Otehotneli ste na konci plodných dní?

4. jan 2023

Žienky otehotneli ste takto? Mali ste koniec plodných dní a milovali ste sa s partnerom a neurobil sa do vás? Davali ste si pozor a aj tak ste ostali v tom. Ja mám pochybnosti, menzes mam dostať zajtra ale cítim sa inak. Mam strach ze budem tehotná.

dadis
4. jan 2023

Ako nič 😅

nikpa
4. jan 2023

No keď sa do teba ,,nespravil,, tak sú len dve možnosti. Buď si počala z ducha svätého alebo mu niečo predsa ušlo dnu len o tom nevie.

autor
4. jan 2023

@dadis naozaj sa ti to stalo ze si takto otehotnela? Ak hej to bolo kolke dieťa v poradí? My už máme dve a nám by aj stačilo.

katuli3nocka
4. jan 2023

Prerušovaný sex nie je spoľahlivá forma antikoncepcie. Takže pokojne si mohla otehotnieť. Ja som otehotnela dokonca počas neplodných dní a mala som dokonca vtedy aj antikoncepciu, ktorú som brala zodpovedne a podarilo sa.

autor
4. jan 2023

@nikpa no z ducha svätého by mi najviac vyhovovalo ze by som nakoniec nebola v tom.

autor
4. jan 2023

@katuli3nocka to si robíš srandu fakt toto nechápem..ale dúfam ze si nakoniec nelutovala.

katuli3nocka
4. jan 2023

Ja viem presne kedy som otehotnela, lebo vtedy som mala 19 a s priateľom (dnes manželom) sme mali vzťah na diaľku😀 Neľutujem, absolútne nie. Dnes už to je 8 ročný úžasný chalan🙂

mell27
4. jan 2023

@katuli3nocka tak si potom mala plodné dní, len si si myslela, že nemáš 😁

autor
4. jan 2023

@katuli3nocka vau perfektne teším sa s tebou 😊

nikpa
4. jan 2023

@mell27 bez plodných dní sa dá ťažko otehotnieť 🙂 mali si ich jedine posunuté a myslela si si, že ich práve nemáš.

dzulli1980
4. jan 2023

A prečo sa nechrániš, keď nechceš ďalšie dieťa? ... samozrejme, že môžeš byť tehotná ... prerušovaný styk resp. to, že sa do Teba neurobil, nie je žiadna antikoncepcia.

autor
4. jan 2023

@dzulli1980 lebo predtým nám to takto vždy fungovalo a neostala som tehotná. Antikoncepciu jest nechcem ani kondómy ma nebavia.

gypsomilka
4. jan 2023

Mohla si vyskusat test dnes 🥴 no drzim palce nech je ako chces aby bolo

autor
4. jan 2023

@gypsomilka skúsim cez víkend už vtedy by to mohlo ukázať. Keď dostanem krámy tak nemusím testovať.

terezia323
4. jan 2023

Ja som otehotnela posledný deň menzesu a tiež manžel tvrdil, že mu nič neušlo 🤣

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dzulli1980
4. jan 2023

No tak pokiaľ "nechceš jesť antikoncepciu a kondómy Ťa nebavia", musíš rátať s tým, že otehotnieš.

bajka16
4. jan 2023

Stačí že sa neutrie a idete druhé kolo. 😆 Ja som tak otehotnela s prvým synom

caroline_
4. jan 2023

Tak ak ste nemali ochranu sanca tam je vzdy, ja som antikoncepciu nikdy neuzivala,vzde kondom plus ked sa mal urobit tak vytiahol, vzdy sme sulozili len ked bol umyty,a min.5 dni sa neurobil..a funguje nam to takto skoro 11 rokov...

ninusa221
4. jan 2023

Skús nabudúce toto keď nechceš tabletky ani kondomy..

veselo_neveselo
5. jan 2023

Preboha zena, v tejto dobe nepouzivat ziadnu formu antikkncepcie ked nechcete dieta je velmi nezodpovedne. Je tolko inych foriem okrem hormonalnej antiky...zbehni za doktorom, a popytaj sa na moznosti. Pripadne vasektomia pre muza ked ty nic nechces pre seba.

autor
5. jan 2023

@veselo_neveselo pýtala som sa ci ste takto otehotneli a nie aby mi všetci radili co mam a co nemám. A áno chceli sme tretie dieťa ale až troska neskor.

dadis
5. jan 2023

@caroline_ Tak to si davate sakra pozor kondom+vytiahnutie+5 dni? ci tych 5 dni iba ked idete bez kondomu? Akoze ja som za bezpecny sex, ale s kondomom sa citim bezpecne (a vobec necitim rozdiel, ak ho citi chlap, nech si spravi vazektomiu) a vzdy tu je plan B, sk by sa nieco nahodou pokazilo -tabletka po

mell27
5. jan 2023

@nikpa to bolo pre mňa? 😃😃

nikpa
5. jan 2023

@mell27 nie 🙈😃

mimibabybell
5. jan 2023

Ahoj 🙂 tak ja som otehotnela vždy pred menzesom, keď už nemali byť žiadne plodné dni. Dokonca v rodine máme ženu, ktorá vždy otehotnela iba počas menzesu. Takže zrejme to môže byť hocijak. A už sa nám podarilo otehotnieť aj napriek kondómu. Takže tak 🙂 Držím palce, tretie by bolo pre radosť ❤️

caroline_
5. jan 2023

@dadis bez kondomu nejdeme nikdy :D ano davame si sakra pozor,lebo deti nechceme, a radsej sa budem chranit,.mozno az prilis,ako byt potom prekvapena..

dadis
6. jan 2023

@caroline_ Jasne, chapem.🙂

autor
6. jan 2023

No nič dievčatá, dostala som krámy tak chvalabohu.

surikatajunior
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre