Otehotnenie popri cvičení

minka432
6. júl 2020

Caute baby 🙂
Mozno taka blba otazka na vas..
Som po spontanom porode. Ukoncuje sa mi uz sestonedelie..chcem spytat..
1. Davali ste si pozor po sestonedeli, ze ste pouzivali nejaku formu ochrany pri sexe? Alebo ste si davali len pozor (a nahodou ste aj tak otehotneli)?

2. S mojou psychikou som na dne kvoli kg 🙈 Takze uz budem cvicit doma a mozno budem chodit tak 2-3x do fitka. Ak to mi to maly ofsem dovoli 🙃 ale zatial je v pohodicke.. Stiham vsetko 🙈
Chcela by som sa spyttat..tie zeny ktore cvicite pravidelne doma, ci chodite do fitka..a nahodou ste otehotneli. Pre telo bola vysiia zataz (ze ste otehotneli kvazi neplanovane)..prebehlo vsetko v poriadku?
Myslim, ze ten zaciatok a tak..ci sa ujalo vajicko..
Jasne ze ked nahodou meskala menstruacia a ste si robili test..tak ste necvicili uz..

Pisem to jak tatar 🙈 ale tazko sa mi to nejak vysvetluje jednoduchsie 🤦🏻‍♀️

Hadam mi budete vediet niekto poradit 🙂😇
Dakujem zatial za vas cas 😘

Pisem to jak tat

1mina
6. júl 2020

Ja si myslim ze v pohode 🙂 ja som otehotnela pri cviceni - nie sice v posilke ale.v robote cvicim s pacientami, doma som si zacvicila na stroji co som mala aj brusaky normalne vsetko 🙂 telo je tedy zvyknute na inu zataz myslim zeby sa nic nemalo stat.a ked zistite ze ste tehotna tak sa zariadite 🙂

minka432
autor
6. júl 2020

@1mina jej super dakujem 🙈 ste ma velmi potesili 🥰
Pretoze davat pozor si budeme, ale ked ujde daka spermia (bodaj by sa to aj tak stalo 😇). By som sa tomu potesila..
Len som sa obavala to s tym cvicenim a zatazou tela 😎

lucindav
6. júl 2020

@minka432 v prvom tehotenstve úplne bez problémov s cvičením. V druhom som ale mala hematóm tak potom už som nemohla. Keď sa hematóm vyplavil a prestalo spinenie, tak od cca 5teho mesiaca som začala aspoň rýchlu chôdzu, lebo bez športu neviem vydržať 😂😂 už bolo všetko v pohode, len teda kondička už bola v keli..ale po pôrode som si ju znova vymakala, všetko sa dá keď chceš 😉

lolazmola
6. júl 2020

Celkom nerozumiem otázke ale ja som napr pokiaľ som cvičila neotehotnela ale ja som cvičila dosť intenzívne a menštruáciu som takmer vôbec nemala (jeden deň zanedbateľné krvácanie) takto sa nám nedarilo 2 mesiace (ovulku som mala od sledovanu) a keď som prestala cvičiť mala som normálnu menštruáciu a buch na 1.x

bert22
6. júl 2020

tiez si myslim, ze by to nemalo nicomu prekazat. ak mas otehotniet, tak otehotnies aj vtedy, ked cvicis.

ckatka
6. júl 2020

@minka432 ja som otehotnela počas relatívne ťažkých tréningov....veľke váhy dvíhať aj sebaobranu trénujem....takže sama sa divím, že to to vajíčko dalo... 😂😂😂 počula.som o babe, ktorá tehotná odbehla tri maratóny (Slovenka), do tretieho mesiaca...lebo nevedela ze je tehotná...zistila to až koncom tretieho mesiaca

minka432
autor
7. júl 2020

Aha super dakujem za odpovede 🙂
Ja som bola v tom vedomi, ze ked sa clovek snazi ..ze nemoze vobec sportovat 🙈 ..lebo ze sa moze potratit.
Asi mi niekto blbosti nahovoril 😂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre