Prerušovaný styk, uhniezďovanie

9. aug 2021

Ahoj
S priateľom sme mali styk pred 2 dňami.
Dnes má strašne bolí podbruško akoby mi začínala menštruácia. ( Do ms mám ešte 6 dní)
Myslíte, že môže ísť i o uhniezdenie aj keď sme mali prerušovaný styk? Ovulaciu nesledujem. Prosím normálne názory, neberiem anti ani nepoužívame ochranu. Dieťa by pre nás nebolo prekážkou. Ďakujem za odpovede.

petamich
9. aug 2021

nie nemoze ist o uhniezdovanie, ak bol styk pred dvomi dnami tak teraz niekedy zacalo oplodnene vajicko putovat do maternice, kym tam dorazi trva to cca. 5 dni a vtedy zacina uhniezdovanie, ktore ako tvrdia niektore zeny, mozes citit alebo mat implantacne spinenie

drzim paste 🤞🏻

irusa
9. aug 2021

blížiaca sa MS

domka222
9. aug 2021

Vajko ešte nie je ani na mieste

snazilka_bio_mamka
9. aug 2021

jasan, po 2 dnoch sa ti uhniezdi, na 3. deň už budeš mat tehu bruško a na 7. deň porodíš. 🙂 srandujem samozrejme, ono to samozrejme trva nejaky cas, kym sa ti vajičko oplodní, dokonca aj keby sa dostali spermie k vajicku, tak aj ten proces oplodnovania trva, potom oplodnene vajicko putuje niekoľko dní, delí sa, pracuje a ak je všetk ok, pomaly sa prichyti maternice a uhniezdi sa. cca 11 -12 dní, niekedy menej, niekedy viac ale isto nie 2 dni. TO co citis bude prichadzajuca MS.

snazilka_bio_mamka
9. aug 2021
bambuliii
9. aug 2021

na uhniezďovanie je podľa mňa skoro, takže skôr sa blíži MS

domka222
9. aug 2021

@snazilka_bio_mamka 👍 tento obrázok by potrebovali viaceré, čo sa stále pýtajú, či už môžu robiť test, skoro hneď po styku. Alebo tie čo si myslia, že vajce sa hneď na druhý deň uhniezdi

asia83
9. aug 2021

🙄🤦‍♀️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre