Prvosnažilky od júna

rencika8
14. máj 2013

Nájdu sa medzi nami nejaké prvosnažilky? My sa chceme začať snaźiť teraz od júna a čo vy????

domin85
14. máj 2013

@rencika8 najdu. My sme zacali aprilom 😉

rencika8
autor
14. máj 2013

@domin85 a už aj čakáte či?

domin85
15. máj 2013

@rencika8 Nie, my sme kvoli zdraviu mojmu a ked som sa dozvedela ze teda neda sa to odkladat asi uz bolo po ovu, tak uvidime co prinesie tento mesiac 🙂

pipinka3027
25. máj 2013

my sme tiez zacali aprilom a prve kolo nam nevyslo 😀 tak idem na druhe 🙂

joy23
30. máj 2013

@rencika8 ahoj, aj my sa s priatelom zaciname snazit.. Tot v nedelu mi povedal, ze uz by sme mohli, ale zakon schvalnosti, prave posledne dva mesiace sa mi uplne rozhadzal cyklus a teraz mi meska uz viac ako tyzden, ale tehotna nie som..aj mynuly mesiac mi to eskalo, som myslela, ze som v tom, aj ked sme to neplanovali, ale presne o tyzden po meskani mrcha prisla..a tento mesiac zas nic... zacinam byt z toho nervozna...

joy23
30. máj 2013

ospravedlnujem sa za tu hrubku * minuly, ked som to uvidela,co som napisala, az mi zle prislo :D

sedlakovo
1. jún 2013

ahoj, aj my sme chceli zacat od juna, ale uz v maji sme sa neustrazili 😀 a tak sa uz strazit nebudeme 🙂

joy23
1. jún 2013

@sedlakovo pekny pristup 🙂 tak drzim palce.... ja ako dnes pozeram na ten datum, ze 1.jun este aj Den deti, tak som nabehla do obchodu kupit nejaku peknu bielizen, mozno sa zadari 😉

sedlakovo
3. jún 2013

@joy23 spravny pristup...s bieliznou som to skusala v nedelu, ale pokial to usiak pochopil, tak ma musela rozboliet hlava a on ma zacal liecit, tym najlepsim co na bolest hlavy je 🙂

mirkajanickova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
joy23
4. jún 2013

ahoj, Mirka, vitaj medzi nami 🙂 prajem pekne snazilkovanie a snad aj rychle pocatie 😉

mirkajanickova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
joy23
5. jún 2013

Mile Junonazilky, chcela som sa spytat, ci ste zacali brat aj nejake vitaminky, ked ste sa rozhodli snazilkovat. Ja som si prave vcera kupila inofolic, nakolko mi menzes totalne zblbol :/ neviem preco, od dvanastich rokov som ho mala na den presny 35dnovy cyklus a zrazu toto, pripisujem to tomu, ze po 3 rokoch v zahranici, som sa opat vratila minuly tyzden na SVK a tie stresy pred tym, stahovanie koniec v praci, no mohlo to zanechat nasledok. U lekara som nebola, lebo po pobyte v zahranici, som sa nevratila na miesto svojho trvaleho bydliska, ale do ineho mesta a hladam lekara, tak som sa po viacerych odporucaniach zatial rozhodla pre inofolic a uvidime, ci sa to upravi. Odporuca sa pri PCO, ale zistila som, ze je dobry aj ked nemate tuto diagnozu, tak skusim. A vy ako?

matabah
5. jún 2013

Ahojte,my sme sa začali snažit od apríla a v máji sa to asi podarilo
@joy23 brala som len kyselinu listovú a vela zeleniny som jedla ešte aj,sem-tam som pila alchemilkový čaj.....
ešte som nebola u Dr.,ale test bol pozitívny...najradšej by som tam nabehla hned,aale počkám do budúceho týždna,mala by som byt 7tt....v januári som mala jeden potrat,a po čistení sa vraví,že je maternica ako pohnojená,tak ak sa vám aj stane,nezúfajte,aha ako rýchlo sa to podarilo🙂
no a ešte medzitým som dala vybrat mandle,pretože krčná odporúčala koli vysokému ASLO....tak a už len verím a dúfam,že tentokrát to vyjde 😉 Držím vám všetkým palceeeee!!!!

joy23
5. jún 2013

@matabah
tak drzim prsteky, nech vsetko dobre dopadne 😉 Ja som teraz trochu rozhodena z toho, ze neviem, kedy pride ms, ako naschval, ked sa rozjodenem , ze ideme do toho, tak v tom to zblbne. a dov tedy nic.. som bola presnejsia nez svajciarske hodinky!! to je zakon schvalnosti. Alchemilkovy caj som aj ja kupila, ale ten sa ma zacat pit od 1DC, takze asi budem este cakat, ci sa ms uraci prist v dohladnej dope, teda cim skor, lebo ajst lekara je umenie :/

matabah
5. jún 2013

@joy23 mne sa tiež predlžil cyklus,odkedy sme sa prvýkrát snažili,dovtedy som mávala presne skoro na hodinu pravidelne...príroda je svinucha🙂
a tú alchemilku som pila,kedy som si spomenula 1 krát denne...
ale čítala som v jednej knihe,že pakost smradlavý sa može tiež pit,ked sa nedarí...vraj je to zaručené🙂

joy23
5. jún 2013

o pakoste som teda nepocula 🙂 teda ako o rastilne hej, ale o jeho zarucenych ucinkoch nie...no dobre, kedze mi je zima, tak idem aj ja tu alchemilku zaliat aspon sa zohrejem a mozno pomoze.... ale po tom , co som dnes uz 3 horalky zjedla, myslim ze je ms za dverami.. aspon dufam

mirkajanickova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fidela86
7. jún 2013

ahojte kocky, tesim sa, ze som pre seba nasla tu pravu temu 🙂 Ja som "prvosnazilka" a zaciname tento mesiac 🙂

mirkajanickova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fidela86
9. jún 2013

@mirkajanickova dakujem 🙂 ako tu tak citam, nie sme doma este taki experti na to, ako a co a kedy atd. ..., ale snazime sa to zatial velmi neriesit....snad do roka by sa nam to aj mohlo podarit...

kery
10. jún 2013

ahojte, pridávam sa do vašich kruhov a držím palce, aby nám to čo najskôr vyšlo. 😉 Od minulého mesiaca beriem Femibion 800 a už sme sa s manželom začali snažiť, tak hádam mrcha nepríde. 🙂

cemmimi
10. jún 2013

ahojte,baby všetky ste vydaté?my mame v oktobri svadbu a chceli by sme sa už pokúsiť o babatko......

joy23
10. jún 2013

vitajt @kery
@cemmimi vitaj, ja nie som vydata, priatel stale donekonecna na nieco caka... ale naposledy mi povedal, ze dieta je vacsi zavazok ako gulaty kruzok na prste, tak vraj, co viac mozem chciet :D

pripinacka
10. jún 2013

ahojte baby. aj my sme sa s manželom rozhodli že by sme sa už teda pustili do toho.už druhý mesiac poctivo papám kyselinu listovú ( Femibion ). strašne chceme dievčatko tak sme si dali vyrátať u Jonáša. takže koncom mesiaca nám to akurát vychádza tak za dva týždne,takže dúfam,že sa zadarí. nebolo by zlé keby aj hned :D

fidela86
10. jún 2013

@kery vitame ta medzi nami 🙂

@cemmimi My sme "svoji" takmer tri roky...

misiatko87
10. jún 2013

Ahojte tak sa k vám pridávam aj ja .... pred týždňom sme sa s manželom dohodli že ideme do to 🙂 Akurát mám ovu tak uvidíme či sa podarí. Manžel ma varikokelu ale bol na spermiograme a pan doktor urológ povedal že má riadnych schumacherov 😀 . Nadpriemerne pohyblivé takže je všetko v poriadku.

mirkajanickova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenulikus
10. jún 2013

@cemmimi my mame svadbu koncom septembra 😀 inak sme v prvom kole snazenia..tak uvidime no 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre