Februárové snažilky 2015

miska246
8. feb 2015

Ahojte snaziky, privitam kazdu snazilku, ktora hlada kamosky s rovnakym osudom. My sa snazime po MMT uz treti mesiac a bezuspesne. Beriem aj Inofolic a verim, ze pomoze a stane sa zazrak 🙂

niki21
17. apr 2015

@miska246
@luciagdt86 babule drzte v pondelok palce nech mi to dobre dopadne uz je to naplanovane... ☹
Tehotnost pretrvava , plod odumrety spadnuty na spodu vaku musi to ist von hrozi uz otrava ..

miska246
autor
18. apr 2015

@niki21 Moje zlatko, budem na Teba mysliet cely den, neboj sa vsetko preboli a my budeme spolu bojovat dalej... A dotiahneme to do uspesneho konca, uvidis... Drzkaj sa moja...

petra212
20. apr 2015

@niki21
to mi je ľúto ☹

niki21
20. apr 2015

@petra212 Dakujem.. uz to mam za sebou... ☹ musim sa dat do poriadku a ideme na to znova ...

petra212
21. apr 2015

@niki21
tak prajem rýchle zotavenie,

barbiena
22. apr 2015

@miska246 podobne.Skusam,kupujem a bezuspesne.Kazdy mesiac ukazuju inak :(

barbiena
22. apr 2015

@petra212 Ahoj.Ja som mala jednu silnu,jednu slabu a na druhy den uz iba jednu,nie silnejsiu :( Tak fakt nechapem

petra212
22. apr 2015

@barbiena hmm teraz sa akosi nechytám, hovoríš o čom? o ovu testoch?

vcelicka29
30. apr 2015

Ahojte.dnes konecne pozitivny ovu test,budeme sa snazilkovat cely vikend.dufam,xe o dva tyzden najdem taketo krasne ciarky na tehu teste.drzte palce,snad sa stastie unavi a sadne uz aj na nas...

miska246
autor
2. máj 2015

Ahojte dievcata, nejak nam to tu utichlo... Ako ide snazilkovanie? Ja uz mam prvu mrhu za sebou, o tyzden ocakavam druhu, tento cyklus nam to urcite nevyslo... Ani neviem ci bola ovu...

branislavn
20. máj 2015

Portál Otehotnenie.sk je komplexný zdroj informácií, rád, tipov a produktov, ktoré Vám pomôžu na Vašej ceste za vytúženým dieťatkom. Stránka zameraná na neinvazívnu liečbu neplodnosti a problémy s otehotnením je najväčšia svojho druhu v Európe. Už od roku 2009 pomáhame párom v celej Európe pri problémoch s mužskou či ženskou neplodnosťou a pri problémoch s otehotnením. Naša stránka Vám pomôže zvýšiť šance na úspešné počatie. Nájdete u nás množstvo rád ako zvýšiť plodnosť, čomu sa vyvarovať, a na aké hlavné veci je potrebné zamerať svoje snaženie. Vysoké percento tých, ktorý podstúpia túto extra cestu k počatiu je úspešných. Spôsobov ako uspieť je veľa. Niektoré sú jednoduché, iné menej. Každý z nich Vás však prinesie bližšie k cieľu a pomôže Vám zvýšiť šance otehotnieť. Najdôležitejšie však je, aby ste túto cestu podstúpili spolu s Vašim partnerom. Keď narazíte na problém, mali by ste spolu nájť jeho riešenie. Pamätajte, že len vy určujete smer, ktorým sa vyberiete!

https://www.facebook.com/pages/Otehotnenie-teho...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre