Otehotnenie počas menštruácie. Ako je to možné?

anlady
17. sep 2010

ahojte,máte skúsenosti s otehotnením počas menštruácie? viete mi prosím polopatisticky vysvetliť ako to je možné? Niektorí lekári to odporúčajú ak žena nevie otehotnieť a zasa tu na koníku čítam,že ak nie je ovu ( vajíčko) nemožno otehotnieť, no a počas menštruácie vajíčko praská.čo tam potom muž môže oplodniť? Okrem toho neviete aké je prercentuálne vyčíslenie žien kt.takto otehotneli?Ďakujem za vaše príspevky.

dziacka
10. sep 2016

@anlady píšem o tom v mojej knihe, ktorá je zadarmo:
http://zuzanadziacka.sk/ebook-zadarmo/

mailinka4
26. okt 2016

Som 5.DC a vcera som citila dost silno lavy vajecnik,napadlo mi,ze podobne pocity mavam pred ovulkou alevo pocas nej,ale kedze mam nepravidelny cyklus tak ju mavam rozne.Tak som sa rozhodla,ze dnes to s manzelom skusime,mozno motyka vystreli 🙂

lucinka_p
22. jan 2017

Dobrý den,chcela by som sa svami poradit....pohlavny styk som mala 7.1. 2017 dva dni nato ma zacali boliet velmi prsia mala som pocit tazkych,citlivych prs a boleli ma az do prveho dna menzesu cize dva tyzdne pred menzesom ma boleli prsia....menstruaciu som dostala ako som ocakavala. Vzdya v prvy aj druhy den menzesu nolieva brucho teraz vobec ziafne bolenie,test mam negativny mozem byt tehotna? Nemate niektora taku skusenost? Dakujem pekne

darling16
26. feb 2017

@risbia Ako to dopadlo?? 🙂

darling16
28. feb 2017

Ahojte, keby náhodou došlo k vyvolaniu ovu počas MS, znamená to, že potom okolo 14. dňa už k ovu nedojte?? A po akom čase možno testovať, aby test ukázal // ??? Ďakujem

debra
9. apr 2017

@lucinka_p ako si nakoniec dopadla taketo presne pocity som mala aj ja a test negativny

janka1509
5. mar 2018
chestity
1. jan 2022

@anlady ja to zhrniem… uz to tu niekto povedal…
1. da v tom pripade, ked mas krátky cyklus a plodne obdobie vychádza este na posledny den/ dni menzesu. Niekedy to zena nemusi Ano postrehnúť.
2. neda u žien, ktore maju pravidelný, trosku dlhší cyklus ako 21 dni…aj s ovu, a hlavne vedia kedy maju plodne dni (vlhký hlien atd).
Suhr: Dievčatá, damy, musite sa poznať vy a potom viete takmer na istotu kedy mate plodne dni (a do ktorej kategórie s menzesom patríte).
Takze tato teória je velmi individuálna. Eto vsjo. Hadam je to nápomocné.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre