Čo beriete na podporu otehotnenia?

julianocka122
22. apr 2020

Drahe žienky
Chcela by som sa Vás opýtať čo beriete/brali ste na podporu otehotnenia
Ďakujem Pekne za každu Radu 🙂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
spajki
22. apr 2020

@julianocka122 Ahoj u nás zabral kotvičnik a maca peruanska uživali sme to obaja...

kiki68
22. apr 2020

Kyselina listova 800, vit c,e v tom boli tiez.

lentilkaxxx
24. apr 2020

@julianocka122 kadečo možné niekoľko rokov - lieky, gynex, vitamíny, naše bylinkové čaje, maca, ayurvedské bylinky, viac sexu, ovulačné testy,... Bez výsledku. Až zmena prostredia, popretŕhanie väzieb na všetko, čo spôsobovalo predtým stres, aj ktorý sme si neuvedomovali, zabralo. Tj. zmena zamestnávateľa, bydliska, eliminácia svokry + iných parazitov, nabratie späť zhodených kíl kvôli stresu a o 2 mesiace bol výsledok na teste. 🙂

vlasta1818
25. apr 2020

dôležité je mať pestrú stravu, jesť zeleninu, ovocie, ale je mi jasné, že nie všetko zješ, teda ja nezjem určite 😀 Preto som si zaobstarala ešte vitamíny, ktoré obsahovali aj c vitamín, aj kyselinu listovú, aj b vitamíny, no proste všetko, čo treba a nemusela som sa stresovať 🙂

melynda
27. apr 2020

Kyselina listová je podstatná, ale nie je to jediná vec, ktorú treba brať, ktorá je prospešná aj pri snažení aj v tehotenstve. Najmä problémom je to, že niektoré ženy majú problém aby telo správne využilo tú kyselinu :/

ivana160992
27. apr 2020

@julianocka122 ahoj ak ti mozem poradit tak skuste s manzelom vceliu matersku kasicku😊 skusis si o tom precitat na nete. Poznam 4 manzelske pary, ktore po dlhodobom snazeni nemohli otehotniet vratane nas s po uzivani kasicky sa podarilo😊

vlasta1818
1. máj 2020

@melynda jasné, že nie je to jediná vec, preto ako som ja písala som pozerala doplnok, ktorý má pestré zloženie, aby obsahoval viaceré vitamíny, aby to bol akoby komplex a potom som si ho aj zakúpila. Myslím, že Danielkovi aj to prospelo 🙂 Je zdravý a rastie ako má 😍

bariciakova1
30. nov 2023

Chcem sa spýtať či máte niekto skúsenosti s užívaním Fertilupu založeného na prírodnej báze

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre