Čo si myslíte o tomto grafe?

simik7192
17. sep 2020

Ahojte, potrebujem radu, keďže som v meraní len začiatočníčka, tak by som potrebovala pomôcť od tých ktoré už máte nejaké tie skúsenosti nie ako ja.. Čo si myslíte o tomto grafe? Ms by mala prist 22.9, asi nič z toho? 🤔🤐😓

nelca0510
17. sep 2020

Skus si najist staršie diskusie, alebo sa pridať do skupiny, ktorá sa tomu venuje

rosalie1411
17. sep 2020

@simik7192 pravdepodobne ide o anovulacny cyklus, ak nemávas dlhšie cykly.. Alebo výnimočne posunutá ovulacia a zatiaľ neprebehla.. Ale skôr som za anovulak..

Inak... Na čo vystupujes pod 2 nickmi? Alebo v skupine Grafy bazalnej teploty existuje niekto s rovnakým grafom ako máš ty 😉?
Nič ma do toho, ale želám všetko dobré.. 😊

abriela
17. sep 2020

moj posledny graf - koncilo to tehotenstvom. Od 11 dna do 22 je to podobne

simik7192
autor
17. sep 2020

@abriela tak asi mám iný cyklus 🤔

simik7192
autor
17. sep 2020

@rosalie1411 no práveže mám nie stále rovnako 🤨 vieš čo že môže byť? 🤨 Lebo chodievam na starý mobil a tam mám starý nick ktorý nedokážem vymazať a tento aktuálny mi asi stále vymaže ak sa prihlásim na nový ďakujem za upozornenie skúsim zmazať nejako 😲

giuli
17. sep 2020

@simik7192 mne to pride ako anovul.cyklus...podla mna ovul.este len bude...mozno coskoro...tie posledne teploty z 5 dni su ustalenejsie.

millky
17. sep 2020

@giuli prosím vás, toto ma zaujíma veľmi, podľa čoho viete, že to je anovulačný cyklus. Tomuto som nikdy nerozumela. Na stránke, ktorá sa venuje ovul.grafom som čítala, že ak teplota klesne pod bežnú hladinu, ktorá sa určuje po skončení MS a potom rapídne stupne o viac ako 0.3 stupňa tak prebehla ovulácia, samozrejme je to príklad pre ženu s 28d cyklom a predpokladom, že má ovuláciu cca v strede cyklu.
Čiže tu by som typla, že 6.9. mala dotyčná ovulku. Lenže podľa tohto... Tá prvá teplota vyzerá ako zle nameraná, buď bol ešte menzes alebo to nebolo ráno po zobudení.... Viete mi to vysvetliť ako to teda má byť?

simik7192
autor
18. sep 2020

@giuli ja som už ovuláciu pravdepodobne 12.dc mala to viem lebo som mala kopu hlienu, natahovaci a teraz už nič sucho
@abriela
@rosalie1411
@millky

Dnes teplota stúpla 😲 a meriam v rovnaký čas,na rovnakom mieste z tým istým teplomerom

millky
18. sep 2020

@simik7192 len ta po menzesova teplota je daka moc vysoká. Lebo od nej by si mala mat už len vyššie teploty, nie nižšie.

simik7192
autor
18. sep 2020

@millky len ja som až neskôr začala merať asi až 3 dni po skončení ms

simik7192
autor
18. sep 2020

našla som podobný, je iba stiahnutý,, ako mám ja a bol víťazný graf tak asi každé telo je iné 🤔

millky
18. sep 2020

@simik7192 tak ale na tomto druhom grafe je teplota po ovulacii vyssia ako po menzesova. Čo viem ja, tak po MS ti telo ukáže tvoju reálnu bazalnu teplotu bez ovplyvnenia hormónov. A ta počas tehotenstva narastie. Ako aj na tomto druhom grafe. Je vyššia ako 37. A zároveň aj vyššia ako teplota po ovulacii. A dnes si mala akú BT?

simik7192
autor
18. sep 2020

@millky 36,60*c

millky
18. sep 2020

@simik7192 tak to vyzera zaujimavo 😉 daj potom vediet že ako to dopadlo ☺️ držím prsty

abriela
18. sep 2020

@simik7192 no zaujímave, kludne to može bzt dalej ako to bolo u mna. držím palce

simik7192
autor
18. sep 2020

@millky ďakujem tak nech to dopadne že nič z toho nebude, tak príde ďalší cyklus 😊😘👶

giuli
18. sep 2020

@millky teplota po skonceni ms moze byt vyssia ,dokonca moze dosiahnut hodnoty poovulacne.....pocas dalsich dni sa teplota ustaluje,klesa na predovul.hodnoty,to moze trvat rozne...v perfektnom cykle 14 dni,no napr.u mna 19dc,23dc ,dokonca aj neskor...v den ovulacie moze teplota este viac klesnut ,1dpo teplota vyskoci hore ......za prebehnutie ovul.povazujeme ,ak 3dni po sebe iduce teploty su vyssie ako teploty predovul.o min 0,2-0,5⁰c
Anovul.graf nema ziadnu dvojfazovost,teploty nie su ustalene a su take rozlietane....mozu byt jeden den nizko a na druhy den vyletiet a takto idu hore ,dole .

giuli
18. sep 2020

@simik7192 kludne si hlien mohla mat...napr.pri PCO sa objavi pocas celeho cyklu....aj napriek tomu si myslim ,ze ovul .este nebola...no ty poznas tvoje telo lepsie..drzim ✊

giuli
18. sep 2020

Prikladam moj graf

simik7192
autor
18. sep 2020

@giuli ovuláciu dobre poznám mám bolesti podbruska, hlien natahovaci.... Ovu už určite bola to som cítila aj hlien bol teraz už úplne sucho 🤔 ale uvidíme podla bazalnej by sme sa mi trafiť, ale nechám to tak čo bude tak bude

rsimoneees
18. sep 2020

@simik7192 ahoj , aj ja mám dilemu 🤷🏼‍♀️ Pozri môj graf
Podľa mna tebe ovu ešte len príde alebo anovulak 😏

giuli
18. sep 2020

@rsimoneees myslim ,ze graf mas super,aj na test by som uz pomyslela,dokonca vyzerac3fazovo

rsimoneees
18. sep 2020

@giuli ako to myslíš ?🙏🏼😊3 fazovo ? Ako mám na teste veľmi slabého dusíka ale to ledva vidieť na foto skoro vôbec .. iba keď ho drzim v ruke a zadivam sa veľmi dobre tak vidím 🤷🏼‍♀️ Tak ja neviem už čo to..

giuli
18. sep 2020

@rsimoneees prva faza predovul....druha faza po ovul....pri uhniezdeni opl.vajicka moze teplota vystupit este vyssie ,vplyvom zvys.progesteronu.....taketo typy grafom maju byt velku sancu byt tými víťaznými ✊✊

giuli
18. sep 2020

@rsimoneees zopakuj test o take 2-3 dni,ak sa teplota udrzi...drzim✊

rsimoneees
18. sep 2020

@giuli ďakujem pekne si zlata 🙂 dám vedieť
Dnešný test bol takýto .( vidieť niečo ?) len reálne troska ale ..🤷🏼‍♀️

giuli
18. sep 2020

@rsimoneees juuj,ja taketo skore testy nemusim...tienik nejaky je...no moze to byt kanslik...mudrejsia budes o par dni

rsimoneees
18. sep 2020

@giuli skoré ? 😳si mi dala nádej 😃ja meriam BT len druhý x .. myslela som že na 13dpo by už mohlo ukázať .. no ono reálne je ružová , skúsim o pár dni a dám vedieť .. len som veľmi netrpezliva

giuli
18. sep 2020

@rsimoneees na to sa nespoliehaj..niekomu ukaze ciarku na 9dpo,niekomu az v den meskania...mne na 10dpo nic,test biely a na 11dpo slabunkaaa....zalezi od toho ,kedy sa vajicko uhniezdilo a zaclo produkovat hcg...a to moze byt 5-12 dpo....kazda sme ina....ak to tam je ,tak o 2dni by uz malo byt vidiet lepsie..

rsimoneees
18. sep 2020

@giuli Dakujem za radu, uvidím aj aká bude teplota🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre