Nedarí sa mi znovu otehotnieť

19. mar 2024

Zdravím všetkých.. V auguste som bola na interupcii, tehotenstvo prišlo v zlom čase, mali sme s manželom krízu tak sme sa rozhodli pre interupciu. Samozrejme sme to veľmi oľutovali, vzťah medzi nami sa po čase napravil a teraz keď už túžime po dieťati sa mi nedarí otehotnieť 😪 ja mám 36 rokov manžel o 10 rokov viac. Dcérka má 8 rokov vtedy som po pol roku otehotnela a teraz od zákroku sa nedarí a sme z toho zúfalí.
Máte skusenosti?

lienka.7
19. mar 2024

@autorka je to určite veľmi ťažké, ale musíš začať sama od seba. Rozhovor s psychológom, kúpele pre relax... aby si prišla na iné myslienky a presne, oddýchla si.

nevenka
19. mar 2024

@autorka prosim Ta, napis mi spravu. Ja by som mala pre Teba mozno radu, z toho sudka "odpustit si"...❤️‍🩹

maminkadeticiek
19. mar 2024

Neviem,ci si veriaca.Ak ano,odporucam ti modlit sa sukr.poboznost k sv.Marte za tehotenstvo.

beata110
20. mar 2024

@maminkadeticiek ja som sa vela modlila k panne marii a pomohlo🙏😊

medda_beda
20. mar 2024

@martul Prd makový karma.
Koľko žien má ďalšie deti po interupcii.

medda_beda
20. mar 2024

Autorka, odpusti si to.
Čo môžeš ľutovať je to, že sa ti už možno nepodarí otehotnieť jednoducho, možno vôbec.
V tú chvíľu si urobila rozhodnutie ktoré si považovala za správne.Chápem, že turbulencia vo vzťahu môže narobiť divi a vzťah sa môže zlepšiť, obnoviť.

Nevrátiš to späť, nechaj to tak.Rieš to čo riešiť môžeš.

martul
21. mar 2024

@medda_beda u nej zjavne funguje.

zuza265
21. mar 2024

@martul a mozno nie. Presla kratka doba na dalsie tehotenstvo. Hlavne, ze ty vies uz ortiel a posudit situaciu inych

medda_beda
21. mar 2024

@martul A u mňa potom funguje aká karma keď som interupciu neodstúpila? 🤣.
Poznám 4 ženy ktoré podstúpili interupciu z rôznych dôvodov.
Okrem jednej ktorá ešte nechce mať deti tak ďalšie majú deti.
Takže žiadna karma len vysoký vek a krátka doba.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre