Slabá menštruácia - môžem byť tehotná?

sofinka_293
23. feb 2021

Ahojte, už tretí deň mám také je slabšie krvcanie najprv som si myslela že mi prišla menštruácia ale takúto slabú nezvyknem mávať. Lebo mala som dostať včera 22.02. ale to krvácanie začalo 21.02. Je to také že väčšinou len na papieri a keď tak na vlozke len pár kvapiek a to tiež nie vždy počas dňa. Pol dňa niekedy nič a po pol dní sa zase objaví krv na papieri. Neviem čo si mám o tom myslieť. Môžem byť tehotná ? Mám si spraviť test ukáže to už teraz? Pohlavný styk sme s partnerom mali naposledy 12.02. Alebo je to niečo vážnejšie ? Ďakujem

deti95060810
23. feb 2021

áno, môžeš byť tehotná...test si samozrejme sprav

h2
23. feb 2021

@sofinka_293 Presne takúto "menštruáciu" som mala ešte prvé 2 mesiace tehotenstva. Takže áno, možné to je.

annamaria4
23. feb 2021

@sofinka_293 ano, moze ist aj o tehotenstvo, treba si spravit tehotensky test a budes vediet, ci ide o velmi slabu menstruaciu alebo o tehotenstvo.

sofinka_293
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofinka_293
autor
23. feb 2021

@annamaria4
Ďakujem Vám všetkým za odpovede 🙂 tak ja si spravím teda ten test a budem múdrejšia 🙂 len nemám ešte pár dní počkať ? Ak som tehotná ukáže to už teraz ?

annamaria4
24. feb 2021

@sofinka_293 mozes skusit este par dni pockat a potom si spravit tehu test. ale ak by si bola tehotna, uz by ti to mohlo vyjst aj teraz. ak dokazes vydrzat, tak vydrz🙂

svetka27
23. apr 2022

@sofinka_293 bola si nakoniec tehotna? Ja mám totiž teraz podobný stav ako ty.. s tým že ja som najprv začala špiniť, už som si myslela že sa mi rozbieha menštruácia, ale bolo to len krvácanie pri močení a krv na papieri po utretí..trvalo to 2 dni.. menštruáciu mám pravidelnú a s týmto som sa stretla prvý krát..

sofinka_293
autor
23. apr 2022

@svetka27 nie nebolo som tehotná, menštruácia sa mi rozbehla za pár dní

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre