Clostilbegyt. Ako sa vám prejavila ovulácia?

kamillka100
11. dec 2010

baby poradte, zistili mi, ze neovulujem tak mi dr. predpisal clostilbegyt, brala som ho od 5. dna 2x1 tabletu a na 15 den som teraz zacala brat duphaston, v 11,12 den som citila take bolesti na vajecniku a 13,14 ma vobec neboleli a dnes 15 ma zacal boliet a citim take palenie, lekar nam kazal mat 3 dni pauzu a skusat 13,14 den, nekazal mi prist na ultrazvuk ci mi folikul praskol, v 10 den som mala 16mm folikul, moze sa mi nieco stat, ked mi folikul nepraskne???lebo teraz neviem ci mi praskol alebo nie, som z toho velmi nervozna a stale na to myslim ☹ , bojim sa... ako sa ovulacia prejavuje u vas? velmi lutujem, ze som si nemerala bazalnu teplotu, ma niekto taku skusenost ako ja? dakujem za kazdu jednu odpoved 🙂

katarina104
11. dec 2010

to si mala už pekný folikul,to či praskol sa teraz nedozvieš,iba ak by si šla na ultrazvuk, už musíš len čakať na menštruáciu. Ak ti nepraskne tak sa nič nestane, neboj sa, ak si mala tie bolesti tak mohla byť ovulácia 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre