Pcos a IUI

dominika19981998
8. apr 2023

Ahojte prosím vás chystáme sa vyskúšať IUI ale bojím sa ci sa podarí alebo nie? Je tu niekto kto ma Pcos a IUI vyšlo? 🥺🙏 ďakujem za odpovede a skúsenosti

barju
8. apr 2023

@dominika19981998 či bude a kolkate v poradí úspešne je závislé od veľa faktorov. Ja som bola na dvoch zatiaľ. Prvé nevyšlo,ale to vyjde málokedy. Z druhého čakám na výsledok zatiaľ som 8DPO

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana0215
8. apr 2023

@dominika19981998 my sme mali 3x IUI a nevyšlo ani jedno. Ani len biochemické. Potom sme mali 2 ivf, z toho 3 vklady. Posledný vklad v januári biochemické. Nakoniec som mesiac na to otehotnela prirodzene. Trápili sme sa s doktorkami 2 roky. 🙈

taktotedanie
9. apr 2023

Ani sme nestihli absolvovat konzultaciu v care, nakoniec prirodzene a to sme nemali ani dobry spermiogram

zana90
9. apr 2023

PCOS - 1. IUI aktuálne 8 tt 🙂 takže vyšlo..

simona1998
9. apr 2023

@dominika19981998 kamoska 2x IUI , PCOS muž teratozoospermia a nevyšlo ani jedno .

sontamuycruel
3. máj 2023

@dominika19981998 ahoj ja mam pcos..1.IUI v gynfive neúspešne...k dr.sa ani nevyjadrujem.
29.4 sme boli na druhé IUI v iscare a teraz čakáme na výsledok do 12.5...a teda za mňa...gynfiv už nikdy v živote.

simca06022011
3. máj 2023

Ja som s pco otehotnela prirudzene, sestra po pár mesiacoch na liekoch ( mtslim ze metformin). Všetko záleží od aktuálneho stavu pri tom. Trochu šťastia asi treba tiež🙂

jana0215
3. máj 2023

@simca06022011 záleží na presnej diagnóze a čo všetko má k pcos pridružené. Metformin väčšinou pomôže pri inzulínovej rezistencii, ale nie každá s PCOS ju má. 🙂 Každému pomôže niečo iné. Niekomu stačí aj správne psychické nastavenie a životospráva, niekto sa roky trápi s liekmi, žiaľ. :/

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre