Gyn fyv Bratislava, koľko ste platili?

adusik12457
11. dec 2019

Baby chcem sa opytať či ste niektorá tam nebola keđ sa Vam nedarilo otehotnieť.Čo tam všetko robili? A kolko ste tam platili ?
Vďaka za každú odpoveď

babyfrog
11. dec 2019

@adusik12457 ono je to vpodstate rovnaké všade.. stať to bude toľko podľa toho čo všetko.podstupite...konzultacie sa neplatia...určite spravia hormonálny profil, kontrola ovulácie. Partner spermiogram a podľa.vysledkou sa môžete rozhodnúť... Napr. Spermiogram v ISCARE nás stál 30 eur... Inseminacia 150 eur..umelé.oplodnenie to je individuálne podľa toho aký budete mať problém... My sme podstúpili plánovaný styk ( tam sme platili len za lieky ) a 2*IUI ... Robili mi kontrolu priechodnosti vajcovodov to tuším stalo 150 eue

adusik12457
autor
11. dec 2019

@babyfrog vďaka za odpoveđ a poradilo sa vám otehotnieť?

babyfrog
11. dec 2019

@adusik12457 áno podarilo rozbehla mi doktorka cyklus pomocou liekou a manželovi som nasadila vitamíny lebo sa mu zhoršoval spermiogram.. pomohlo a otehotneli sme prirodzene teraz som v 18 tt

adusik12457
autor
11. dec 2019

@babyfrog po kolkych mesiacoch ste otehotneli?

olivia_0309
11. dec 2019

@adusik12457 ahoj. My sme tam boli na prvej úvodnej konzultácii u pani Dr. Stenovej...boli sme,videli sme a stačilo nám. Vobec sme nemali konkrétne s touto Dr.dobrú skúsenosť a na celé Gyn Five sme okamžite zabudli a šli sme do iného centra-konkrétne do Iscare. To bolo nebe a dudy...mali snahu o základné vyšetrenia a pomocť...v Gyn Five nás po 5 minútach začali tlačiť do IVF a už aj Dr.šla vypisovať žiadosť. Bez akýchkoľvek vyšetrení mi na základe mojho HP uzavrela diagnózu že mám atrofiu vaječníkov a predčasné ovariálne zlyhanie...na muža sa ani nepozrela,nič sa nepýtala,na nič neodpovedala a vysmiala ma že či si ozaj myslím,že je možné aby som v mojom stave otehotnela prirodzene...keď som sa jej pýtala na odbery a vyšetrenia ktoré majú v cenníku ma okríkla že z vyšetrení neotehotiem ale zo zákroku áno a že keď som taká sčitaná v teórii tak či sa nechcem oplodniť sama...a to bola posledná bodka!!! My s mužom sme neverili vlastným očiam ani ušiam a normálne sme to asi dva dni rozdýchavali...Mimochodom otehotnela som prirodzene bez akýchkoľvek liekov a zásahov lekárov. V Iscare nám nám na prvej konzulácii vzali obom krv na choroby, imunulogiu,hemetalogiu,zakladnu genetiku, urobili utz,cyto a stery a vyšetrenie a nič sme neplatili....aspoň sme zistili dovody,ktoré nám to sťažujú ale nič nie je nemožné...Mne pomohla až hormonálna jóga a ja sama keď som sa psychicky nastavila úplne inak...Ani lekári za peniaze totiž nerobia zázraky...A v Gyn Five sa mnohým ľuďom prístup nepáči...ale tiež je to individuálne podľa tvojich očakávaní...

babyfrog
11. dec 2019

@adusik12457 po 11 mesiacoch čo sme prvý krát vstúpili do centra...predtým sa nám nedarilo vyšše dvoch rokov

adusik12457
autor
11. dec 2019

@olivia_0309 no
@olivia_0309 no pekne teda nam sa s mojim nedari vyše troch rokov zo začiatku sme uźivali inofolic môj folandrol nepomohlo to nám nasadil môj gynekologg potom mi dal Clostibegy ten mi nerobil duphostam tiež nepomohlo. potom duohostan tiež nič tak mala som vtedy cystu tá mi praskla potom som mala zápal maternice a moçoveho mechura tak mi moj gyn.dal tabletky macmiror to uź mám vyliečene ale povedal že keď uź je to taká dlhá doba tak jedine navštiviť tú Bratislavu ..takže uvidime

babyfrog
11. dec 2019

@adusik12457 ja by som tiež išla radšej do ISCARE ja som bola veľmi spokojná s prístupom pani doktorky Grossovej .. do ničoho netlačila, vždy vysvetlila, povzbudila...

adusik12457
autor
11. dec 2019

@babyfrog to je tiež b BratislaveM

babyfrog
11. dec 2019

@adusik12457 áno neďaleko autobusovej stanice

olivia_0309
11. dec 2019

@adusik12457 určite choďte do Iscare, ja som bola u Dr. Rybánskej no tá už je na MD, ale spomínaná Dr.Grossová je tiež výborná. Zistia kde je problém a verím, že pomožu🍀 Držím vám prsty✊🏼

adusik12457
autor
11. dec 2019

@olivia_0309 ďakujem uvidime po novom roku asi nás to neminie tam isť

deean
12. dec 2019

Ahojte, ako ste sa objednavalido Iscare? Dlha cakacka tam je? A nerozumiem tym poplatkom - niktora z vas tu spominala (tusim @olivia_0309 , ze za zakladne vysetrenia sa neplati, treba mat odporucenie od gynekologa? alebo ako to funguje? Prip. je nejake nutne minimum mat za sebou u gynekologa /lieky, zakroky/, aby ma tam zobrali? Dakujem vopred za info.

olivia_0309
12. dec 2019

@deean nič nepotrebuješ, iba tam proste zavolaj ale napíš cez kontaktný formulár a prípadne si pozri Dr. ktorú preferuješ... ak ti to je jedno tak budeš čakať kratšie. Ja som k Dr.Rybánskej čakala týždeň a pol, ku Grossovej som mohla mať termín o týzdeň...Žiadne odporúčanie od gyn. ti neni treba. Dobré je aby ste šli obaja,vezmú vám obom krv,teba riadne vyšetria,urobia sono,stery prípadne cyto ak nemáš aktuálnu,muž sa objedná na spg.a keď budú výsledky sa objednáš na konzultáciu výsledkov a postupu na základe toho čo vám zistia.

deean
12. dec 2019

@olivia_0309 Super, zacinam to zvazovat... robim vo vedlajsej budove, tak sa potom pojdem objednat osobne radsej. Som po 2. cykle clostilbegytom, cakam na "vianocny zazrak", dalsi clostil uz brat nemam, necham to tak do nejakeho februara ak to nevyjde dovtedy a potom sa objednam. A este mam otazku - v ktorej faze cyklu je najlepsie ist na ti prve odbery? Nech to zmanazujem v spravnom case. Dakujem 🙂

olivia_0309
12. dec 2019

@deean to je jedno to nik neriesil, sleduju prolaktin, stitku a AMH cize to je jedno kedy ti odobru krv. Mne brali po ovu, o 16poobede. Hlavne krv beru na imuno, hemato a choroby😉 ak by sa im nezdali hormony tak ti povedia ze odbery ma HP sa robia b dvoch fazach a to 3-5DC a 21. Drzim prsty nech sa to podari aj bez zasahu CAR✊🏼🙏🏼🍀

deean
12. dec 2019

@olivia_0309 velmi pekne dakujem 🍀🍀🍀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre