Ružovkastý výtok pred menštruáciou

lyziarka112233
12. máj 2020

Ahojte, chcela som sa spýtať či máte niektorá skúsenosť s tým, že dva dni pred menštruáciou ste mali ružovkastý výtok asi pol dňa. Menštruáciu mám mať zajtra, výtok bol včera. Plodné dni som mala od 26.-29.4.2020. Snažili sme sa cez plodné dni aj v deň ovulácie. Beriem inofolic prvý cyklus a mávam 35 dňové cykly, pravdepodobne mi tento cyklus skráti na 30, u mňa je vždy menštruácia presne dva týždne po ovulácii, test chcem najskôr po pár dňoch meškania. Tak najprv, že skúsim vaše skúsenosti.. Budem vďačná za ne. Pekny den 🙂

lauritkatesty
12. máj 2020

@lyziarka112233 ahoj. no mohlo ist aj o implantačne špinenie.. zajtra uz možes skusit testik ak nepride ms.

lyziarka112233
autor
13. máj 2020

@lauritkatesty dakujem za odpoved 🙂 no dnes je to uz tmavsie spinenie, take ako mavam pred MS tak asi predsa pride na cas 🙄

lauritka
14. máj 2020

@lyziarka112233 aha takze si uz ani netestovala co

lyziarka112233
autor
14. máj 2020

@lauritka no praveže mam spinenie stale take jemne, od poobedia teraz menej a boli ma zaludok 🤷🏼‍♀️ Nespustili sa. Zajtra rano ak sa nespustia tak skusim test.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre