Nezvyčajne slabé bolesti v podbrušku pred menštruáciou.

sabinka264
5. sep 2019

Ahojte chcem sa poradiť a ak takáto téma bola už založená tak sa vopred ospravedlňujem ale nenašla som... Takže mávam vždy veľmi veľké bolesti pri menštruácii a vôbec nič mi nepomáha... Lenže posledná menzes mi meškala len 1 den bola 31.8 a veľmi ma prekvapilo že nemala som také bolestí ako obvykle. Táto menštruácia trvala len 3 dní a dneska ráno som mala trocha krvi a bolo mi zle celý deň ma pobolievalo v podbrušku som ztoho taká že čo to môže byť. Myslíte že by mohlo ísť o tehu? Ďakujem.

veronikaszabova
5. sep 2019

@sabinka264 sprav test a budes vediet na com si

sabinka264
autor
5. sep 2019

@veronikaszabova spravím si len keď ja som ztoho smutná keď nevyjde pozitívny😑

elementissa
5. sep 2019

@sabinka264 nemaj žiadne očakávania a nebudeš smutná ani sklamaná 🤷‍♀️ čím viac sa snažíš a rozmýšľaš nad tým, tým to ide horské - resp. nejde vôbec. Užívaj si život, nechaj tomu voľný priebeh, nepozoruj sa stále a potom, ak to tak má byť, aj otehotnies. A ani nebudeš vedieť ako 😊

sabinka264
autor
5. sep 2019

@elementissa Máš pravdu😊 pokúsim sa tomu nechať voľný priebeh a ďakujem☺

l_enusik
5. sep 2019

@sabinka264 ahoj, som na tom podobne 😔 ... uz 6 dni mi meska menzes a mam neskutocne bolesti v podbrusku, skor aj take pichanie ... test zatial negativny a uz sa obavam co to moze byt ...

ildiko36
6. sep 2019

@sabinka264 ja som bola 3x tehotna zial 1 tehot.som potratila v 8 t. som sa dozvedela ze som tehotna v 7.t..ale pri 2tehu som mala normalne menstruaciu do 3mes.aj s bolestami..drzim ti palce😉

ildiko36
6. sep 2019

@l_enusik chod na vyvolavacku..to dietatu neublizi keby si bola tehotna..ked ti meska mozes mat aj daaky zapal v tele

sabinka264
autor
6. sep 2019

@ildiko36 bohužiaľ nie som tehotná pred chvíľou som si robila test 😑

l_enusik
9. sep 2019

@ildiko36 uz som dnes rano dostala menzes 🙈 tak asi zase nic 😔

florianabotosova
9. sep 2019

@l_enusik ja som na tom tiež takisto ale ja som mala poslednú menštruáciu 26.7. V auguste nič ani náznak menštruácie a dnes som si robila dva testy oba negatívne

l_enusik
9. sep 2019

@florianabotosova ja som tak mala v maji, jun nic a az v july som dostala .. po 46 dnoch 🙈 ... katastrofa, telo si robi co chce

florianabotosova
10. sep 2019

@l_enusik počkám do konca septembra že či mi príde menzes alebo nie ak nie tak pôjdem na gyndu, od štvrtka ma boli aj podbruško aj kríze a menzes nikde

l_enusik
10. sep 2019

@florianabotosova myslim ze je dlha doba cakat do konca septembra, skor do konca tyzdna a ak nic tak chod cim skor ... ja som male take stavy a este aj pichanie na lavej strane podbruska a tehu asi niesom ... takze tiez neviem co to bolo ... doberiem este treti mesiac duphaston a potom idem nech robi daco so mnou dalej 🙈

florianabotosova
12. sep 2019

@l_enusik včera mi začal taky slabulilinko ružový výtok a dnes ako keby špinenie také slabé takže ak sa mi do pondelka nespustí menzes idem na gyndu pretože už týždeň mam bolesti v podbrušku aj kríze ma bolia

l_enusik
12. sep 2019

@florianabotosova skus potom este spravit test ... ja som to mala taktiez podobne, neskutocne bolesti v podbrusku, pichanie a bolest krizov a mrcha prisla a test negativny 😔

florianabotosova
13. sep 2019

@l_enusik dnes ráno som si robila test negatívna a už sa mi spúšťa mrcha ešte je síce úplne slabulinka ale už je

l_enusik
13. sep 2019

@florianabotosova moja trvala len 3 dni a z toho len jeden den taka normalna ... cele zle 🙈 ...

florianabotosova
13. sep 2019

@l_enusik no ja počkám že či sa mi do nedele spustí normálne alebo ak nie tak idem na gyndu mam strašne bolesti v podbrušku a spinim a to sú cca tak 3 kvapky možno a to som si myslela ze dnes do večera už budem mať ozajstnú mrchu a nie špinenie a ešte čerešnička k tomu ze mi vadia niektoré pachy tak mi je z nich na vracanie

l_enusik
13. sep 2019

@florianabotosova drzim prsty aby ti to vyslo ... ja uz som sa prestala tak kontrolovat ze co mi vadi, ci mi je zle ... robim si potom nadeje a nevyjde to ...

l_enusik
14. sep 2019

@florianabotosova mna asi porazi ... pred 3 dnami skoncila mrcha a dnes hnedy vytok ?? To co ma byt ?? 😭

florianabotosova
15. sep 2019

@l_enusik no ja som od soboty začala riadne krvácať

l_enusik
15. sep 2019

@florianabotosova aj tak by som na tvojom mieste spravila potom test ...

florianabotosova
16. sep 2019

@l_enusik no to si ešte spravím ale chcem ísť aj na gyndu na odber krvi že akú mám vlastne hladinu hormonov

l_enusik
16. sep 2019

@florianabotosova to je jasne chod ... ja som uz bola a mam nizku hladinu progesteronu .. preto je problem otehotniet ... mam nasadeny duphaston ... doberiem treti mesiac a uvidime ...

florianabotosova
17. sep 2019

@l_enusik no musím ísť pretože každý lekár ktorému som písala ze mam takýto problém mi napísal ze hak s tým už nemá nič spoločné takže vo štvrtok idem na gyndu

l_enusik
17. sep 2019

@florianabotosova daj potom vediet ako si dopadla 👍 drzim prsty

florianabotosova
18. sep 2019

@l_enusik ďakujem dúfam ze to nebude nič vážne

florianabotosova
19. sep 2019

Tak dnes som bola na gynde povedal ze som mala opozdenu ovulácia preto mi meškala menštruácia a dal mi inofolic pretože sa snažíme o bábo a keď sa mi do troch mesiacov nenapraví cyklus tak mam ísť znova a ze už mi dá nejaké lieky

l_enusik
19. sep 2019

@florianabotosova no vidis, chvalabohu ze nic vazne ... ako potom si mame vypocitat ked ta ovulacia je kedy chce 🙈 ... ja iz som z toho zufala ... nedelu zacinam brat treti mesiac duphaston a ked sa to ani tentokrat nepodari som na gynde aj ja ... a s tym suviseli asi aj tie bolesti v podbrusku, ze ?

florianabotosova
20. sep 2019

@l_enusik áno gynekológ vravel ze presne vtedy som mala ovuláciu som z toho na nervy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre