Existuje niečo na podporu uhniezdenia vajíčka?

jasmine_3
7. máj 2022

Ahojte. Existuje niečo na podporu uhniezdenia vajíčka? Citala som tu, ze pit ananásový džús a červené víno, ale skôr ma zaujíma ci su nejaké lieky v lekárni konkrétne na toto aby sa ľahšie uhniezdilo. Dakujem. 🙂

domka222
7. máj 2022

🥴🤨 Ľahšie uhniezdilo? Džús a víno?

jasmine_3
autor
7. máj 2022

@domka222 lepsie prekvrvenie maternice....

nelca0510
7. máj 2022

@jasmine_3 nie,nechaj to na prírodu. Ak je dostatočná výstelka, tak to už musíš nechať na prirodu.

domka222
7. máj 2022

@jasmine_3 prosím ťa. Hlavne výstelka musí byť v poriadku a dostatočne hrubá

barbora0308
7. máj 2022

@jasmine_3 Odporucam zaradit kyselinu listovu, tak mi povedal aj moj gynekolog, dokonca on sam mi vypisal vyssiu davku. Ale ovplyvnit sa to zial velmi neda, to uz zariadi priroda. Prajem vela stastia 🤞!

barbora0308
7. máj 2022

@jasmine_3 Len pre info mala som na predpis toto.

miskamicha
7. máj 2022

@jasmine_3 mojziska, uzivanie progestronu po ovulacii. Tazko povedat ci ostatne veci zaberaju

jasmine_3
autor
7. máj 2022

@barbora0308 dakujem. 🙂

bessdonna
10. máj 2022

neexistuje nejaký prírodný progesteron? alternatívna náhrada?

miskamicha
28. máj 2022

@bessdonna skus precitat nieco o agnucastone. Pre spravne uhniezdenie je dolezity aj estrogen v 1.polovici cyklu ten podpori rast sliznice a progesteron ju uz len akoby "prekypri" a na to je fajn maca peruanska 🙂 mne pomohla dvihnut hlafinu estrogenu. Mam to laboratorne potvrdene /ked som uzivala a aj ked som neuzivala/

mirkasan
10. sep 2022

@miskamicha ahoj ako si prosím tá užívala agnucastin a macu? Od jedy dokedy? A ktorú konkrétne? 😊

miskamicha
10. sep 2022

@mirkasan agnucaston cely cyklus 1 tbl. Uzuvala som taly vo fiakovom obale /¡to mi ale nepomohlo/az vaginalhy progesteron ale ten az po ovulacii inak ju moze blokovat. A macu práskovu zo stranky NaMaximum.sk. tusim 2x denne ale je tam uvedene davkovanie 🙂cely cyklus tiez. A pila som caj ludmily mojzisovej a cvicila tie jej cviky

mirkasan
11. sep 2022

@miskamicha Dakujem 😊

sunshine_18
30. mar 2023

@barbora0308 ahoj a otehotnela si keď si brala tuto kyselinu?

barbora0308
30. mar 2023

@sunshine_18 ano 🙂 uz mam doma zdraveho 10 mesacneho chlapceka. Ale teda cele tehotenstvo rizikove, 3,5 mesiaca v nemocnici a hroziaci predcasny porod. Potiahli sme do 36tt.

sunshine_18
30. mar 2023

@barbora0308 tak to ma teší ze už mate doma drobca a všetko dobre dopadlo 😊a koľko si ju prosím brala? Po koľkých mesiacoch od začiatku užívania si približne otehotnela? Ďakujem 😊

barbora0308
31. mar 2023

@sunshine_18 cca. 3 mesiace. Ale teda neviem, ci to bolo prave vdaka kyseline listovej. Mozno dopomohlo, mozno nie 🙂 u mna to bolo jednoznacne viacero faktor.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre