Pomohla vám vyvolávačka pri otehotnení?

simik7192
17. dec 2020

Ahojte baby, viem možno táto otázka bude hlúpa, ale chcela by som vedieť že či niektorej z vás pomohla vyvolávacka otehotnieť? Lebo je to tak, že dlho mi meškála ms to ešte september-október bola som za Dr, vraj to ms nebola,, asi mi praskla cysta alebo nevieme že čo to bolo,, a na poslednej kontrole mi pichol agolutin na vyvolanie ms to bolo 7dec. Aby som nemala problém z cyklom aby mi to nemeskalo a nerobilo problém, ale je taká vec že mi sa snažíme o bábo, ale to som Dr nehovorila, je to medzi nami dvomi...tak že či to zlepší uhniezdenie? Neviem podľa mňa je to blbosť, keď je to vyvolávacka na vyvolanie ms 🙁🤔

nelca0510
17. dec 2020

@simik7192 ako, ono je to tak. Vyvolavacka vyvolá menzes. Ak si už v tom danom momente aj mala ovulku, resp. sa uhniezdovalo oplodnene vajíčko, tak to akoby pomohlo udržať. Ale ak je opl. vajíčko chybne, aj tak sa neudrží tehotenstvo.
Neviem, či si nadpis dávala ty alebo admini, ale vyvolavacka nepomôže otehotnieť.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
e1i
17. dec 2020

@bambulienka25 ale ak už by tehotná v tom čase bola tak to podrží. Agolutin je tiež len progesteron

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre