Mám ovuláciu, keď som ráno mala ovulačný hlien?

24. mar 2020

Ahojte zienky,
mozno blba otazka, ale zacala som sa sledovat prvy krat kvoli ovu a nedocitala som sa na nete. Snazime sa o babo od decembra. Rano som mala hlien (asi ovulacny) a chcela by som vediet, ze ci to znamena, ze ovulacia rano prebehla? (A ak nahodou prebehla, tak mam ratat, ze sa vajicko este moze oplodnit do 12az48 hodin? Ide skratka o to, ze ked som mala rano ovulacny hlien a nechraneny sme mali vcera vecer, ze este sa mozme snazit? Od nechraneneho styku preslo len 16hodin, cize by sme sa chceli snazit az zajtra, aby preslo 24 hodin, kvoli spermiam.
PS: som 15DC a DC mavam od 30-35 (minuly mesiac som mala az 45DC)
Mozno sa na to neda odpovedat, ale aspon neviete nejako poradit. Robim si aj ovu testy a tie su od 7DC negativne...
Bola som objednana k dr a chcela som sa s nou poradit, ale zrusila som to kvoli momentalnej situaciii.

veronika1234512345
24. mar 2020

Určite naďalej rob ovulacne testy.
Plodný hlien môže byť aj niekoľko dní treba sledovať aký presne je. Ja som napríklad hlien malo kedy mala 🤷‍♀️ čiže v tomto ti ja veľmi nepomôžem ale keď zaznamenás pozitívny ovulacny test tak od tohto testu prebehne ovulácia od 12-48h 🙂

autor
24. mar 2020

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre