Pomalé spermie

taniika
1. okt 2022

Ahojte babulky, manžel ma pomalé spermie a nie všetky sú aktívne. Má niektorá s týmto skúsenosť ? Bral váš partner nejaké vitamíny, alebo lieky a zadarilo sa vám ? Ďakujem vám za radu a skúsenosť..

kundiboo
1. okt 2022

@taniika otázka je ako velmi sú pomalé a za vyskúšanie vitamínov nedáš nič. Niekomu pomôže, niekomu vôbec

taniika
autor
1. okt 2022

@kundiboo jasné, že skúsim len som chcela vedieť aké sú najlepšie .. aj ked viem, že každé telo je individuálne ..ale tak chcela aspon tip vedieť komu čo pomohlo

s_o_n_i_k_e
1. okt 2022

@taniika odporucam základ je folandrol, zinok, selén. Žiadne tesne pradlo. Bez alkoholu bez nikotinu. Mobil mimo vackov. Notebook nie na kolenach. Žiadny stres. Treba
veriť no posledné slovo má priroda. Držím palce. Ak nič odporúčam test spermií na oxidacny stres MioXsys, lebo aj vela vitamínov môže škodiť.

kundiboo
2. okt 2022

@s_o_n_i_k_e ak by škodili vitaminy ,aký by bol vysledok Mioxisu?

s_o_n_i_k_e
2. okt 2022

@kundiboo nám to v CAR spomínali, to bude naj asi ich sa opýta, že nie je dobre ani brať veľa vitamínov, že aj to vie urobiť zlobu :(

kundiboo
2. okt 2022

@s_o_n_i_k_e áno to viem ale čo ste mali napísané v papieroch? V našom čas je len ze oxidacny stres (co som si všimla u iných spg z nášho centra tu na konikovi) a tam bud L1,L2,L3 a ci teda keby mu skodili vitaminy bolo by tam uvedene niečo iné?

s_o_n_i_k_e
2. okt 2022

netuším nie som lekár, treba sa pýtať lekárov, podľa mňa v našom prípade, ten oxidačný stres a test na neho bol irelevantný, lebo tým že máme málo vojakov je výsledok skreslený a nie je vôbec vypovedateľný. Niekedy mám pocit, že ťahajú len peniaze z neštastia párov :( na budúcej návšteve skúste sa na to opýtať, mne to len hovorili, že to môže byť príčina, ale či to nejako označia alebo určia v popise, že je to práve z vitaminov netuším :( my chodíme do GynFiv

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre