Fertil Man - podpora plodnosti muža

zuzyk21
24. mar 2013

Ahojte baby, máte skúsenosť s http://www.otehotnenie.sk/product/fertil-man-vi... ???

Ďakujem

zuzu2389
19. mar 2014

@snehulienka82
no mam strach...este chcem pockat tak do piatku...ak ak nic tak si cez vikend spravim...
zbytocne to nechcem skusat...ked este kludne mozu dojst...🙂

zuzu2389
19. mar 2014

@snehulienka82
no prave to este nechcem...nechcem byt sklamana...vzdy mi kramy dosli....tak este si pockam tak 2 dni a ak nic tak v sobotu spravim test...🙂

snehulienka82
19. mar 2014

@zuzu2389 tak zalezi na tom, ako dlhe mavas cykly... ale asi by som aj ja pockala od ocakavenho prichodu MS, raz som si urobila test skor, jasne ze negativny, sklamanie ohromne, no ani MS nechodil... vtedy som mala uplne zblbnuty cyklus... nakoniec som mala 2 tyzdne hnedasty vytok... ale potom to preslo, znormalizovalo sa to, vraj tam boli nejake cysty, ale s dalsou MS sa vyplavili. teraz nemam cysty, vcera mi to dr. potvrdila. tak som rada. 🙂

zuzu2389
19. mar 2014

@snehulienka82
tak to je dobre....no ja hadam cysty ziadne nemam...v oktobri som bola na laparke....tak dufam ze tam nic nemam.... dnes som uz 29 DC..minuly mesiac mi prisli na 26 DC ale tak normalne mavam tak na 29 DC...ale aj s tym ze asi tak od 27 DC mavam vytok...a ten teraz este neprisiel...tak som zvedava...
ani si nevies predstavit aka by som bola stastna...a muz ani nehovorim..🙂

snehulienka82
19. mar 2014

@zuzu2389 ale, viem si to predstavit :P my sme spolu 6 rokov a mali sme iba ten potrat pred 5 rokmi... je pravda, ze to nas dost odradilo a potom dlho-dlho nic nebolo, nie ze este snazenie... takze asi tak! ale verim, ze sa jedneho dna dockame vsetci 😉

zuzu2389
19. mar 2014

@snehulienka82
dakujem...a verim ze sa zadari...🙂
spravila som si aj graf...ale akosi mi ho sem nejde dat...
neviem preco

zuzu2389
19. mar 2014

@snehulienka82
http://www.womenzone.cz/kalendar/bazalni-teplota
neviem ci ti to pojde....ale skus sa kuknut..🙂

zuzu2389
19. mar 2014

@zuzu2389 no tak asi to nepojde..:(
co uz

snehulienka82
19. mar 2014

@zuzu2389 treba zakliknut, ze to chces spristupnit inym ten link... alebo to uloz ako obrazok a posli mi ho v sprave. 😉

zuzu2389
19. mar 2014

@snehulienka82
rada by som to tu prilepila...aj som si to stiahla...ale v inom formate..a ked to chcem sem prilepit..tak mi to nejde zobrazit...tak neviem....

snehulienka82
19. mar 2014

@zuzu2389 musim to ulozit ako JPEG format, on ti najprv da nejake HNP format, ci aky... potom daj ten obrazok ulozit ako 😉

snehulienka82
19. mar 2014

@zuzu2389 no mas pekny grafik, pekne ti teplota vstupa 😉 tak drzim moc palce!!!

zuzu2389
19. mar 2014

@snehulienka82
dakujem....bodaj by to vyslo...kazdu chvilku chodim na wc...kukat ci nahodou sa nespusta aspon vytok....to uz by som bola jasna...ale stale nic....aj pri utreti na papieriku nic neni..tak bodaj by to tak slo aj dalej...

snehulienka82
19. mar 2014

@zuzu2389 😀 poznam ten pocit, neboj, este par dni, a budes vediet na com si 😉

zuzu2389
19. mar 2014

@snehulienka82
dik..🙂
no som zvedava...bodaj by to vyslo...mam normalne chut si spravit test...ale doma nemam a dnes sa asi ani do lekarne nedostanem...
uvidim...uz aby som bola...by som bola stastna-strasne....toto obdobie je najhorsie...ked clovek nevie ako na tom je...a to buduci mesiac by som mala ist na prve IUI...by bolo super keby som ho uz nepotrebovala..🙂

snehulienka82
19. mar 2014

@zuzu2389 drzim ti palce!!! a keby si bola to, tak si predstav este dalsich 9 mesiacov cakania, kym sa narodi... 😝

zuzu2389
19. mar 2014

@snehulienka82
no jasne..aj to bude cakanie...ale uz aspon budem cakat na porodenie a nie na otehotnenie....
a samozrejme budem mat istotu ze to ide aj prirodzene..🙂

snehulienka82
1. apr 2014

@zuzu2389 ahoj, tak ako sa mas?? je nieco nove? 🙂 my mame vysledky spermiogramu, ze trosku je menej a trosku su pomalsie, ale je to v norme vraj vsetko... manzel je trosku sklamany, ze su pomalsi... tak mozno si objedname ten Fertilman... ja este cakam na vysledky krvi - hormonalny profil + vylúčenie infekcie a na genetiku budeme čakať 2 mesiace... ale aspon budeme vediet na čom sme... 😎

zuzu2389
1. apr 2014

@snehulienka82
jasne...manzelovi nasad vitaminy..a uvidis ze zaberu...
ja idem zajtra na prve IUI...vcera mi pichli Pregnyl a zajtra ideme na to...🙂
dufam ze to vyjde..🙂

snehulienka82
1. apr 2014

@zuzu2389 jej, no tak moc ti drzim palce!!! kde ti to budu robit?? ja asi fakt objednam ten fertilman, pisu, ze pomaha... a citala som este, ze min. je 15mil/ml, tak mm ma iba 10mil/ml, tak to je asi aj malo... 😒 ale verim, ze sa to zlepsi... a mal by asi aj trosku zhodit a pit viac vody a nie iba kavu...

zuzu2389
1. apr 2014

@snehulienka82
no jasne...objednaj ...aj mojmu pomohol...
no budu mi to robit v Iscare..v Martine..tak dufam ze vsetko bude ok
dufam ze prasknu foliky vtedy ked budu mat...🙂

mariannka1
1. apr 2014

@zuzyk21 ahoj, ak by sa ti dalo, spoj sa nejako s bylinkarkou Kopáčovou z Vrbového, bola tu niekde na MK aj diskusia o nej. namiesto tohto pripravku nam odporucila vitamin E,, caj z ginka a ostatne si nepamatam, ale bolo to lacnejsie a vpodstate to iste. ale mali sme najskor profertil a potom toto a zabralo cca po 4mesiacoch, tazko povedat co. drzim palec 🙂

snehulienka82
22. apr 2014

@zuzu2389 ahoj, tak ako si dopadla? uz by mali byt nejake vysledky? ja som objednala mm macu, kotvycnik aj fertilman rovno na 3 mesiace, dufam, ze to pomoze... prosim, prosim...

zuzu2389
23. apr 2014

@snehulienka82
Ahoj,,no u mna nic,,,ja som to uz vzdala,,ideme si dat pauzu od lekarov a snazenia,,,takze tak,,drzim palce aspon tebe,,🙂

zuzu2389
9. jún 2014

@snehulienka82
Ahoj...ako si na tom..co mas nove? ako Ste pokrocili?
my sme si dali pauzu od vsetkych lekarov...ale tehotna zatial nie som..dokonca som dnes dostala zase v predstihu kramy na 26 DC..tak asi dalsi cyklus pojdeme skusit druhe IUI....dnes ma manzel na to trosku prehovoril..tak uvidime...a ty co?

snehulienka82
10. jún 2014

@zuzu2389 ahooooj 🙂
no mala by som ist na vysetrenie priechodnosti vajecnikov, ale nejako to odkladam... aj kvoli peniazom a tak... tehotna nie som ani ja, resp. neviem o tom, som vo faze cakania 😉 manzel by mal ist pomaly na kontrolny SPG, uz polku vsetkych liekov, ci vitaminov pobral... ale mozno je este skoro... no, snazime sa, ked sa da, ale vela krat sa neda... lebo furt stresy, praca, teplo, boli brucho a pod. niekedy mam pocit, ze je uplny hypochonder... 😎 za IUI sa plati nieco? v ktorom ste boli v centre na prvom? my sme boli v Gyn Fiv, a inak este stale cakame na vysledky z genetiky, uz je to asi viac ako 2 mesiace... asi tam zavolam, ci este nie su alebo co... mali nam volat, ale neviem, ze by volali... takze asi tak. Vcera som pocula taku hlasku, citat z jedneho filmu, ze: deti, ktore maju prist na svet, pridu. 😉 tak mi to dodalo trosku sily, tak mozno aj tebe to da nadej. 😉 🙂

zuzu2389
10. jún 2014

@snehulienka82
no jasne..aj ja si to hovorim..ze moj cas este len pride...🙂
no na vysledky z genetiky sme aj my dlho cakali..to ti pride,,toho sa neboj..a za IUI sme platili dokopy asi 100 eur..aj s liekmi aj s vykonom...ja chodim do Iscare v Martine.. a na to vysetrenie priechodnosti mas ist na Laparoskopiu alebo ti budu len robit prefuky v centre..lebo sestre len v centre skontrolovali kontrastnou latkou priechodnost...

snehulienka82
10. jún 2014

@zuzu2389 no, maju to robit tou kontrastou latkou, a stoji to 120 Eur... lebo vraj u mna robit laparoskopiu nevidia dovod... keby bolo vsetko ok, tak nam asi doporucia IUI, a este nie som rozhodnuta, ci uz je ten spravny cas... nechavam to zatial tak, lebo zacneme platit a platit... a aj tak ti nikto ziadnu zaruku neda. Dufam, ze to nie je aj tvoj pripad, ale mam znamu, ktorej to vlozili skoro, aj 2-krat, az nakoniec sa im to podarilo na 3. pokus, ale neviem, ci to bolo IUI alebo IVF, ale oni mali taku diagnozu, ze prirodzenou cestou sa to nemoze podarit...

zuzu2389
10. jún 2014

@snehulienka82 Ahoj...
no ja kedze mam 25 rokov a manzel 30 rokov tak sme sa rozhodli ze skusime aspon IUI...na umele sa tiez este necitim..a hlavne nemame tolko penazi..a kedze sa snazime uz 3 roky tak aspon nieco chceme skusit..
najhorsie na to je ze ziaden vazny problem nenasli a preto ani nevieme co je pricinou ze sa nedari otehotniet...ale tak pevne verim ze raz sa to podari..🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre