Bolí ma panva a mešká menštruácia, môžem byť tehotná ?

rp123
7. feb 2020

Ahojte, mávam 28 dňový cyklus, nikdy mi menštruácia nemešká, možno pár krát sa mi stalo, že jeden deň. Teraz som mala dostať v stredu 5.2., dnes ráno som si robila test, ale negatívny. Vôbec nemám pocit, že mám dostať, čo tak pravidelne mávam. Jediné, čo ma bolí je trochu panva. Stretli ste sa už s tým? Neviem, či to má súvis. Alebo myslíte, že ešte môžem byť tehotná?Ďakujem za odpoveď

saskia_98
7. feb 2020

@rp123 nemala si tento mesiac vela stresu, nebrala si atb, nebola si prechladena zo spodu ?

rp123
autor
7. feb 2020

@saskia_98 práveže si nemyslím. Prechladnutá som nebola, antibiotiká som nemala ani nepamätám:(

miriam1983
7. feb 2020

@rp123 tiez som mavala pravidelny,ale stalo sa mi obcas,ze tyzden meskal a potom zasa prisiel o tyzden skor. Niekedy sa stane,ze mesiac vynecha a pride az buduci,ak nie,treba dat vyvolavacku. Ale ak si mala pohlavny styk,tak samozrejme mozrs byt aj tehotna.

irusa
7. feb 2020

ahoj mala som presne ten istý problém meškala mi štyri dni ...tiež mám presne na deň... test som vôbec nerobila...mrcha sa dnes ráno dostavila a tiež som nemala žiadne príznaky prichádzajúcej menštruácie

rp123
autor
7. feb 2020

@miriam1983 ďakujem

rp123
autor
7. feb 2020

@irusa ďakujem

miska_kal
7. feb 2020

@rp123 moze byt, ze ide o tehotenstvo, ak ste mali nechraneny pohlavny styk. ak ti nepride ms, tak skus o par dni spravit dalsi test.

rp123
autor
7. feb 2020

@miska_kal ďakujem za odpoveď

michaela199128
9. feb 2020

Ahojte mam taky menší problém. Menštruáciu som mala dostať 3.2 a menštruácia sa nedostavila Mam nepravidelný cyklus občas mi príde na čas no nezvykne mi meškať. Mali sme z partnerom chránený sex. Spinim sa uz 5 deň a menštruácia sa nedostavil. Skúšala som červené víno a horúcu vodu nepomáha. Môžem byť tehotná???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre