Kto vie vypočítať pohlavie dieťatka?

kacorka06
28. sep 2011

Vie tu nejaká šikovná maminka vypočítať pohlavie dieťatka 🙂 ? Budúci rok plánujeme bábo a radi by sme mali chlapčeka,kedže dievčatko už doma máme,známa mi vravela,že sa to dá nejako vypočítať! Ďakujééém!

katecameron
28. sep 2011

ale 100percent ti nikto nezarucí 😉 pozri temu chceme chlapceka alebo nieco podobneee mozno tam nieco najdes

pimpulienka
28. sep 2011

Hm.. No podľa mňa sa nedá, ale som zvedavá na iné názory 😉

zara1234
28. sep 2011

zacnite robit babatko presne v den ovulacie, chlapske spermie su rychlejsie tak doplavu vcas k vajcu ;) 2 dni pred ovulaciou sa robia dievcatka, kedze spermie pre zenske pohlavie viac vydrzia a nepokapu ako chlapcenske na polceste 😀

jankako
28. sep 2011

čínsky kalendár je celkom dobrý na to.mne to vyšlo aj mojím kámoškam..len nesmieš mať blízko narodeniny..napr.máš 31 vychádza Ti chlapec,ale máš blízko 32 nar.a tam ti vychádza dievča,tak to može byť dievča a nie chlapec bárz máš 31..to bol príklad. 😉

burina111
28. sep 2011

tak u nás fungovala pri všetkých troch tehu čínska tabuľka 🙂 a vyšlo to ako sme chceli 😉 😵

lumimi
28. sep 2011

tiež doporučujem začat plodit v den ovulácie a potom, ale nič nie je 100%. hlavne nech je zdravé

lillah
28. sep 2011

mne cinska tabulka nevysla ani pri jednom.... ja som asi nejaka divna, lebo vsetkym kamoskam to vyslo 😠 ale ich deti boli planovane a dve z mojich dvoch deti boli prekvapenie 😀

majka35
28. sep 2011

2x sme si urobili bábo v den ovulácie a doma mám dve baby, takže ani táto metóda nevychádza 😀

yanqa
29. sep 2011

pocula si uz o dr. Jonasovi? osobnu skusenost nemam, ale mamina je sestricka na porodnici, viacere mamicky to skusali a sa zadarilo... pozri tieto linky, pripadne si skus nieco vygooglit, alebo tu na konikovi pohladat diskusie o nom
http://www.chlapecdievca.sk/vypocet-pohlavie-di...
http://centrumjonas.com/slovak.html

syslica
29. sep 2011

Pozri tu: https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/ako-pocat-chlapca/ celá téma o tom, ako "si spraviť" chlapčekov 😉 Takisto existujú aj témy Chceme dievčatko a MUDr. Jonáš ... mám dôkladne preštudované všetky a dospela som k názoru, že sa to nijako ovplyvniť nedá a všetko je len na prírode... ale tým som ťa asi veľmi nepotešila, však?

dijefcatko
29. sep 2011

napíš mi do IP dátum svojho narodenia a pozriem ti to v čínskom kalendári. mne vychádza vždy presne. stačí vypočítať lunárny vek matky a sedí to. neorientuje sa podľa nášho, klasického veku ako si mnohí myslia. tým to potom nevychádza 😉

maja21041989
1. aug 2012

@dijefcatko môžte aj mne????? 🙂 🙂 🙂 🙂

elen83j
1. aug 2012

ja mam dvoch chlapcov,v prípade tretieho vymením 😀 ale nie žartujem.a nie je to jedno,ved každá žena nemôže mať doma len párik 😉

vinifred
1. aug 2012

..poznám známu ktorá si dala urobiť dievča podľa týchto výpočtov..aj sa jej narodilo,ale je sústavne chorá,hyperaktívna,ťažko zvládnuteľná,jednoducho ju volajú "Jonášovo dieťa".. 😝

kikoslawa
1. aug 2012

vie mi niekto pomoct zistit co cakame?? Uz som v 7 mesiaci :P

dadka75
19. okt 2012

Čínsky kalendár..... sadol pri 3 deťoch... Ale pozor!! Treba tam rátať lunárny vek, nie normálny... inak to nemusí sadnúť

kika87
31. okt 2012

Ahojte žienky 🙂 Chcem sa spýtať, poznáte túto stránku ? Vyskúšala to niektorá z Vás ? Chcela by som vedieť, či to funguje 🙂 http://chlapecdievca.sk/vypocet-pohlavie-dietat...

titulienka
31. okt 2012

sestra si dala vypocet od chlapecdievca a vyslo jej na 100% a garantuju pri zmene vratenie peniazkov 🙂

ileas
2. nov 2012

dadka 75 ako sa počíta cez ten čínsky kalendár?

karinnka08
31. máj 2013

ileas už vieš pohlavie babatka? mesiac počatia a skusim..mne vychádza dievčatko...nič iné si viac neželám okrem zdravíčka 🙂

reni1512
31. máj 2013

Moj dedo to vie... ale na postup som este neprisla 😀 no zistim a zacnem to praktizovat, este sa nepomylil... potom to vie len pan Boh, ziadne cinske kalendare, anglicke stranky, ani pofiderne tetusky na MK ktore sa tvaria ze to rataju z jedneho datumu...

sampo
31. máj 2013

mne to podla toho cinskeho vyslo. Ale musis si najst ten s presnym postupom, tam sa inak pocita ten vek matky 😉

dana_l
31. máj 2013

ja som vzdy velmi zvedava ako tie mudre hlavy vedia odovodnit ak sa narodia dvojicky - chlapec a dievca. pretoze nejako sa tie navody navzajom vylucuju 😉 😉 😉

patricia128
25. mar 2014

A ja by som chcela výpočet na dievčatko..

zuzka1008
25. mar 2014

@dijefcatko ahoj, prosím ťa vypočítas aj mne čo to bude? 14.11.89

tut
9. júl 2015

boli biste taki dobri vipočiali bi stemi tješ čo budem mat 23.6.90

luna379
11. feb 2017

AHOJTE! 🙂 Nechcem zakladať duplicitnú tému a preto píšem sem. Viem, že existuje nejaký výpočet vhodný na počatie konkrétneho pohlavia. Myslím, že ide o nejaké 7 ročné cykly striedania krvi. Vedeli by ste mi s tým niektorá pomôcť? Chceme sa začať snažiť o baby a moc túžime po dievčatku, samozrejme budeme sa tešiť či to bude chlapček alebo dievčatko, ale zo zaujímavosti by som bola zvedavá. 🙂 Ozvite sa 🙂

petka1113
27. apr 2017
klaudiamaslanova
9. feb 2021

@titulienka prosím kde si to dala vypočítať ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre