Ktoré vitamíny na podporu plodnosti by ste odporúčali?

abcdefgahc
5. nov 2019

Ahojte žienky 😘 neviete poradiť nejaké vitamíny na podporu plodnosti ?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lius
5. nov 2019

zeny: hormonalna joga, mojzisove cviky, uzivanie pupalkoveho oleja, mojzisovej cajova zmes...zdrava strava a primerany pohyb
muzi: kotvicnik, vrbovka, maca

z1984
5. nov 2019

Ja sim vyskusalantolko vitaminov. Ale potom som si buchala hlavu o stenu ze som mohla skor navstivit reprodukcne centrum a uz som mohla mat po porode

diaalex
5. nov 2019

@abcdefgahc ja som začala brat femibion 1, manžel zvýšil dávku vitamínu C (jedol pomaranče, šumivé tabletky pil...), B a E ... po mesiaci sa zadarilo 😊 dovtedy pól roka nič

teuflerin
6. nov 2019

@z1984 tak my naprikld sa snazime pol roka takze centeum este neriesime ale tiez chcem poriesit nejake vitaminy aspon zatial

z1984
6. nov 2019

@teuflerin nam ked to neslo pol roka tak som navstivila gynekologa. Ked to neslo dalsi pol rok tak centrun

teuflerin
6. nov 2019

@z1984 uz som bola a vsetko v poriadku zatial aj na sone aj vysetrenie este aj ovulacia isla akurat prebehnut

alexi2211
26. nov 2019

@diaalex S tým doplnkom, o ktorom si písala mám aj ja skúsenosti, je fajn počas snaženia a aj potom počas prvých týždňov tehu. Má dobré zloženie, obsahuje kopu vitamínov, ktoré sú treba 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre