Nosifol verzus Inofolic

lentilka_50
5. apr 2013

Ahojte snazilky, chcela by som sa opytat, co by ste mi z tychto dvoch moznosti skor odporucili. Nemam PCO. Uz som citala zvlast diskusiu o Nosifole, aj o Inofolicu, ale vobec neviem do coho investovat. Ide o to, ze to neni prave najlacnejsie, a dumam co si mam objednat. My sa uz dlho snazime o babatko. Velmi pekne dakujem za kazdy nazor.

alchemilkazltozelena
5. apr 2013

@lentilka_50 kyselinu listovu 🙂 pokial mas pravidelnu mrchu, infolic ti netreba. gyndos mi dal letak na nosifol ale sam povedal, ze kedze mam vsetko pravidelne, aj ms aj ovu, ze mi staci brat kys.listovu. A nosifol ani v lekarni nemali, tak som kupila kys.listovu za 3 eury 😀 a vitamin E k tomu 😉 a myslim pozitivne a verim ze vsetko bude tak ako ma byt 🙂 este si davam aj kvapky femigard a zacnem pit alchemilkovy caj, pises ze sa dlho snazite, ... treba dat vysetrit aj partnera - spermiogram, to vela napovie 🙂

kvett
1. okt 2013

ahojte, zaujimal by ma vas nazor na GEN HEPAN. V zlozeni je aj Inozitol aj ine Bckove vitaminy. Stoji okolo 4€ - 60 tabliet, co sa mi zda s porovnanim Nosifolu alebo Inofolicom velmi vyhodna cena. Je ho tam len 50mg, ale odporucaju brat aj tak viac tabletiek denne....

kikushha
21. okt 2013

caute baby, ja mam tiez inofolic, nemam ziadne problemy (zatial) a snad som dobru volbu zvolila, posula som o gynexe a nosifole a femibion a femigrad a kadeco...ale inofolic mi prisiel asi ten naj🙂 Snad pomoze🙂

baruskas
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elenitas
22. júl 2014

Ahojte, ja nemám PCO len mrcha prestala chodiť po vysadení antikoncepcie... zmenila som doktorku a zistila mi hyperprolaktinémiu. S partnerom sa už rok pokúšame o dieťatko a asi pol roka beriem inofolic. asi po mesiaci užívania mi mrcha prišla celkom presne a od vtedy opäť nič. Mám brať dva sáčky denne a rozmýšľam o prejdení na nosifol. Nemáte nejaké skúsenosti?

nuttelka
14. dec 2014

Baby, pred 2 týždňami som začala brať Nosifol, od začiatku decembra...mám však pocit, že ma po ňom nejako nafukuje a pripadá mi akoby som z neho aj priberala. Snažím sa stravovať zdravo, cvičím pravidelne, ale oblečenie nepustí 🙂

sobicatko6
5. sep 2015

Ahojte kocky,ktore ste otehotneli po brani nosifolu?a za aku dobu?

paloma76
25. okt 2015

Ahojte, mam 39 r.,snažili sme sa 3 mesiace, ale nic. Zakúpili sme si Nosifol ( pre ženy) a partner ( určený pre mužov ) za cca 70€ . Užívali sme to mesiac a pol a huŕŕŕŕaaaaa, podarilo sa. 😍😍😍😍😍Či to pomohlo..., neviem. Ale asi ano, no urcite neľutujem tie peniažky. Tak držím všetkým snažilkam palčeky😉☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️😘

edita0527
5. jún 2017

Ahojte, ostal mi inofolic 60+5 bal za 30+poštovné. Exp. 5/2019

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre