Clostilbegyt a ovulácia

katinka4
29. máj 2013

Ahojte , chcem sa opýtať vás všetkých čo užívate alebo ste užívali Clostilbegyt ktorý DC vám prišla ovulácia . Ja ho beriem 1 cyklus z dôvodu predošlých anovulačných cyklov a to od 5.-9. DC 1 tbl. denne. Aké ste mali príznaky a ako dlho trvali?

hellokittynka
11. dec 2019

Ahojte, ostala mi cela krabicka Clostibegyt nema niekto zaujem?

krengoska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mlenna15
17. feb 2020

@hellokittynka ahoj neviem ci je to este aktualne ale mala by som zaujem !

lalilla
20. feb 2020

Ahojte akurat som prisla od gyn a ideme clostyl a duphaston skusit. Citili ste sa z tej tabletky dako inak? Predsa su to hormony a komu to pomohlo? Dakujeeem

krengoska
21. feb 2020

@lalilla ahoj ja som brala tento mesiac, no zmena žiadna.

mouse14
15. mar 2020

@lalilla a ako podarilo sa?Pichali vám pregnyl?Či len clostil a duphaston ste mali.

lalilla
15. mar 2020

@mouse14 ahoj ja som ten clostyl nebrala. Kedze sme boli aj v car povedala som to dokimu a on ze on by to nebral ked mam ovulaciu, boli sme na dvoch iui takze to mali odsledovane. Potom som si povedala ze radsej sa usetrim teraz davke hormonov a potom pojdem na plno do ivf.
Injekciu mi pichali len pri iui, zatial bez uspechu.

mouse14
15. mar 2020

@lalilla to že v Cár som bola aj ja.Po IUI mám jednu dcéru.Tiez mi pichali pregnyl.Chceme už druhé a zatiaľ to riešim len u svojej a prirodzeným snaženim.S ovulaciou neviem ako na tom som mám PCO a pijem len čaj na ovu.A duphaston na cyklus....a nový cyklus mám začať s clostilom....

lalilla
15. mar 2020

@mouse14 tak verim ze aj druhe sa podari! Ako keby nechodime aj do car ze mi da gyn clostyl tak by som to skusila. Ale nepacil sa mi jej pristup nerobila mi folikulometriu a hned mi dala ten clostyl...pritom ten sa dava ked ovu nemas a vdaka car viem ze ju mam. Chcela som ho brat ale potom som rada ze som do toho nesla, bala som sa najma ze mi to rozhadze hormony a tak. Ale zaroven som verila ze mi pomoze, sak poznas cim viac citas na forach tym veris ze aj tebe to pomoze. My sme si povedali ze do leta sa posnazime este a ked nie pojdeme na ivf.
Duphik som si ale vybrala z lekarne, ale tiez zatial som ho nechala v skrinke. A duphaston beries dlho pomohol?

jaruska_12
27. mar 2020

Baby nemáte na predaj clostilbegyt 5 tabletiek?

lesanisko
13. apr 2020

@hellokittynka ahoj, ešte máš k dispozícii? Ďakujem

voskovka
13. apr 2020

Prosím nemáte niekto clostil na predaj?

lesanisko
13. apr 2020

Ahojte, prosím pekne, nenájde sa niekto komu zvýšil a už ho nepotrebuje? Veľmi by ste pomohli, ďakujem

mouse14
13. apr 2020

Tiež by sa mi zistil clostil, predáva niekto?

erika690
14. dec 2021

Ahojte..mne lekar predpisal clostil. Zistili ze telo nanho nezareagovalo velmi dobre..straaasne vela folykulov sa tam vytvorilo vraj tolko este nevideli ( cca 15)tak mi predpisali duphaston aby som z tych folykulov nedostala cysty....ma s takym niecim niektora skusenosti?

saxana000
18. sep 2022

Ahojte dievcata.. Konecne som dostala menzes tak zacinam s clostilom od 3 dna po 1 tabletke..na ktory den sa mam objednat na folikulometriu? Alebo robit ovulacne testy?moj cyklus je tak 60 dni..ci na tom uz nezalezi clostil to nastartuje?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre