Ktoré produkty máte odskúšané na vás a vašom partnerovi?

andrea_r016
8. júl 2020

Ahojte žienky, potrebovala by som poradiť. S partnerom sa snažíme o dieťa, ale zatiaľ bez výsledku. Absolvovali sme vyšetrenia v GynFive, pretože tam robí moja gynekologička. Podľa výsledkov som ja v poriadku. Beriem Femibion 1 už vyše polroka a k tomu aj Inozitol. Priateľovi zistili pomalé spermie a hraničné množstvo spermií na oplodnenie. Gynekologička mu doporučila brať Folandrol alebo Tribulus spolu s vitamínom E. Ktorý máte Vy odskúšaný na Vašom partnerovi? Neviem sa rozhodnúť, ktorý mu kúpiť aby mu pomohol zlepšiť problém s spermiami. Ďakujem za každú radu.

renka1707
8. júl 2020

@andrea_r016 ahoj moj priatel si kupil Tribulus a ten bral no teraz nam poradili zinkosel alebo tak nejako sa to vola vraj je to zdravsie a ucinok ten isty....mojmu bolo z toho Tribulusu nie najlepsie....

semila001
8. júl 2020

Ziadne ! As nas ziadne tabletky ked niekto cgce split it dieta musi naozaj toho cloveka milovat jeden druheho .. strava pestra kludovy rezim atmosfera prijemna pohoda a hlavne verit

miskanathan
8. júl 2020

@andrea_r016 ahoj. Nasa skusenost Aswaganda z ajurshop pogoogli

andrea_r016
autor
8. júl 2020

@renka1707 počula som aj o tomto prípravku ..ďakujem skúsim pozreť 🙂

andrea_r016
autor
8. júl 2020

@semila001 ďakujem za radu 🙂 ale nie vždy je to len o tom milovaní jeden druhého...keď je zdravotný problém čo mi máme tak sa to asi lieči liekmi teda aspoň podporiť ich a ver, že samé od seba sa nerozhýbu 🙂

renka1707
9. júl 2020

@semila001 toto nemyslite vazne.....takze tie zeny ktore nevedia otehotniet lebo maju problemy zdravotne vlastne len nemiluju svojho partnera? 🤦‍♀️

bona69
9. júl 2020

@andrea_r016 môj bral tinktúru z kotvicnika, zinok a selén

semila001
10. júl 2020

@renka1707 to som nepovedala ale tak celkovo

juliet86
10. júl 2020

@andrea_r016 ahoj. moj mal horsi spermiogram a rok a pol sme ho stopali. vsetkym. ecko decko zinok tribulus uplne ze vsetko plus aj tazsie lieky tamifex? od urologa
bol aj na endo aj u androloga. nikde nic nezistili... snazili sme sa prirodzene rok a pol plus planovany styk s ovitrelle plus nativ cyklus a nakoniec nastastie vyslo prve ivf aj ked nam vyslo jedno jedine embryo. tiez kvoli spermiam. velmi som chcela prirodzene. teraz spat keby som vedela co viem dnes idem rovno do ivf. aj ked som dostala stredne ohss a vklad sa odlozil zbytocne mam dietatko neskor ako skor. zalwzi ako sa citite ohladom ivf financii a veku..

daniel_
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre