Hlien ako príznak tehotenstva?

simik7192
26. mar 2020

Ahojte baby, potrebujem radu od 9.3-13.3 som mala ms a ovu mi vychádzala na 21-22-23 to neviem presne (viem to podľa príznakov ktoré mávam) a dnes som si objavila zas hlien, taky natahovaci a vcera ma bolelo v podbrušku tak slabo ako keby som mala dostať ms.. A dnes hlien, nič ma nesvrbi, nepali o mykozu nejde (už som si tým prešla viem ako to vyzerá) ale toto je úplne niečo iné.. Neviem čo to môže byť? O tehotenstve je asi dosť skoro hovoriť? Ďakujem za každú radu.

jaja8_9
26. mar 2020

@simik7192 je to skoro ale môže byť v teho je hlien prítomný ale môže to byť kľudne aj posunuta ovulka, treba počkať na ďalšiu ms 🙂 držím palce

pininka1
26. mar 2020

Ja som mala hlien od začiatku, takze drzim prsty, ale tiež má veľmi boleli prsia

nikapuggioni
26. mar 2020

@simik7192 ahoj.
Vyzerá to podľa toho čo píšeš že si mala posunutú ovu. Naťahovaci hlien je ovulačny takze ak plánujete bábätko tak je správny čas 🙏
Ja som mala tiež MS od 09.03 do 14.03 a ovulaciu mám podľa testu tieto dni

simik7192
autor
26. mar 2020

@nikapuggioni ja keď mám ovu tak mam stále celý deň hlien natahovaci, teraz som to mala iba ráno a potom už sucho, tak neviem co to vlastne je, podľa všetkého som už ovu mala lebo ma cca po týždni po skončení MS ma začalo bolieť v podbrušku co je u mňa začínajúca ovu, tak neviem co to vlastne je...🙊🤫 Počkám aspoň na 10dpo a spravim test a uvidím

nikapuggioni
27. mar 2020

@simik7192 a aj sa snažíš o bábätko? Ak áno tak držím palce 🙏 nech si nájdeš na teste dve krásne koľajničky

simik7192
autor
27. mar 2020

@nikapuggioni ja už fakt neviem co to je, dnes ráno zas som to mala a pomerne dosť, neviem vazne nič ma neboli, nestipe nič a aj tak to tam je 🙊🙊

simik7192
autor
27. mar 2020

@simik7192 a snažíme sa o bábo 👶

zuba1987
27. okt 2020

@simik7192 ahoj, ako si dopadla?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre