Inofolic aj pri bezproblémovom cykle

petkasaurus
1. sep 2020

Ahojte, je tu milion tem o inofolicu, nechcela som zakladat novu, ale nenasla som riadnu odpovedna moju otazku. Chcem sa spýtať, ci ho niekto bral, aj ked mal pravidelnu menstruaciu, ovulaciu, nemal PCO ale jednoducho sa nedarilo otehotniet.. Ci pomohol aj vtedy.. Dakujem!

martinusik91
1. sep 2020

Moja kamarátka tak užívala a do troch mesiacov otehotnela. Druhá do pol roka. Držim palce 🙂

kaitlin3
1. sep 2020

@petkasaurus pýtala som sa nedávno v jednej skupine presne to isté a viaceré písali že im pravidelný cyklus rozhadzal...tak ja som to nechala tak a ak sa dlhšie nebude dariť tak ho asi vyskúšam

julianadrx
1. sep 2020

Ja som ho brala a vôbec mi cyklus nerozhádzal, na 4.mesiac mi už menzes neprišiel a bola som tehotná a tak isto aj moje známe. A odpovedzte si, ak by ste mali napr.do polroka otehotnieť nestojí rozhádzaný menzes za to? Potom sa ho na pár mesiacov či rokov zbavíte 😀 ... ja sa bojím ozaj všetkých tabletiek, nič čo netreba si do tela nedávam ale proste do tohto som šla, bábo sa nedarilo tak som skúsila a jupíííí ... ževraj je aj pre chlapov

bona69
1. sep 2020

Ja som mala pravidelnú, 26 dní, ovulaciu odsledovanu meraním bt, a nedarilo sa vyše roka, otehotnela som mesiac po brani inofolicu,

rivini
1. sep 2020

@petkasaurus ahoj, ja mam v pohode cyklus a beriem ho po porade s lekarkou uz ca. pol roka. Kyselina listova ti neuskodi a inositol podporuje dozrievanie vajicok. Uskodit nam teda v tom mnozstve, ktore obsahuje inofolic, nemoze. Cyklus sa mi nezmenil, len ovulaciu pocitujem vyraznejsie-co je dobre. Drzim palce!

lucinka1988
1. sep 2020

@petkasaurus prvýkrát som pri ňom otehotnela do 3 mesiacov, ale pri neskorej ovulácii= úspešne tehotenstvo. Druhýkrát som otehotnela tiež do 3 mesiacov- ovuláciu mi posunul až na 32. deň cyklu=neúspešne tehotenstvo skončené spontánnym potratom. Tretíkrát som otehotnela hneď a bez neho=úspešné tehotenstvo. Sama netuším, akú úlohu v tomto zohral inofolic, to je len moja skúsenosť.

vierkainka
1. sep 2020

Ja som otehotnela do 4 mesiacov ako som brala inofolic, manžel bral folandrol... Bohužiaľ som však dostala zápal priedusiek a vysoké teploty a o mimi sme prišli.😔No odpoveď na vašu otázku je ze mne inofolic pomohol.

ninka2012
2. sep 2020

Ja som brala 1 mesiac inofolic combi priateľ folandrol a je to tam .😊 a ešte som si dávala gynex kvapky.

queen16
4. sep 2020

Čautee😊Poradiite mi? :/ menstruaciu som mala dostať 14.8 dostala som až 22.8 od skončenia menstruacie 27.8 beriem inofolic+KiselinuListovú a Femibion1 Počas menštruácie sme maly z mužom 3x nechránený sex Posledné 3dni....... Strašne mi narástlo brucho pribrať som nemohla pretože ani moc nejem 😀 viac mám nafuknutejsie Celé podbruško. Boli má strašne hlava niekedy mám závraty výtok mám biely asi 3dni.

lolinecka888
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julianadrx
8. sep 2020

@queen16 ahoj, ja nerozumiem prečo berieš toľko doplnkov čo obsahuje kys listovú. To ti doporučil lekár či si si sama naordinovala 🙂 ... Niekedy je menej viac resp. vysoké množstvo nemusí prospievať. Inofolic obsahuje kys listovú + kys.listovú a Femibion na plánovanie ju obsahuje tiež ... jasné, že musíš byť nafúknutá ako balón 😀 ... zrejme veľmi chcete to bábo ale tlačiť na pílu tak že si rozhodíš organizmus nieje dobrý štart ... držím palce, mne inofolic pomohol 🙂

julianadrx
8. sep 2020

@lolinecka888 Inofolic predsa podporuje činnosť vaječníkov a zvyšuje počet oplodnenia schopných vajíčok, možno budeš mať tých plodných dní viac ... nemyslite na to, nepočítaj dníky, netestuj sa toľko, buďte s mužom vtedy kedy máte chuť, zadok a nohy hore po sexe a biele prádlo, to je to, čo mne ešte doporučili, a bavlna, žiadne tangá, čipky a podobne ... verím, že sa zadarí 🙂

extempore
8. sep 2020

Kedy už konečne pochopíte, že Inofolic s podobne blbosti sú len na vyťahovanie penazi? Je to len výživový doplnok, nie liek. Ak otehotniete s nim tak s veľkou pravdepodobnosťou by ste otehotneli aj bez neho.

lumiere
8. sep 2020

@petkasaurus ja som mala tiež bezproblémový cyklus. Dlhšie sa nám nedarilo. Dočítala som sa o Inofolic, štvrtý alebo piaty mesiac som otehotnela.

andreaak05
25. sep 2021

@petkasaurus ahoj, aj ked je to rok od tvojho prispevku, aj si si ten inofolic kupila? Ja tiez stale vaham, ci si ho mam kupit. Navyse tu viac bab pisalo, ze z toho pribralo 😱😱

petkasaurus
autor
25. sep 2021

@andreaak05 ahoj, kupila a nepomohlo :( a pribrala som, ale neviem ci prave z neho alebo už neskôr aj z liekov

andreaak05
25. sep 2021

@petkasaurus juuuj :( no cakala som pozitivnejsiu odpoved. To mi je luto. A kolko baleni si vybrala? A kolko kg si pribrala? Do riti, este som sa ozaj spoliehala na toto, ako taku poslednu moznost, co vyskusam. Ale asi kaslem na to. A teraz si v akom stadiu? Skusate alebo riesite ivf?

petkasaurus
autor
26. sep 2021

@andreaak05 vies co, namiesto toho beriem mimistar, ten ma tiez inozitol a vyjde lacnejsie.. Ale obsahuje aj B12 z coho sa pribera.. Ja uz si ale davam pozor na to, co jem a tych nabratych 6kg rychlo islo dole rychlo a teraz som vahovo opat tip top. Ja este idem na rôzne vysetrenia, na niektore aj so svojou polovickou- hematologia, genetika, reproimunologia a štítna zlaza. Podla vysledkov sa teda uvidí, ci ivf a ak ano, tak radsej smer Brno. A ako dlho sa snažíte? Inak este beriem vitamin E, D, C, pupalku, koenzym q10, probiotika. Zinok, kys. listova a ostatne, je v tom mimistar.. Plus alchemilka a cvicenie mojzisovej a este som vylucila lepok, laktozu a vajicka.. Uz neviem, co mam robit ine, len tie vysetrenia.. Hlavne, ze podla doterajsich vysetreni vsetko ok.. Uz sme boli aj na svk v jednom centre, ale IUI 2x neuspesne

andreaak05
26. sep 2021

@petkasaurus fiiha, aj tak stale toho dost beres a caka vas este kopec vysetreni. Ja som to vzdala rychlejsie. Ja uz teraz nemam sil to riesit, a to nemam ani tolko vysetreni za sebou, ani tolko toho neberiem. My sa pokusame rok a pol. Neviem preco som si myslela, ze viac, ale minule som to ratala a rok a pol to je. A vy?

petkasaurus
autor
26. sep 2021

@andreaak05 my uz skoro dva.. Ale nestresujem sa, i ked to mozno tak vyzera, nemam v hlave len to, ale beriem to tak, ze aktivne pre to nieco robim popri normálnom zivote, aby sa podarilo..

andreaak05
26. sep 2021

@petkasaurus ja ked sa aj rozhodnem pre volake vysetrenie, strasne ma odradia vsade tie hnusne lieky. Hormony, kortikoidy, antibiotika, atd. Ja som si takymto svinstvom presla pred rokmi a doteraz sa davam z toho dokopy. Takze zatial na dalsie vysetrenie neplanujem ist.

petkasaurus
autor
26. sep 2021

@andreaak05 tych kortikoidov sa strasne bojim, uvidim, co mi vyjde.. Aj ste uz boli na nejakej klinike?

andreaak05
26. sep 2021

@petkasaurus no sak to, ze kortikoidy su dobre svinstvo. Ano, my chodime na kliniku, ale po mojom zazitku s hyfosy a iui, ako som po tychto “zakrokoch” skoncila s tyzdnovymi horuckami a zapalom mocaku na pn, mam zatial dost a koncim s akymkolvek riesenim tehu. Dnes je konecne druhy den, co nemam horucku po tyzdni. Takze asi tak 🤷‍♀️

petkasaurus
autor
26. sep 2021

@andreaak05 to mi je luto.. Hyfosy bolo aj pre mna bolestive, horucku našťastie nie.. Drzim palce do buducna

andreaak05
26. sep 2021

@petkasaurus dakujem 🙂 aj ja tebe prajem, nech sa co najskor podari 🤰☺️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre