Po akom čase ste otehotneli pri užívaní Clostilbegyt s Duphastonom?

iviiike
24. nov 2014

Pokúšame sa o bábätko, kedže sa nám nedarí dr. mi predpísal Clostilbegyt s Duphastonom. Od 3.dna menstruácie mám brat 4dni Clostík 10 den mám íst na višetrenie či sa niečo zmenilo a od 15.dna mám začať s Duphíkom 7dni. Chcela by som vedieť, po akom čase sa dá otehotnieť alebo či to vôbec funguje. Lekár vravel, že mám ovuláciu ale nie je dostatočná k otehotneniu. Prosím o odpovede. Dakujem 🙂 🙂

kiki68
24. nov 2014

rob tak,ako Ti prikazal lekar, urcite vie,co robi. Myslim,ze sa Ti moze aj behom dvoch, troch mesiacov slusne zadarit. Mojmu bratrankovi so zenou sa zadarilo hned na druhy mesiac. 10 rokov sa trapili a ono len stacilo dat lieky na stitnu a trsku tomu takto pomoct. Dnes maju zdrave babo. Drzim palce!

tinus89
19. jan 2019

@iviiike ja som chodila na folikulometriu 9 mesiacov..vzdy bola ovulacia..a nic..tak som isla k druhemu lekarovi..nasadil mi clostilbegyt..bez progesteronu..vzdy som mala 3 vajicka po nom..vsetky praskli a nic..teraz skusam posledny krat ci sa nezadari..endometrium mam 8mm ..vraj,, je to dostacujuce..co si ja nemyslim, lebo uz som mala biochemicke..skusim to s utrogestanom a uvidim ci to pomoze..potom uz len CAR

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre