Clostilbegyt a ovulácia

katinka4
29. máj 2013

Ahojte , chcem sa opýtať vás všetkých čo užívate alebo ste užívali Clostilbegyt ktorý DC vám prišla ovulácia . Ja ho beriem 1 cyklus z dôvodu predošlých anovulačných cyklov a to od 5.-9. DC 1 tbl. denne. Aké ste mali príznaky a ako dlho trvali?

matka295
23. sep 2017

@martina7905 ahoj moja tak pokročili 😊 😚 ale tíško 🙊

katinka4
autor
25. sep 2017

@emily048 jednu tabletku 5 dní .zacala som na 5.dc a skončila na 9.dc. Ale mne nepomohol.Otehotnela som prirodzene po 2 rokoch od užívania.

katinka4
autor
25. sep 2017

@soni_cka ovulacny test je pozitivny keď je prvá ciarka rovnako silna ako druha (testovacia) alebo je ešte silnejšia. Pri tehotenskom teste staci ked je ta prva vyditelna .Vtedy su tieto testy pozitívne. Bolesti po Clostyle som mala aj ja ale ovulaciu nie

patricia33
15. okt 2017

Ahojte, zapajam sa k vam do diskusie baby. Kedze este len zacinam s liecbou mam mozno hlupu otazku, ale vy mi urcite budete vediet poradit. Ked uzivam Clostilbegyt 1 tabletku 5.-9.den mozem sa riadit ovulacnymi testami ,aby som vedela ze k ovulacii doslo? Alebo mozu byt ovu testy skreslené uzivanim Clostilbegytu? Dakujem 😊

matka295
15. okt 2017

@patricia33 ahoj ja som si počas užívania nerobila ovu testy ale spoliehala som sa na folikulometriu vždy som ju mala 12 DC a následnú ovulaciu som cítila mala som bolesti.

patricia33
15. okt 2017

@matka295 dakujem ti. Ja na folikulometriu nejdem,zatiaľ ma na nu lekár neposlal,takže to bude ťažšie zistiť či ovulacia prišla 😕

kakatulik
15. okt 2017

@patricia33 Tak ci ovulacia naozaj Bola ti najlepsie potvrdi bazalna teplota. Ovulacne testy iba urcuju,hladinu LH v krvi,ktora svoj vrchol dosahuje prave pred ovulaciou. dojst k nej ale nemusi.

patricia33
15. okt 2017

@kakatulik vďaka za odpoved,to som si práve aj myslela ,ze hladinu lh môžem mať vysokú v dôsledku užívania clostilbegytu ,ale pritom k ovulacii nemusí dôjsť...😕

kakatulik
15. okt 2017

@patricia33 ja si nemyslim,ze Clistil az tak velmi ovplyvni LH. Skus tu BT.

patricia33
15. okt 2017

@kakatulik dakujem ti za rady,skúsim tu BT a uvidím...

splendida
23. nov 2017

babyyyy ak by niekomu zostal clostilbegyt kupim , Inak držím palce všetkym 🙂

vejkazvejka
1. feb 2018

Ahojte baby, možno to tu niekde bolo ale asi som to prehliadla...mali ste niekto clostilbegyt predpísaný pri epravidelnom cykle takže ste vobec nevedeli kedy a či vobec dostanete menzes? ako ste to teda začali užívať? ihneď?

zafi
1. feb 2018

@vejkazvejka Áno, ja. Mávala som 60 - 100 dňové viac cykly a tak mi doktor vravel, že ho mám užívať hneď ako mi ho dal, potom po cca 12 dňoch mi pozrel folikuly a hneď mi pichol aj Pregnyl. Zadarilo sa. 🙂

matka295
1. feb 2018

@vejkazvejka vieš ono keď ti už dajú clostil a odsleduju ovulaciu tak už budeš mať cyklus pravidelný a kratší. Ja mám pco ale cykly som mala ako hodinky. Jeden cyklus som brala clostil a na 15 DC pregnyl no nezadarilo sa a mrcha prišla o 14 či 15 dní. Na ďalší cyklus som brala len clostil vajíčka dozrievali pomalšie a tak sme pregnyl nepichli ovu bola na 17 DC silná a bolestivá. Podarilo sa som v 30 tt. Držím palce.

vejkazvejka
1. feb 2018

@zafi
@matka295
Ďakujem baby, tiež mam pco no a vysledky z h. profilu dosť zlé tak som objednaná na koniec februára, že začneme liečbu a myslím si, že mi dá clostil, to je taká najčastejšia liečba asi...len ma tak napadlo ked sa to dáva v určitý DC, že či sa musí čakať či sa nááhodou objavia a potom dať alebo aj hneď..tak som zvedavá velmi dúfam, že liečba zaberie rýchlo keď mi nejakú dá, lebo čaje, vitamíny a iné srandy vobec nepomahajú na nič

Som rada, že vám to vyšlo baby 🙂

matka295
1. feb 2018

@vejkazvejka no na pco žiadne vitamíny nezaberú to je fakt. Mne robila moja gynda driling a hneď som mala stimulku. Určite ti dá clostil to sa používa najčastejšie. Verím že nám onedlho pridaš foto // 🙏

vejkazvejka
1. feb 2018

@matka295 no doteraz som mala len antiku keďže sme ešte neplánovali, takže to bolo také ututlávanie problému ale teraz to už riešime no ešte sa to trochu natiahlo tak som asi 3/4 roka bez antiky zatial len bylinky a pod. Ale ani na menzes mi to nepomáha..takže sa aj teším ked tam pôjdem, že sa konečne niečo začne diať 🙂 a som rada, že nepovedala, že máme rok skúšať a hneď mi povedala, že to nebude len tak a netreba čakať...no len doma sa nám to trochu predĺžilo, inak by mi liečbu už začala

Ty máš za chvílku termín tak držím prsty 🙂

matka295
1. feb 2018

@vejkazvejka ďakujem pekne 😉 áno chápem niekedy sa to tak stáva že človek mieni pán Boh mení 😊 ale všetko príde k tebe v pravý čas ✌️

vejkazvejka
1. feb 2018

@matka295 určite áno 🙂 dobré to bude

bella3007
21. feb 2018

Ahojte žienky beriem clostilbegyt prvý cyklus včera som mala 14DC robila som si ovu test vyšiel takto myslíte že je pozitívny alebo ovulácia nastane. Beriem aj duphaston dnes mam 15DC mala by som ho užiť myslíte že by som mala počkať aby mi to nezablokovalo OVU. Ďakujem za každú odpoveď.

bella3007
21. feb 2018
butterfly333
21. feb 2018

@bella3007 ešte nie je pozitívny

janie7
22. feb 2018

Ahojte babenky, chcela by som sa spytat ci mate aj take skusenosti, ze clostil nezabral. Ja som ho tento mesiac douzivala (2x1 tabletka), som 14DC a najvacsi folik mam 11mm. Ale mam dlhsie cykly, tak vazne neviem ci este dufat, alebo uz je to pase.

sara0909
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara0909
5. apr 2019

Ahojte 🤗 3 roky sa neúspešne snažili o bábätko Clostil zabral na prvý šup ♥️ držím vám všetkým palčeky, aby sa aj vám za darilo 💞

krengoska
12. apr 2019

Ahojte, neostal niekomu ešte Clostil ???? Ak áno kúpim.

krengoska
12. apr 2019

@sara0909 gratulujem 🙂

bella3007
14. apr 2019

Clostilbegyt nám pomohol na 3 krát takže teraz sa tešíme s 3 mesačného chlapčeka. Snažili sme sa 4 roky😉

popusovapamela
27. sep 2019

Hm

popusovapamela
27. sep 2019

Ja tiež prala clostin big a bi som hcela opierať kedi príde ovuláciu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre