Prstíková metóda

cxvcc
20. mar 2024

Ahojte, počuli ste už o prstíkovej metóde? Alebo teda či konkrétne niektorej z vás ,,dopomohla” otehotnieť? Ďakujem za odpovede😁

sissy27
20. mar 2024

@cxvcc 🤯🤯🤯
A partner ma prstiky dlhsie ako stoporeny penis??
Fakt vam ebe poniektorym…

doriiis
20. mar 2024

@sissy27 ....no niektorí muži majú dlhšie prsty ako penis.🫣

cxvcc
autor
20. mar 2024

@sissy27 netreba sa hneď takto vyjadrovať. Len som to videla na internete tak som sa normálne spýtala. To je všetko🤦‍♀️

januska12323
20. mar 2024

Čo to je? (bojím sa googliť)

bambulka711
20. mar 2024

@cxvcc ja si myslím, že ublížiť to nemôže. Vždy som rozmýšľala, že ako to tie potvorky dokážu doplávať taký kus, ak proste nie sú vystreknuté priamo na krčok, ale niekde pred neho alebo vedľa... 🙈

cxvcc
autor
20. mar 2024

@januska12323 Princíp je v podstate jednoduchý. Žena po pohlavnom styku ostane ležať na chrbte a sama prstami pomôže spermiám preniknúť hlbšie ku krčku maternice. A hoci by toho spermie mali byť schopné samé, u niektorých žien sa práve tento manuálny úkon osvedčil a ostali po ňom tehotné.

Toto som našla na nete, nehovorím, že to idem hneď skúšať ale bohužial keď sa dlho nedarí, tak žena už skúša všeličo možné. Po zdravotnej stránke všetko okej🙈

cxvcc
autor
20. mar 2024

@bambulka711 je to celé záhadné to naše telo a celkovo život ako funguje😁 toto ma len zaujímalo, našla som to na nete tak reku spýtam sa, či má niekto skúsenosti🙈 nehovorím, že to idem hneď skúšať ale bola som zvedavá. Každopadne ďakujem za normálnu odpoveď😇

bambulka711
20. mar 2024

@cxvcc ja by som kľudne vyskúšala. Len mne zistili protilátky v krčku, tak asi ani toto ma nezachráni 🙈

januska12323
20. mar 2024

@cxvcc no ja neviem priemerný chlap má väčší dosah ako ženský prst. Plus tam je nejaká sila pri akte. To by som skôr skúsila striekačku 😁

mondolina
20. mar 2024

veď to kľudne vyskúšaj, veď to nie je nič hrozné, nechutné a neviem aké.
držím palce.

viestta
20. mar 2024

@cxvcc ta cast ejakulatu, ktora tam ma ostat ostane tam kde ostat ma. Za krcok maternice je prstikom nedostanes tak ci tak

domka222
20. mar 2024

@januska12323 čakala som kedy niekto vytiahne k tomuto metódu striekačka 🤦‍♀️netrvalo to dlho

zuzanockamt
20. mar 2024

@cxvcc A partner je o tomto oboznámený a súhlasí?

0silvia0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beata_k
20. mar 2024

@cxvcc Skus radsej orgazmus. Sposobuje stahy, ktore posuvaju spermie tym spravnym smerom.

thereisabear
20. mar 2024

Mne lekárka vravela, že "po" sa mám poležiačky prevracať z chrbta na brucho a tak dookola, keď sme sa dlhšie snažili. A pomohlo, tak skús.

sissy27
20. mar 2024

@cxvcc aka otazka taka odpoved 🤷‍♀️

januska12323
20. mar 2024

@domka222 nerozoznáš sarkazmus?

mareka49
20. mar 2024

@thereisabear prepáč, ale toto ma fakt rozosmialo😆
(Netvrdím, že to nemohlo dopomôcť ale predstavila som si seba ako sa hádzem na posteli😆)

thereisabear
20. mar 2024

@mareka49 áno, je to také dosť komické. To som sa jej vtedy pýtala, čo si myslí o sviečke, tak že to je vraj hlúposť.
Ono to celé vyznie vtipne, kto sa dlho nesnažil, tak to nepochopí 🙂

cxvcc
autor
20. mar 2024

@thereisabear sviečky robím nonstop sko sprostá už🙄😂

anavixy
20. mar 2024

Prstikova metoda je extremne nechutny nazov 😂 som si povodne myslela ze si si pomylila temy a pytas na malovanie prstami s detmi 🫣
No a k otazke, znie ta ako pekna blbost, ale nemusi byt, podla mna nie je ziaden realny dokaz, ze by to pomahalo (asi ako prevracanie ci sviecka), to, ze to mozno niekomu vyjde pri pouziti tejto prstovacej “metody” moze byt presne taka ista nahoda ako ked to niekomu vyjde aj bez toho… osobne by som toto ani neriesila na fore a proste ked, ako pises, si ochotna skusit vsetko tak to proste skus bez toho aby si to preberala s ostatnymi ako nejaku metodu na otehotnenie a pytala sa na nazory a skusenosti. Nie je to nic nezvycajne, coho by si sa mala obavat alebo to nejako extra zvazovat, tak to proste skuste a uvidis 🤷🏻‍♀️ drzim palce 🍀

thereisabear
20. mar 2024

@cxvcc no práve sviečku robiť nemáš, iba sa tak pomaly pretáčať na brucho a naopak. Ja som túto radu nebrala nejak vážne, ale teda, že skúsim a podarilo sa.

nevenka
20. mar 2024

@cxvcc jezkovi voci 🙈. Ked to chlap raz vstrekne dnu, tak to tam proste leti a co tam akoze prstami chces pomahat? To je len nahoda, ze skusila prstami tam babrat a nahodou otehotnela. To nema ziadny racionalny zaklad.
Ja som kolkokrat vyskocila na rovne nohy a vsetko vytieklo, este aj som vo vani co to vytlacila, ja to neznasam, ked to zo mna pomaly po kuskoch vyteka, ked uz musim byt konkretna a mam 4 deti. Z toho 2 neplanovane a posledne zo sexu min. 5 dni pred ovulaciou. Takze za mna je to uplna hlupost.

minenkak
20. mar 2024

@cxvcc to naozaj ma tvoj partner taký krátky penis a tak slabo mu semeno vystrekne ,že ostane na začiatku tvojej pošvy.Vsak tvoj sekret a aj semeno sú uspôsobené nato aby pomáhali spermiam v pohybe a tie aj tak kým majú chvostom sú ako šialený Max

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre