Fertil Man - podpora plodnosti muža

zuzyk21
24. mar 2013

Ahojte baby, máte skúsenosť s http://www.otehotnenie.sk/product/fertil-man-vi... ???

Ďakujem

karin3k
24. mar 2013

tiez by som rada vedela ci to ma zmysel kupovat

martineluska
24. mar 2013

@karin3k
@zuzyk21 moj manzel bral fertil man 4 mesiace akoze bolo tam zlepsenie, ale zazraky necakajte zlepsilo sa mu mnozstvo ale kvalita nie 😒 Leusko je nakoniec aj tak po ivf 😉

karin3k
26. mar 2013

@martineluska a keď tak náhodou s týmto http://www.otehotnenie.sk/product/maca-lepidium... si sa už nestretla? je to taktiež na zvýšenie produkcie spermií...

martineluska
26. mar 2013

@karin3k macu v kapsulach tiez bral a to mu nezabralo vobec dokonca ju papal 1 rok a nic 😒 ale manzel ma velmy zle spermie tak mozno aj preto .

karin3k
27. mar 2013

@martineluska aha, no ďakujem.. To si ma celkom odradila, neviem či to máme skusiť :(

elebe
27. mar 2013

@karin3k ahoj moj drahý bral MACA EXTRA BIO prášok.....bral ho jeden mesiac a hneď som otehu....a to nám v CAR povedali že len IVF lebo drahý mal dooosť zlý SPG.....veľmi doporučujem,nám pomohla 🙂 🙂

karin3k
27. mar 2013

@elebe áno? Tak to je skvelé, predsa len to vyskúšame aj my, verím že to pomôže !

elebe
27. mar 2013

@karin3k vyskúšajte a kúp tú čo som ti napísala,drahý mal oveľa lepšie spermie.....sme to nasadili na 5DC a na 17DC som mala ovu a som tehu 🙂 🙂 takže to bral 12dní a zabralo.....no a ja som presne takú istú dobu brala inofolic 🙂

elebe
27. mar 2013

@karin3k ja som to objednávala odtiaľto http://biocare.sk/eshop/produkt/maca

karin3k
27. mar 2013

@elebe ďkaujem mooooc

elebe
27. mar 2013

@karin3k nie je za čo....držím palce 😉 😉

martineluska
27. mar 2013

karin3k nechcela som ta odradit treba skusat vsetko na kazdeho ine zabera 😉 drzim palce nech sa co najskor zadary 🙂

karin3k
27. mar 2013

@martineluska v pohode, ďakujem, skúsime to teda, a keď tak budeme informovať či nam to pomôže..

zuzyk21
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzu2389
20. apr 2013

Ahojte, my sa s manzelom snazime 2 roky , z toho po roku aj nieco sme isli na spermiogram kde mu vysledky vysli na athenotertozoospermiu, cize pomale a aj deformovane spermie. Lekar nam kazal uzivat Profertil ale kedze som sa docitala na roznych forach ze to moc nepomaha..tak sme nakoniec kupili Fertil man..je to skoro to iste ako Profertil len o nieco lacnejsie.
Uzival to 3 mesiace potom mesiac pauza a znova 3 mesiace.
Vcera bol na kontrolnom spermiograme a vysledok ma normosperia
Cize my mozeme povedat ze nam na plnej ciare pomohli. Vsetky zle vysledky z prveho spermiogramu sa mu upravili.
Manzel ma 28 rokov a ja 24, dufam ze v blizkej dobe sa zadari...mne nastastie nic nenasli-som v poriadku a teraz aj manzel...🙂

zuzu2389
20. apr 2013

A este chceme kupit jedno balenie a snazit sa...sice na vysledkoch sperm.nam bolo odporucane IUI, ale chceli by sme teraz vyskusat ci sa nepodari ked mame konecne normalne vysledky, a ked nie tak potom pojdeme na IUI...Aj na genetike sme boli a tam sme dopadli dobre..
Takze drzte palce aby sme konecne mali aj my v co najkratsej dobe dve palicky...

nika1020
24. apr 2013

Dobry den vsetkym...
Po uspesnej AR IUI mam zvysny Merional Inj.75. 10ks.
Ak niekto podstupuje stimulaciu a je samoplatca, rada ho vyhodne ponuknem.

nikol1014
28. apr 2013

@elebe Aj my sme to kúpili ale v tabletkách tak uvidíme či manželovi zaberú 🙂

alchemilkazltozelena
28. apr 2013

maju to aj v lekarni? co to stoji a kolko na den treba brat?

nikol1014
29. apr 2013

@alchemilkazltozelena 2x denne a tabletky stoja 14eur a 46centov a je ich v balení 120. A ja som to objednala cez stránku http://biocare.sk/eshop/produkt/maca

alchemilkazltozelena
29. apr 2013

@nikol1014 dik, ale ja som sa pytala na Fertil man, nie na Macu 😉

avlv
30. apr 2013
zuzu2389
2. máj 2013

@alchemilkazltozelena Ahoj my sme kupili fertil man cez otehotnenie.sk
je tam balenie na 3 mesiace...za necelych 50 eur
berie sa jedna tabletka denne cele 3 mesiace..potom je nutna mesacna pauza...
nam pomohli a spermiogram sa upravil..tak verim ze pomoze aj Vam..🙂

alchemilkazltozelena
7. máj 2013

@zuzu2389 prave som ho objednala 😉 verim ze pomoze, urcite lepsie ako profertil za 50 eur na mesiac :-/ a pritom maju podobne zlozenie...

zuzu2389
7. máj 2013

@alchemilkazltozelena presne tak...aj my sme ho preto objednali...to co nas stalo na 3 mesiace by sme museli zaplatit pri prefortile na jeden mesiac....a minimalne je nutne uzivat 3 mesiace..dufam ze vam pomozu tak ako aj nam..🙂

alchemilkazltozelena
8. máj 2013

@zuzu2389 ja som zaplatila vcera cez internet banking a objdenala, zadala adresu a aj e.mail a myslela som ze mi pride nejaky email potvrdzujuci, ale nic. tebe dosiel mail?

zuzu2389
9. máj 2013

@alchemilkazltozelena No potvrdzujuci mi neprisiel, prisiel mi mail, kde mi oznamili ze uz mi zasielku vybavili a poslali postou...ale nemaj strach objednavala som od tial viac krat,,a ani raz som nemala problemy..
dufam ze som pomohla a vitaminy pomozu.🙂

alchemilkazltozelena
10. máj 2013

@zuzu2389 uz mu vcera dosli 🙂 tesime sa na pozitivny vysledok 🙂 a drzim aj vam place 🙂

zuzu2389
11. máj 2013

@alchemilkazltozelena Dakujeme a dufam ze sa nam splnia tie nase sny..🙂

alchemilkazltozelena
19. júl 2013

@zuzu2389 ahooooj tak ako? nam fertil man pomohol 🙂 mame normospermiu, takze hor sa do dalsieho boja 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre