Snaha o otehotnenie a lieky na zrážanlivosť krvi

30. nov 2021

Ahojte žienky, idem sa spýtať či sa Vám podarilo prirodzene otehotnieť keď ste mali syndróm lepivých dostičiek a lekár Vám na to dal Anopyrin a zároveň aj Clexane na pichanie? Podarilo sa Vám? Navrhol mi túto liečbu moj gynekológ na skúšku, keďže sa mi nedarí otehotnieť. Vďaka za odpovede.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domka222
30. nov 2021

Mám lepivé, ale v živote som nepočula, že pri tejto dg je problém otehotnieť. Skôr je problém donosiť, pokiaľ nemáš nastavenú liečbu

autor
30. nov 2021

@bambulienka25 vyšetrenia mam porobené...čiže mi to odporučil na základe toho 🙂

autor
30. nov 2021

@domka222 ja som bohužial počula a nie som jediná a som aj toho príkladom 🙂 ono je problém aj otehotnieť a aj donosiť 🙂 a viem o čom píšem a mám to potvrdené aj vyšetreniami, napr. genetika 🙂

domka222
30. nov 2021

Teraz ešte raz čítam, to užívaš zároveň aj lieky aj injekcie? Ja som teraz na konci tehotenstva. Do 34tt som užívala len anopyrin a od 35tt si pichám fraxiparine. A hádať sa isto nejdem, je to možné 🙂Ja som chvalabohu mala problém len dva krát s MA, kým som nemala liečbu

dejna_
30. nov 2021

Áno čítala som tu viac krát že ženy mali túto kombináciu už od ovulácie a zadarilo sa ..držím palce nech ti to pomôže 🙏🍀❤️

petkasaurus
30. nov 2021

Ahoj, mne diagnostikovali faktor leiden a doktor mi dal injekcie clexane, aby sa poradilo konecne otehotniet, ze ma take pacientky, ktore takto otehotneli.. Ja som si teraz nasla 2 ciarky, este pred tym pichanim 🙂

jozefink
9. dec 2021

ja by som Ti vedela porozprávať aké veci sa môžu skomplikovať keď más syndrom lepivých doštičiek. Chodili sme na asistovanú reprodukciu a všetky tie lieky, ktorými ma dopovali mi spôsobili zrazeninu, ktorú mam na krku doteraz. Už 4 a pol roka beriem Aspirin protect, ale to len pretože sa stále snažíme (už viac ako 7 rokov)
Z toho čo mne všetko narozprávali o našom skvelom syndrome je on komplikáciu len na donosenie, hlavne do tretieho mesiaca by bol problém. ale s liekmi by sa tento problém mal vyriešiť. nemyslím si ale že by tieto linky pomáhali k otehotneniu, teda žiadny doktor mi to nikdy tak nepovedal. Len maju byt prevenciou voci prípadnému potratu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre