Ovulácia podľa bazálnej teploty

14. nov 2020

Ahojte,
Myslíte, že mohla prebehnúť ovulácia? Viem, že je potrebné meranie celý cyklus a že je tam podmienka 6 nízkych teplôt a potom min 3 dni vyššie teploty. Ale či sa to aspoň podobá na ovulaciu 🙂
Styk sme mali 2-3 dni pred ovuláciou - ak teda bola. Je možné, že to spermie vydržali? Viem, že sú toho schopné, aj to že záleží od viacerych faktorov ale zaujíma ma skôr skúsenosť Vás - ak sa Vám stalo, že ste otehotneli zo styku pár dni pred ovuláciou aby ste mi napísali 🙂
Ďakujem

autor
14. nov 2020

Pardon, zabudla som pridať foto

nelca0510
14. nov 2020

Ak sú kvalitné spermie, tak áno. Vyzerá to na ovu na základe krivky, ale ťažko povedať na 100%,kedze chyba toľko hodnôt.

autor
14. nov 2020

@nelca0510 áno, je mi jasné, že veľa hodnôt chyba aby sa dalo presne určiť, či ovulácia bola, či nie. Teraz už len dúfať, ak ovulácia nastala že tie spermie prežili 🙂 ďakujem za odpoveď

sekerka18
16. nov 2020

Nám sa podarilo tak. V utorok bola ovulácia a v nedeľu sme mali sex posledný. A otehotnela som 😊 držím palce

autor
18. nov 2020

Myslím, že ideál o ovulácii sa mi rozplynul. Či ? Viem že chýbajú hodnoty na začiatku 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre