Môžem si merať bazálnu teplotu v konečníku?

29. apr 2021

Čaute, trošku asi blbá otázka , ale môžem BT merať aj v konečníku?
Mne je to v pošve strašné nepríjemné ( neviem prečo )

edinka25
29. apr 2021

ja meriam v ustach ,mne by bolo blbe v posve 😀

autor
29. apr 2021

@edinka25 v ústach mi strašne málo meralo oproti pošve takže na tie sa nechcem spoliehať 😏

deedol
29. apr 2021

mozes kde len chces, ale nie je podstatne, ci meria malo alebo vela, ale ze je tam pocas mesiaca rozdiel... ci ty mas ten rozdiel taky maly, ze to nevidiet pri merani v ustach?

zuzanaete
29. apr 2021

V ustach sa meria pod jazykom.

lindusss2016
29. apr 2021

@edinka25 mozem sa spytat, z akeho dovodu je ti to blbe? Nechcem rypat, len ma to zaujalo, nakolko pracujem s temou sexuality, sebaprijatia, sebalasky a pod.

nafka0483
30. apr 2021

Mozes. Mozes merat vo vsetkych telesnych dutinach (usta pod jazykom - to byva najmenej presne, posva alebo konecnik). Je to na tvojich preferenciach. Vycleneny osibitne teplomer len pre teba na taketo meranie a jeho nasledna hygiena je samozrejmost ;)

edinka25
30. apr 2021

@lindusss2016 netreba v tom nic hladat.Mne je to v ustach pohodlnejsie a viem spat dalej ked tak 😅

lindusss2016
30. apr 2021

@edinka25 takze ked si zmeries vo vagine, prebudi ta to? 😃😁

autor
30. apr 2021

@lindusss2016 možno ju to vzruší a nemôže potom spať 🤣🤣

nafka0483
30. apr 2021

No ohromne vtipne... kazdemu vyhovuje nieco ine. Mne by to bolo blbe v konecniku, tebe to asi vyhovuje. Mne vyhovuje meranie v posve, inej je to blbe. Niekomu je blbe aj aj a meria v ustach.

edinka25
30. apr 2021

Autorka si strasne trapna 😀 mozno teba vzrusuje ked si strkas teplomer do ritnej dierky 🙄
@lindusss2016 a ty Linduska si najdi inu na ktorej budes praktizovat svoje sexualne terapie 😜

autor
30. apr 2021

@edinka25 och ženy treba brat veci aj z humorom a nie sa na všetko paprčiť 😬🤣 .. a ďakujem za rady 🙂 pekný deň vám prajem 🤣

autor
30. apr 2021

* s humorom

edinka25
30. apr 2021

ano ano ale kto ta pozna ,ci to myslis s humorom alebo ako ?😂 tak pekny den aj tebe

lindusss2016
30. apr 2021

@edinka25 ja na tebe nic nepraktikujem, boze chran, na to mi stacia moje klientky 😊

edinka25
30. apr 2021

@lindusss2016 aj podla mna 🙏

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre