Je tu nejaká mladá snažilka?

weru3ka
6. feb 2013

ahojte chcem sa psytat ci som tu jedina mlada 20 rocna snazilka?🙂) dakujem dufam ze sa nejaka najde

kikushik13
6. feb 2013

ahoj ja mam sice 22 ale tiez sa snazime 🙂

viktoria2011
6. feb 2013

Sice sa už nesnažíme ale mám len 22 a dve detičky....

zuzi0911
6. feb 2013

nie som snazilka no mam 22 a 2 dcerky.prvu v 19 🙂

mrva
7. feb 2013

ja som tiež mala prvú v 20, druhú v 22. Teraz mám 27 a snažilkujeme ... a stále som mladá 🙂 mať deti tak skoro je obrovská výhoda, ale tiež to prináša nevýhody. Napr. v 26 rokoch som sa cítila staro, lebo som bola na úrovni mám vo veku 35 rokov. Aj kamarátky mám iba v tomto veku. Tak si spravíme ďalšie a zas budeme mať ako 20 🙂 Držím palce 🙂

carine1201
8. feb 2013

Ahojte ja mam 22 a snažilkujeme sa moc moc, minuly mesiac som dobrala poslednu HAK tak dufam,ze to vyjde čo najskôr. 🙂 mám čudné pocity bolesti v podbrušku a včera večer som dostala nenormálnu chuť na cesnakovú nátierku 😀 ale po chvili ma tá chuť aj prešla test si zatiaľ nekúpim lebo bude aj tak ešte negatívny... Či?? 😀

weru3ka
autor
8. feb 2013

@kikushik13 jeej tak drizim pakec🙂 uj som si mylsela ze som jedina..daj vediet ked sa zadarii...🙂

weru3ka
autor
8. feb 2013

@carine1201 ked sme sa aj my zacali snazit tak hned som si kolkokrat mylselal ze uz som fakt tehu a vzdy nie...Pretoze sa vzdy tak tesis..teraz po roku ani ma nenanpadne:Dtych testov spravenych bolo fakt dost ale aj tak vzdy dufam🙂 dufam ze sa ti to teda podari a som rada ze si lmlada snazilka ako ja🙂

zuzuleta55
8. feb 2013

Ja som tiež mladá snažilka. Mám 24 rokov a v novembri minuleho roku som dobrala antinu,ktoru som ale brala len 3 mesiace koli zdravotným problémom.odvtedy sa snažím.teraz mi tyzden meškala mrcha no nakoniec dorazila :( držím palce baby 😉

weru3ka
autor
11. feb 2013

@zuzuleta55 tak to je super🙂 ked sa zadari daj vediet🙂

zuzuleta55
14. feb 2013

Ďakujem weru3ka : 🙂 ale dúfam,že sa nám zádari čoskoro. 😉

1aduliatko1
15. feb 2013

ahojte, ja mám 25 a tiež snažilkujeme teraz tretí mesiac 😉

lucka1789
23. feb 2013

@weru3ka Ahoj aj ja mam 20 a o babatko sa snazime 🙂 aj ked osud nam to nepraje a nedari sa nam ☹ ☹

weru3ka
autor
23. feb 2013

@lucka1789 Ahoj tak som rada my tiez tuzime ale tiez nam osud nepraje:( vy aako dlho?Som si myslela ze ked sme mlady tak to bude hned ale necha si na sebe to malinke pekne dlho cakat:D

lucka1789
24. feb 2013

@weru3ka AYhoj no tak ja som minuly rok v maji zmaturovala a v july sme sa dali na snazilkovanie v septembri sa nam podarilo ale 8tt nas babo opustilo potom v novembri sme si dali pauzu jeden mesiac 😅 😅 sme vydrzali a potom sme zacali znovu no a uvidime ako tzo bude pokracovat 🙂 🙂 a mas pravdu aj ja som si myslela ze ked sme mlady obaja zdravy nepijeme nefajcime tak to pojde raz dva ale nieak to takto nefunguje 😖 😖 a poznam jednu babu vek presne taky isty ako ja chodila na diskoteky chlastala fajci ako lokomotiva isla raz na diskoteku jeden ju smikol a teraz je z toho zdravucky chlapcek 🙂 🙂

simkarobkova
24. feb 2013

Ahoj lucka, mi máe presne tento istý problém... minulý rok v júny sme sa začali snažiť... po vianociach sa nam podarilo... no a po dvoch tyzdnoch nas babo opustilo , teraz sme mali mesiac pauzu lebo som nemusela ist na kyretaz... a tiez som teraz zvedava, ci to vide... drzim vam palce inac 🙂 Dúfam, ze uz druhý krát to pojde 🙂

2_ika_2
24. feb 2013

@weru3ka Ahoj moja neboj niesi sama 🙂 my sme sa s priatelom rozhodli a od noveho roka sa snazime naplno a dufam ze to bude mat aj nejaky vysledok 😀

branislavn
24. feb 2013

Prajem pekný deň, chcel by som doporučiť náš špecializovaný Eshop zameraný na pomoc párom pri otehotnení. Pozrite si môj profil. Možno vás tam niečo zaujme. A dúfam,že aj pomôže.

lucka1789
24. feb 2013

@simkarobkova aj tebe drzim palceky ked kazdy mesiac pride mrcha tak nemam ani silu pokracovat ma chyti depka a konecna ale potom to prejde a idem na to 😉

2_ika_2
24. feb 2013

@lucka1789
@simkarobkova baby mocky vam drzim palceky nech vam ti vide 🙂

simkarobkova
24. feb 2013

@lucka1789 viem očom hovoríš, ja som takto fungovala 6 mesiacov... a každý mesiac ta špiňucha došla ... a ja som si zakaždým nahovárala, že už som tehotná, pretože už som tomu tak verila, že budem, až som oklamala svoje telo a vracala som tak si hovorím"už určite budem"..no to isto... nikde nič už ma to nebavilo furt len revať a depkovať... a potom hovorím Robinovi (priateľ) že už naozaj asi budem, že to cítim..a neveril mi, keďže som túto vetu omielala každý mesiac... no ale 5 testov je 5 testov a bola som.. škoda že len dva týžda som.. škoda že len dva týždeniesť a ideme ďalej... dúfam, že 10.3 nepríde!! ... a nedepkuj 🙂 napíš mne a pokecáme 🙂

simkarobkova
24. feb 2013

@2_ika_2 zlatá 🙂 aj ja tebe držím palce 😉

lucka1789
24. feb 2013

@simkarobkova moja super si ja som robila v nemocnici a hed pri nas je aj dedtska pediatricka ked vzdy prsila mrcha plno slz plac visla som von z ordynacie same vajicka kocky premna utrpenie ☹ ☹ zrela na psychiatra ☹ ☹ ale teraz vo februári som si povedala dost moja mila lebo toto takto dalej nepojde mrcha mi mala prist 16-17.2 uz je tyzden aj jeden den co meska urobila som si testy slabulinke dusiky vcera ked som isla na wc tak na tvaletiaku biely vytok a trosku krvy hned plac ze to nevyslo ze mrcha v noci dorazi ale do teraz nic aj tvaletiak je pekny biely aj hlien len mam velky strach ze pride ☹ ☹ kazde bolenie pichnutie podbruska sa bojim na wc chodim s takym strachom ze az ☹ ☹ zajtra si chcem kupit znovu test ze ci bude ciarka silnejsia alebo nie

miselka007
24. feb 2013

Ahojte tak aj ja sa pridavam.Ja mam 24 a snazilkujeme od januara.Uz mi teraz aj meska mrcha ale vcera som zacala nejak spinit a je to ake divne, tak teda fakt neviem ci som alebo nie.Zajtra idem skusit test a uvidime.Tak drzim palce baby 😉

lucka1789
24. feb 2013

@miselka007 jasne janse drzime palceky aby boli tam dve kolajnicky 🙂 🙂

miselka007
24. feb 2013

@lucka1789 noo dakujem velmi pekne dufam ze budu i ked tomu moc neverim kedze mam to spinenie a troska krvy uz dnes ☹ uvidime

lucka1789
24. feb 2013

@miselka007 hm to je uz asi zle znamenie ☹ ☹ ja som si vcera nasla trosicku na tvaletiaku vyzeralo to ako nitka krvava ale dneska ic tvaletiak cisty pobrusko neboli

miselka007
24. feb 2013

@lucka1789 noo tak neviem aka je to sprava, niekde na nete som aj citala ze ked sa vajicko uhniezduje tak prechdza prekrvenou maternicou a vtedy moze zena niekolko dni troska krvacat tak neviem ci je to ono alebo nie.No nechame sa prekvapit a uvidim ci to budeaj zajtra 🙂

lucka1789
24. feb 2013

@miselka007 no hej nechame sa prekvapkat co z toho bude 🙂 🙂

weru3ka
autor
24. feb 2013

@2_ika_2 no tak fakt drzim palceky..🙂 joj dlńeskam navsteva u rodiny kde bolo male babo vsetci nateseny kazdy pestoval aj ja samozrejme kjen to smutne:(( ale nedavam na sebe nic poznat nechcem aby ma lutovali..my sa snazime uz 12 mesiacov

weru3ka
autor
24. feb 2013

@lucka1789 no sak take pripady ma vedie rozculit:D ved ani my nechodime nejak von len obcas ked narodky a tak..mame uz aj bytik kde je prazdna detska:( tak hadam uj dlho nevbude🙂 aj si meras bazalnu abo nieco specialne robis?:

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre