Čo znamená slabá čiarka na teste?

20. máj 2021

Ahojte , MS mešká 3týždne , no druhá čiarka na teste je veľmi veľmi slabá takmer neviditeľná , znamená to niečo zle ?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminkadeticiek
20. máj 2021

1.jeden slabo pozitivny test este neznamena vobec nic.Spravila by som si este 1-2 skor ako zacnem riesit.
2.Ak aj na dalsich bude slaba ciarka urcite ist za doktorom.Moze to mat viacero pricin.

petamich
20. máj 2021

standardne po troch tyzdnoch meskania uz by si na teste mala mat jasne viditelnu ciarku, baby zvyknu hovorit kolajnice, skus idealne ten isty test (myslim znacku) zopakovat o 1-2 dni z ranneho mocu a ak nebude tmavsia, urcite chod k lekarovi ako pisu nado mnou moze to mat viacere dovody

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miska992
21. máj 2021

1.zacinajuce tehu. Ak mas pravidelne cykly ciarka msla byt silna...test zniva o dva dni a uvidis. Drzim palce

snazilka_bio_mamka
21. máj 2021

ano, znamena to, niečo velmi zle.. očakavaj v nasledujucich dnoch apokalypsu.

sense
21. máj 2021

Po 3 tyzdnoch meskania, ak mavas pravidelnu ms by som kontaktovala lekara

autor
21. máj 2021

@petamich
@miska992 ďakujem za odpoved baby. Pýtala som sa za kamošku, ona raz už tehotná bola. Pred 2 rokmi cca. Vtedy jej testY neukazovali vôbec nič až takmer v 4 mesiaci prisla nato že je tehotná. A vtedy jej Dr povedala že preto neukázalo lebo že ma veľmi nízku hladinu neviem čoho. No ale ma problémy so štítnou čiže ani ta jej MS nikdy nieje na čas, nikdy nieje úplná. Robila si zase test a vyšiel taký istý tak jej poviem nech kúpi clearblue najlepšie asi ten čo ukáže aj tt , či?

miska992
21. máj 2021

Pockala by som tyzden, a tak clear blue predsa nie je najlacnejsi a ked tak nech skusi este klasicky test o dva tri dni. Meskajuca menstruacia a slaba ciarka ktora nesilnie moze byt aj biochemicke, mala som 2x. Keby nedajboze zacala spinit alebo sa spustilo krvacanie smer lekar.

any_soj
21. máj 2021

Ak si kamoška nesledovala ovulaciu, tak kľudne mohla byť v tomto cykle neskôr (vplyvom aj nenápadnej choroby, stresu, kadečoho..), čiže by ešte na silnejšiu čiarku mala čas. Ale ako píšeš raz už tehotná bola a tiež nemala silné čiarky - ak to bolo ok, tak ... 🙂

autor
21. máj 2021

@miska992
@any_soj robila si ráno další palickovy bol pozitívny a 3 rôzne clearblue negatívne tak nechápem potom už fakt 😃

dzejsik
21. máj 2021

objednaj sa k dr, to máš na istotu ;)

petamich
21. máj 2021

ak jej vysla takato slaba ciarka na 10tkovom teste, tak clear blue pokojne nevysiel, lebo je menej citlivy ten je az 25tkovy, za mna to tehotenstvo skor nebude ale ak vravis, ze to mala "cudne" aj v minulosti, nech ide k lekarovi, skontroluje, vezme krv, ja v den meskania napr. som uz mala jasne kolajnice ale tak to je individualne

autor
21. máj 2021

@petamich áno aj ja som mala deň meškania výrazne čiarky. Je to celé divne možno tie dva testy pozitívne boli nejaké falošné alebo poškodené 😃

simca06022011
21. máj 2021

ak ma problemy s MS bezne, a problemy so stitnou, tak nemusi byt tehotna vobec. A kedze uz raz tehotna bola, mala by to vediet najlepsie ;) A samozrejme riesit to u lekara.

domi122
21. máj 2021

Ahojte baby vidíte tu ducha alebo si už namýšlam? 😀 Ďakujem

hanka555
22. máj 2021

@domi122 ano vidim ducha

jakyja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petamich
24. máj 2021

@jakyja tento test je zial jednoducho negativny a pri meskani 39 dni by si teda mala mat riadne kolajnice, ze by veru nebolo treba sa pytat, ci je pozitivny, meskanie zrejme bude sposobene niecim inym a asi by som skocila lekarovi

martinka152
24. máj 2021

@domi122 ano jemny duch 😍

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre