Nízka sliznica maternice

bety19
19. nov 2023

Ahojte odporucte mi prosim nieco na rast endometria... Mam za sebou biochemicke...a dovod neuspechu je zrejme tento... skusam ricinove zabaly...vitaminy..

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pet888
19. nov 2023

@bety19 preco si myslis,ze toto bol ten dovod?Z dostupnych je Alchemilkovy caj,ale mne osobne to moc nezabera,ale niekto si chvali.

bety19
autor
19. nov 2023

@pet888 chodim pravudelne na gyndu a par krat som aj pred ovulkou bola..a bola len 2mm... robil aj hormonalny profil ten je ok...

bejbs123
19. nov 2023

@bety19 tak ako to je tak,treba to riesit s dr.,nech to odsleduje pocas cyklu,ci narastie dostatocne alebo nie,inac estrofem

bety19
autor
19. nov 2023

@bejbs123 iem tam utorok tam sa porozpravame o tom..a naozaj to zabera? Prirodne veci som uz skusala a nic..furt sa ma len na stres pyta

bejbs123
19. nov 2023

@bety19 ano zabera,este sa predpisuje sprej lenzetto

pet888
20. nov 2023

@bety19 no ale kedze si otehotnela,tak to zrejme pricina nebola,to by bol problem,keby sa vajicko nechce zachytit.Za biochemickym je velmi vela faktorov,primarne genetickych,ale vsak uvidis,co ti povie doktor a ci vyskusate s tymi liekmi na predpis.

bety19
autor
20. nov 2023

@pet888 no ja som myslela ze ak sa neuchytilo poriadne...bohvie no...idem.zajtra k dr... este MS neprisla

pet888
20. nov 2023

@bety19 ako po biochemickom dalsia MS neprisla?A uz je v termine?Nie si zas tehu?😁

bety19
autor
20. nov 2023

@pet888 brala som progesteron od pozitivnych testov na udrzanie..a.vysadila som.ho len nedelu takze MS cakam az niekedy na 4-5ty den od vysadenia...

pet888
21. nov 2023

@bety19 takze o biochemickom vies podla hcg z krvi,kedze si nekrvacala,ci testy vybledli?

mata0076
21. nov 2023

@bety19 ja som uzivala inofolik 3 mesiace a doktor pochvalil, ze aj slizniva sa zvacsila.

bety19
autor
21. nov 2023

@pet888 testy boli taketo do stredy.. a od stvrtku slabli a od soboty prestali priznaky a aj prsia bolet prestali.... takze len z testov viem...robila som ai ine znacky... dnes som dostala MS ktoru mavam roky slabu... velmi silnu so zrazeninami ..takze podla mna to bolo biochemicke.... idem dnes k dr i ked v podstate uz zbytocne...kontrola mala byt na potvrdenie tehu..len sa toto udialo... tak aspon si dam opat progesteron predpisat a vypocujem si nazor jeho

pet888
21. nov 2023

@bety19 jasne,rozumiem..ja verim,ze to nie je kvoli tomu,ja mavam tiez slabu menstruaciu a nizku vystelku,ale tehotenstvo sa udrzalo az do 9.tyzdna.Zistili mi silnu trombofilnu mutaciu,co mohlo vies k potratu.Kazdopadne,prvych 6 tyzdnov tehotenstva ak skonci,tak vacsinou kvoli genetickym vadam.Drzim palce,nech to nabuduce vyjde✊

bety19
autor
21. nov 2023

Ahojte baby..tak dr dnes neriesil v podstate nic... dalej predpisal progesteron od ovu...a predpisal mi nie estrofem na sliznicu...ale clostilbegyt na rast vajicka 🤷‍♀️ ze je to na mme ci chcem po biochemickom jednu menstruaciu oddych alebo nasadim od zajtra na 5 dni... co myslite? Mate s tym skusenosti?

bejbs123
21. nov 2023

@bety19 tak s otehotnenim problem nebol tak naco clostil? 🤷🏼‍♀️

bety19
autor
21. nov 2023

@bejbs123 ja neviem ...a ked citam tie ucinky negativne....

pet888
22. nov 2023

@bety19 ako dlho sa snazis otehotniet?

bety19
autor
22. nov 2023

@pet888 od leta

pet888
22. nov 2023

@bety19 tak to este vydrz s clostylbegitom,este je to strasne kratko snazenia a v zasade si velmi rychlo otehotnela,takze to zjavne ide,netreba to hned hrotit s chemiou.Az po roku neuspesneho snazenia by som vyskusala.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre