Grafy bazálnej teploty

rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

kubisova
2. okt 2014

@sjuzan77 ahoj tak si uz tu....je mi to moc luto hlavne oddychuj teraz viem ako sa citis...drz sa

sjuzan77
2. okt 2014

@kubisova som aj nie som. Medzi vami sa citim lepsie, ale hned ako otvaram konika a vybehne ten napis, ze stranka o tehotenstve, tak ma to hadze na zem. Budem vas urcite sledovat a uprimne sa tesit z kazdej tehulky, ale teraz to boli prilis na to, aby som sa vedela zapajat do debat. Vlastne som sem prisla kvoli vam, kedze som mala vela upozorneni a sprav, spatne som citala, ze ste sa o mna bali, tak ste si zasluzili aspon vysvetlenie, co sa dialo..

senta_sofia
2. okt 2014

@sjuzan77 my sme si na zaklade toho, ze si sa nam tak necakane stratila, dokonca povymienali kontakty 😉 najma teda tie, co sme si tu najblizsie, ale teba sme si adoptovali vsetky 😀

kitulka
2. okt 2014

@rybkaa jeeeeee to si zapamatam lebo mam vtedy morfo ultrazvuk 😉 Budem drzat prstyyyyyy!

zuzulienocka77
2. okt 2014

@senta_sofia dakujem zlaticko, ty si nezabudla 😵 . Vystiskala som ho, poplakala som si, aky je uz velky a sikovny,kukal na mna,ze co mi je 😀. Zajtra podam spravy a ak bude fotocka, tak aj fotocku
@mawiya v 11 micka 🙂
@sjuzan77 Zuzinka mas pravdu myslela som aj teba, nechcem ta este viac ranit, mas to velmi tazke a ja dufam a mojim lamavym modlenim dufat, ze to bola posledna rana v tvojom zivote a bude uz len dobre! Zo srdca ti to zelam! A ked to bude pre teba nadej, tak fotocku (ak mi daju) sem zajtra zavesim 😉

katkatonkova
2. okt 2014

@sjuzan77 zuzi na tvojom mieste by som rovno riesila car....a uvidis ked to budes riesit cez nich tak 4 pokus bude dietatko....

zuzulienocka77
2. okt 2014

@senta_sofia a Vam blahozelam k vyrociu svadby 😉 Dufam, ze sa uz venujes muzikovi 😀

lenna71
3. okt 2014

Ahojte baby,mate niektora skusenost ze sa vam viac dni drzia teploty nad 37?v min mesiacoch to bol vzdy len jednodnovy vyskok nad 37 a potom uz boli zas o kusok nizsie.teraz uz 4ty den.

zarzisia
3. okt 2014

@lenna71 a neskusala si testnut?

attraversiamo
3. okt 2014

dobré ráno dievčatá, tak dnes o kusocek nizsie,test stale negativny. :((

zarzisia
3. okt 2014

Tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/4a8aef .....aj ked nechapem, naco este meriam a tym si robim nadeje 🙄

lenna71
3. okt 2014

@zarzisia neskusala,pondelok mam dost ms tak pockam a ked nedostanem az potom testnem.len som prekvapena z toho ze sa to takto hore drzi..ale uz som si robila vselijake konspiracie min mesiace takze radsej pockam 😀

senta_sofia
3. okt 2014

@lenna71 graf vypada velmi slubne, som zvedava 😉 snad zachranis tento mesiac...

petra212
3. okt 2014

Ahojte, myslíte, že teplota počas FF meraná v ústach v rozmedzí 36,1 až 36,3 je v poriadku? Nie je to vysoká teplota?

paskolinka
3. okt 2014

@petra212 ja myslim, ze ok 🙂 teda dufam, lebo ja mam tiez vacsinou okolo 36.2 - 36.3 😉

paskolinka
3. okt 2014

@lenna71 vyzera to nadejne 🙂

petra212
3. okt 2014

@paskolinka
díky, tak to som kľudnejšia, lebo ja to tak mám tiež.

paskolinka
3. okt 2014

@petra212 a preco myslis, ze by to mala byt prilis vysoka teplota?

petra212
3. okt 2014

@paskolinka
neviem, kdesi som čosi také asi čítala - ale už to neviem nájsť kde to bolo.
To ma len tak včera napadlo, tak reku opýtam sa radšej aké máte vy skúsenosti.

paskolinka
3. okt 2014

@petra212 lebo ja som uz tiez kadeco citala, niekde som sa dozvedela, ze to je vysoka teplota, niekde ze nizka, tak to radsej velmi neriesim 😉

petra212
3. okt 2014

@paskolinka
ok, tak som rada, že nie som jediná, čo má teplotu v takom rozmedzí 🙂

lenna71
3. okt 2014

@attraversiamo Skus este pockat, tebe mozno az neskor ukaze nieco test. kedy mas dostat ms? drzim palce 🙂

paskolinka
3. okt 2014

@zarzisia vsak co, meranim mas aspon aky taky prehlad, co sa deje... len tych teplot tam mas zatial malo, tazko z toho nieco vycitat

petra212
3. okt 2014

A s touto stránkou máte niekto skúsenosti?
http://sk.mymenstrual.com/

paskolinka
3. okt 2014

@petra212 ani som o nej netusila... ale nevyzera to zle

petra212
3. okt 2014

@paskolinka
tiež si myslím, dokonca sa mi zdá lepšia ako womenzone. A nenadáva mi anglicky. Čeština na womenzone by mi ani trochu nevadila, ale vadí mi ako je tam ten kalendár zložito robený.
Tento mymenstrual je podľa mňa urobený lepšie. Lepšie sa zadávajú údaje. Nepýtajú od teba mail a ako bonus - je v slovenčine.

paskolinka
3. okt 2014

@petra212 ten womenzone sa ani mne nepaci. mne anglictina nevadi, takze FF mi uplne vyhovuje. ale toto vyzera fajn a je to ruzoveeee 😀

attraversiamo
3. okt 2014

@lenna71 Dakujem 🙂

ms ( ne) má príst v nedelu. cize este dva dni.

lenna71
3. okt 2014

@attraversiamo Mne v pondelok tak uvidime 🙂 Tak skus v nedelu rano otestovat ak neklesnes s teplotou.v den (ne)ocakavanej ms by uz mohol nieco ukazovat test. 🙂

zuzulienocka77
3. okt 2014

Tak babusky moje, sme v poriadku, rastie drobcok ako z vody. Zodpovedame presne PM, drobec ma 4,2cm. Mne zobrali "liter" krvicky. Som stastna prestastna, ze je vsetko v poriadku 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre