Je to odchádzajúce tehotenstvo?

22. apr 2020

Ahojte, chcela by som sa spýtať za aký čas po prvých príznakov tehotenstva, napr. Bolesť pŕs, podbruska sa Vám ukázal pozitívny tehotenský test? Ide o to ze na 29DC som dostala špinenie, občas som krvacala ale nie veľa, na 37DC som už na krvacala, odvtedy mam výtok, celkom veľa, prsia a pod bruško cítim od samého začiatku špinenia, ale test negatívny, normálna menštruácia nikde, už som 41DC, dnes mam dokonca pocit ze prsia ma bolia menej ako iné dni.. Mohlo to byť tehotenstvo a končí to? Posledné dve tehotenstva som mala slabého ducha až okolo 38 DC, mam
pravdepodobne posunúť ovulaciu.. Ale teraz nejako nemám dobrý pocit.. Môj doktor ordinuje až budúci utorok, neviem ci mam skúsiť pohotovosť alebo čakať..ďakujem

autor
22. apr 2020

Tu pohotovosť hlavne zvažujem kvôli mimomaternicovemu tehotenstvu.. Nemôže to byť aj to? Mate skúsenosti?

kiki68
22. apr 2020

Urcite na pohotovost. Sama to neporiesis

autor
22. apr 2020

@kiki68 len neviem ci ma odtiaľ nevýhodila že chodím s blbosťami, keď tu je ta corona milovaná.. Krvácať nekrvacam, bolesti sú znesitelne.. Len stále sa bojím ak by to mimomaternicove aby to neprasklo do utorka.. Ale zasa keby to bolo to, tak mi vyjde pozitívny test nie?

wejuska7910
22. apr 2020

Aj keby si mala mimomaternicove tak test by bol pozitivny,podla mna to tehu nebude

autor
22. apr 2020

@wejuska7910 úplne som z toho na nervy.. Príznaky mam všetky ako pri oboch o tehotenstvach.. Myslíš žeby sa tak mohla správať cysta alebo myom?.. Nič budem musieť vydržať do utorka

wejuska7910
22. apr 2020

Spinenie moze byt aj z cysty.vydrz do utorka,mozno dovtedy dostanes ms a bude klud

ayanamirei
22. apr 2020

mrzi ma to, ale bolest prs, vytok, bolest podbruska su vsetko priznaky aj PMS... ak je test negativny na taky neskory den , tak to nieje tehotenstvo, ani odchadzajuce tehotenstvo ☹ rovnako mimomaternicove tehotenstvo je vidno na teste. mas zjavne hodne rozhaseny hormalny system a z toho je to vsetko, treba skusit zapracovat na tom - mozno gynex alebo inofolic by mohli pomoct, to upravuje cyklus.

autor
22. apr 2020

@ayanamirei práve viem ze je to ako PMS, ale táto bolesť pŕs bola iná.. Úplne mi to pripomínalo kojenie, keď už mala docucavala posledné mliečko 🙂 mýli ma to ze v nedeľu a v pondelok som mala úplne pozitívny ovu test, na tehotenskom bol taky duch že.. No úplne maličký.. Tetau všetko biele

ayanamirei
22. apr 2020

a nemala si len ovu vtedy ? akoze realnu ovu ? lebo napr. ja som si to presne chcela porovnat a mala som tehu test aj ovu test - na tehu bol maly duch a takisto ovu nebol uplne pozitivny, ta ciarka bola, ale nie taka vyrazna.

autor
22. apr 2020

@ayanamirei ja som mala ovu test vyše dvoch dni hoc kedy som ho robila pozitívny, čiarka bola vždy silnejšie ako kontrolna,.. To mini krvácanie sa mi vždy dá pred normálnou menštruáciou a keď tak sledujem spustí sa to vždy hneď po ovulaciu, spali sme spolu presne deň predtým ako mi to začalo, ale tento krát menštruácia neprišla.. A úplne.. Ja neviem ako to mam opísať ale totálne tehotenské stavy, nie PMS.. Ale už včera večer a dnes cítim skôr len PMS.. Neviem vôbec.. Úprimne som si bola istá ze som tehotná a teraz sa mi ten pocit úplne stráca.. Sama som zvedavá co to bude :(

ayanamirei
22. apr 2020

tak ostava uz len pockat par dni a skusit test znova 🙂 komplikacii z mimomaternicoveho sa bat nemusis, to az neskor ked to rastie je ...

autor
22. apr 2020

@ayanamirei si mi dala chrobáka do hlavy s tou ovulaciou! 🙂 ale nech rátam ako rátam nejde mi to do hlavy, keby aj rátam to špinenie s ľahkým krvácaním žeby som to brala ako menštruáciu, takto skončilo v sobotu a od nedele som mala také pozitívne ovulacne.. Jooooj bože.. No určite píšem v utorok co to bolo 🙂

ayanamirei
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre