Grep a ovulácia

natalusik005
5. apr 2017

Ahojte mamicky 🙂 zavinam snazilkovat. Chcem sa spytat ci mate niektore skusenosti s grepom? Grepovy dzus citala som niekde ze podporute tvorbu plodneho hlienu. Mate niektora pozitine skuenosti? Dakujem

lilyianka
5. apr 2017

@natalusik005 len jednu radu....aj ked sa snazite moc sa nesleduj....lebo sa z toho casom zblaznis.....o grepovom dzuse som nepočula....proste budte spontanni a hotovo 👍

ivankalaco
5. apr 2017

@natalusik005 Dovolím si zdieľať časť jedného článku..Šťáva z čerstvého grepu podporuje tvorbu ovulačního hlenu. Tento životodárný plodný hlen se v pochvě drží krátce před ovulací a po ní, celkem několik dnů. Je pružný, lepí se na prsty a dá se mezi nimi natáhnout až do délky pěti cm. Spermiím prodlužuje životnost a usnadňuje jejich pohyb k vajíčku. Grapefruity je optimální začít užívat pět dní před ovulací a vytrvat až do ovulace. Užívá se maximálně půl litru džusu na den.

nikusiak9
5. apr 2017

Ja som pila greppvy dzus a plodny hlien nevznikal....udajne aj ananas po ovulke pomaha...vela stsstia v snazeni

rohlicka
19. jún 2017

@natalusik005 nie dzus ale stava z cerstveho grepu 😉
.. neviem ci u nas mal grep na zo suvis ale relativne rychlo som otehu 💕

bona_dea
19. jún 2017

...si odpálite žáhu s tým grepom...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre