Hnedý výtok a následné jemné krvácanie

viki2205
19. aug 2021

Dobrý deň. S priateľom sa snažíme o bábätko asi 5 mesiacov. Včera som dostala taky hnedo ružový výtok. Dnes ráno sa to už zmenilo na jemné krvácanie. Menzes by som mala dostať až o 8 dní. Tehotenský test som robila ale je negatívny. Vedeli by ste mi poradiť o co môže ísť? Ďakujem vopred

kvetinka1797
19. aug 2021

@viki2205 ovulacia

lifesaver
19. aug 2021

@viki2205 o začínajúcu menštruáciu. Treba si dať vyšetriť hormonáln profil, ak sa to bude ďalšie mesiace opakovať, môže ísť o nedostatok progesterónu ktorý potrebuješ na udržanie gravidity.

viki2205
autor
19. aug 2021

@kvetinka1797 ovuláciu som mala týždeň dozadu

miskamicha
19. aug 2021

@viki2205 moze to byt lutealna insuficiencia, ja som to.tak mala dakedy uz od 18.dna cyklu. Treba skusit po ovulacii nasadit progesteron

minimie
19. aug 2021

Nemohlo by ísť o uhniezdenie? Mne pri prvej trvalo až tri dni. Niekedy sa telo snaží naznačiť že sa niečo deje aj takto skoro, s prvou som v tom čase trávila dni pri vodovodnom kohútiku, tak smädná že som denne vypila aj 5 litrov vody.
A pri druhom som mala mierne zvýšenú teplotu a chcelo sa mi strašne spať. Ale nie vždy to tak je. S nedostatočnou lutealnou fazou som si tiež užila svoje, ale vždy išlo o hnedé špinenie.

atr29
19. aug 2021

@miskamicha stačí ho nasadiť na 3 deň po ovulácii alebo čím skôr? v prípade že je ovulácia odsledovaná a potvrdená

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre