Hormonálny profil

lenuliatkotn
5. mar 2022

Ahojte, chcela by som sa spýtať ako prebieha vyšetrenie hormonálneho profilu , snažíme sa o bábo už skoro dva roky 🙆🏻‍♀️ užívame vitamíny priateľ má výsledky v poriadku 😓 ďakujem za info

zuzkacik4
5. mar 2022

@lenuliatkotn zoberu ti krv medzi 3.-5. dnom cyklu

mata0076
5. mar 2022

@lenuliatkotn mne robil lekar v lete zobral mi krv asi 2 krat, tam je to presne dané ze na ktore dni cyklu a ja som chodila k lekarovi na sono kazde 2 - 3 dni. Lekar mi aj podla toho sona urcil presne na, ktory den som mala ovulaciu. Este mi zobral aj ster, mala som pozit na ureoplazmu mesiac som brala atb, po dobrati o 2 tyzdne kontrole, po kontole uz negat vysledky. Dovtedy sex zakazany. A hned som ostala tehotna 😊 drzim palce aby sa ti cim skor podarilo 😇

reasonka
5. mar 2022

@lenuliatkotn mne robil 10 DC pred ovu a potom 21 DC po ovuláciu aby videl estrogén a progesterón ci je ok a iné samozrejme veci AMH a tak 🙂

sladky_melon
9. mar 2022

Áno, hormonálnu profil sa berie z krvi od 2 do 5 DC a potom v druhej polovici cyklu sa berie krv na hormonálny profil od toho 21 dňa cyklu do 25 dc.
Mal by sa 2 x brat HP , nakoľko zvykava byť prvý HP ôk ale druhý je chybný HP.
JA SOM SA TO DOZVEDELA AZ PO 3 ROKOXH SNAZENIA SA O DIEŤA. PO ZMENENI 4 GYNEKOLÓGOCH..
PIATY GYNEKOLÓG SA KONEXNE SPRAVA AKO GYNEKOLÓG.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre