Poraďte gynekológa v Košiciach.

lunalay
13. nov 2019

Ahojte.

Vedeli by ste mi prosim poradit nejaku dobru gynekologicku/gynekologa ? Hlavne odbornika s ludskym pristupom, ktory neriesi kazdy problem len antikoncepciou, ale ma prehlad aj o alternativnych liecbach na prirodnej baze. Budem vdacna za kazdu radu.

bambulka712
13. nov 2019

@lunalay Ahoj. Ja som teraz zmenila lekára a som spokojná s MUDr. De Furia. Určite neodporúčam MUDr. Jána Adama..

monikafialka
13. nov 2019

@bambulka712 aj ja uvažujem že by som k nej prešla, prosím aká je a berie nové pacientky? Je jemná v práci a ľudská? Ja totiž veľmi potrebujem niekoho jemného milého lebo mám úzkostnu poruchu, ďakujem za Tvoj názor.

luthine
13. nov 2019

@bambulka712 ahoj, co mas proti Mudr. Adamovi, ak sa mozem spytat? 😊 Som u neho asi rok a som zatial velmi spokojna.

bambulka712
14. nov 2019

@monikafialka ja som ku nej prišla v lete, takže berie nové pacientky. Najlepšie je zavolať tam a sestrička Ti povie. Na mňa doktorka pôsobí veľmi pozitívne, zaujíma sa a rieši problémy ktoré sú.

@luthine Môžeš sa spýtať 🙂 Bola som u neho roky, prebral ambulanciu od lekárky ku ktorej som chodila predtým. Kým som nemala žiadne problémy, len riešila tehotenstvo (ktoré bolo bezproblémové) tak výborný lekár. No sú to skoro 4 roky, čo sa pokúšame o dieťa a on vôbec nič neriešil. Chodila som za ním napr. som mala dlho menzes, zastavil mi ho, pozrel či nemám cystu, nemala som tak neriešil nič (a bolo to opakované)... Vravela som že sa snažíme o dieťa, že si meriam bazálnu teplotu a podľa teploty nemám ovu, tak mi odporúčal ovulačné testy (merať bt je vraj zastaralá metóda).. robila som si a nikdy mi nevyšiel žiaden pozitívne (ani sa neukázala druhá čiarka)... Keď som mu to povedala vôbec to neriešil.. raz mi urobil hormonálny profil aj to keď som ja pýtala.. zistil mi málo nejakého hormónu, nasadil Duphaston. Ten som musela prestať asi po 3 mesiacoch brať, nerobil mi dobre.. Keď som mu to povedala, reakcia nebola žiadna.... A to bolo viacero takýchto vecí, a to isté sme skonštatovali s kamoškou, že dobrý lekár, kým nemáš problémy...

Teraz som prešla ku MUDr. De Furia a v priebehu 2 mesiacov prišla na to, kde je problém.. a možno ak by sa to riešilo skôr, bola by šanca že prirodzene otehotniem aspoň trocha vyššia :( Preto mám trocha ťažké srdce na MUDr. Adama...

lunalay
autor
14. nov 2019

@bambulka712 Prave som tam volala a sestricka pani doktorky Mudr. De Furia povedala, ze uz nove pacientky neberu.. skoda 🙁

iwanka222
14. nov 2019

@lunalay To je skoda lebo ja mam tiez Mudr. De Furiu uz roky a som maximalne spokojna aj s nou aj pani sestricka je super.

gumkac19
14. nov 2019

@lunalay ja chodim do gynekop
neviem ci beru nove pacientky (treba zavolat sestricke) ale vsetci su tam super ☺️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre