znala že som tehu😀

goldmolly
4. jún 2020

Mna boleli prsia asi 10dpo, test bol este biely ale mne sa to uz vtedy nejako nezdalo 😀 nemohla som na nich lezat..o dva dni bol na teste duch a prsia ma boleli cele tehotenstvo 🙂

misa11111
4. jún 2020

No ja sa na to už nespolieham, viem že keď ma bolia prsia ide ms a to môže byť aj 5 dní pred MS, mňa tak bežne.

bejka90
4. jún 2020

@emuska72 mna zacali boliet3 dni poovulacii, a bolo mi to divne,ze tak skoro,bala som sa, ze mi prichadzaju kramy a neboli to kramy ;) a ako dopadlotehotenstvo neviem,som prave v 6.tom mesiaci, a chvala Bohu sa citim velmi dobre, ziadne komplikacie nemam ;)

anile12
4. jún 2020

Mňa boleli asi týždeň pred MS ale bola to úplne iná bolesť lebo pred MS ma vždy bolelo tak zboku pri stlačení ale toto bola taka bolesť pri dotyku že úplne celé od stredu až po kraj

metuzalem
4. jún 2020

@emuska72 mna zacali boliet prsia uz par dni po ovulacii (3-4) a bolo to tehu. Ine priznaky som nemala. Asi tyzden po meskani ms som si spravila test a bol jasny 😀

emuska72
autor
4. jún 2020

@metuzalem a dopadol všetko dobre? Nepýtali ste sa, ako je možné že tak skoro začali bolieť?

metuzalem
4. jún 2020

@emuska72 nie, nebolo mi to divne, zrejme sa uz kratko po oplodneni zacali vyplavovat nejake hormony... preto som cakala ze ms nepride. Objednala som sa.na gyndu a v 7tt uz na sone bolo nieco vidno. Tehotenstvo mam zatial bezproblémové.

emuska72
autor
5. jún 2020

@metuzalem jasne 🙂 no ja keďže som už 2x potratila za 6 mesiacov a taky príznak som mala pri prvom tehotenstve tak si to asi automaticky spojujem s potratom a preto sa bojim. A keď som náhodou fakt otehotnela teraz, 2 a pol týždňa po potrate tak je to ešte väčší strach momentálne 😪

metuzalem
5. jún 2020

@emuska72 je zbytocne si namyslat, bud v pohode, nemozes za to ze zatial sa nepodarilo...ak si opat tehotná, tes sa a setri sa, hlavne netreba mysliet za kazdym pichnutim v brusku na najhorsie. Drzim palce 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre