Kedy ste otehotneli po hormonálnej antikoncepcii?

mimi325
25. feb 2019

Ahojte žienky, po akej dobe ste vedeli otehotnieť ? Po 5 rokoch som vysadila HAK, polroka som mala nepravidelný cyklus (28-40 dní) no teraz už dva mesiace mi mešká 1-2 dni čo je už asi v pohode. Krv na hormonálny profil mi dr. nevie veľmi zobrať na koľko mám menštruáciu max 3 dni a nejak to tak vždy vychádza, že je víkend alebo práve neordinuje. Momentálne sa nesnažíme o dieťa ale tak ked sa pritrafí tak jasné, že sa budeme tešiť 🙂 . Ale zaujímalo by ma koľko to trvalo vám sa dať dokopy po Hak a koľko vám trvalo kým ste ozaj otehotneli, ked ste si povedali, že chcete už bábo. Aj ked viem, že je to individuálne a tiež viem, že Hak je bordel už nikdy viac :(

pininka
25. feb 2019

@mimi325 ja som otehotnela mesiac po vysadení. Ale hák som brala len rok kvôli príšerné nepravidelnej ms.

andreagartnerova
25. feb 2019

Brala som hak asi 5 rokov, potom kym sa mi to dalo do normy tak rok a potom sme sa zacali snazit o babo a na 2 mesiac to vyslo.

nkem
25. feb 2019

Do roka od hak, mala som dost rozbity cyklus z toho dlho potom este...

evittam
26. feb 2019

@mimi325 Pred prvym tehu som brala 7rokov HAK, otehotnela som 3.mesiac po vysadení. Pred druhým 5rokov-otehotnela som 2.mesiac po vysadeni a dokonca na prvy a jediny pokus.
Ziadne "dávanie do normy". Ziadny rozhadzany cyklus. Nic.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre