Snaženie od septembra 2011

mishel33
22. jún 2011

Ahojte kocky, najde sa medzi Vai aspon jedna ktora sa chce zacat snazilkovat od septembra, teda v rovnakom termine ako ja? 😉
Nech si mam s kym poklebetit, prip.poradit a taaaaaaak 😎

odrik
27. jún 2011

@lenkasop
Nooooo!!! Asi vyzera, len dufam, ze sa mi to s tou mrskou uz pohne dopredu, lebo stojim na jednom mieste a bez nej to nepojde! Ale Ty pekne pomalicky zacni, ja Ta potom niekedy dobehnem!!! Krasny dnik!

rachel36a
28. jún 2011

@odrik dnes som znova dostala mrchu, na 18 dc, tak my museli odložiť hormon. profil na druhý mesiac, lebo to treba robiť na 21 den a kedže prišla mrcha skôr, tak sa to odkladá... horor...

odrik
28. jún 2011

@rachel36a
To ma mrzi ☹, boze ta mrcha je fakt uz blazniva. Ja ju uz 46 dni nemam a k Tebe zasa pride strasne skoro, no vieeeees co??? Katastrofa!!! Akoby toho nebolo dost, tak este aj toto nam komplikuje situaciu. Fakt si clovek nic nemoze planovat. Ja som v lete uz planovala snazilkovanie, no mozem, ked som stale bez mrchy?????? Niekedy si hovorim, ze uz sa na to ani nedam, potom zasa opacne nalady..... Drzkaj sa moja!!!!! Bude dobre, neboj!'

lenkasop
28. jún 2011

odrik ja čakám na druhú mrchu, tak som zvedavá či dorazí podľa plánu 🙂 Neboj sa, potvorka dorazí v nepravú chvíľu 🙂 . Dnes sme boli s Kikou 1x na logopédii, bola tam celkom milá doktorka, malá sa už k nej opäť teší, tak trénujeme "r" podľa pokynov 😀 😀

odrik
28. jún 2011

@lenkasop
To je krasne, vies, ze som klinicky logoped 🙂? Ambulanciu mam v Hlohovci, hoci som z TT. Tak ked budes mat nejake nezrovnalosti, pokojne skonzultujeme 🙂 !!! zajtra rano idem k lekarovi, tak uvidim, co poriesi!!! Dam vediet! Tak pekne trenujte nech sa "R" skoro naucite 🙂!!!

rachel36a
29. jún 2011

@odrik ahoj, tak ako , mrcha prišla???

odrik
29. jún 2011

@rachel36a
@odrik
Ahoooojte babulky!!! Mrcha nista, neprisla potvora! Tak som dnes zasla k lekarovi. Verdikt: neprasknute folikuly, teda neprebehla zatial ovulka, a teda neprisla mrska. A dve male nove cysty v maternici. Este sme injekciu nepichli, skusime pockat. Ak do 10-15 dni nepride mrska, pojdem k lekarovi a uvidime. Inak maternica je v poriadku. Pan doktor sa ma normalne opytal, ci uz nemozem byt znova tehulka, skoro som onemela, pretoze ked uvidel tie cysty, najprv si myslel, ze je to zacinajuca tehotnost. Lebo pred tym tam nikdy neboli. No ale kedze nebola ovulka, nemozem byt predsa tehulka! Nevadi, ved ja tej prirode ukazem!!! A my vsetky!!! A budem si pichaaaat, kolko bude treba!!!! Tak sa drzkajme, vsetkym prajem vela stastia!!!!!

odrik
29. jún 2011

@lenkasop
No vidis moja, pozri vyssie, co pisem pre rachel36a. Som to chcela odoslat aj Tebe, ale poplietla som sa a poslala som to sebe, namiesto Tebe! Krasny vecer!!!!

lenkasop
30. jún 2011

odrik....nebola som si istá s tým, či si logopedička 🙂 Neboj sa mrška dorazí, mne dnes dorazila 🙂 Tak ešte 2x a potom.... 😀 Konečne sú prázdniny ......tááák sa teším, aj keď budeme chodiť do roboty, už to bude iné. 🙂

odrik
30. jún 2011

@lenkasop
Veru, veru prazdniny su super vec. Nase dieta dnes prinieslo vysvedcenie a uz moze oddychovat! Tiez to tak vnimam, ze aj ked chodime do prace, je to ine!!! Take volnejsie a pohodovejsie 🙂 ! Tak sa dzkaj, pretoze uz skoro pride snazilkovanie huzevnate 🙂 !!! krasny vecer!!!

lenkasop
1. júl 2011

odrik.....presne, je to také pohodové,aj keď nie sú žiaci v škole a musíme prepracovať osnovy a plány, dá sa. Už len aby sa to počasie umúdrilo. 🙂 Poctivo papaám vitamínky a čím ďalej tým viac som presvedčená, že to teraz vyjde 🙂 Už len nejaké vitamínky nasadiť mužíkovi. Len už neviem aké,niekde som to čítala, ale už si neviem spomenúť kde ☹

odrik
4. júl 2011

@lenkasop
Ahoooj moja, ja si nikdy nevsimnem, ze mi pises, lebo sa mi to neobjavi ako, Kto ma spomina, asi nekliknes na odpovedz a mne to potom nepride ako posta. Preto prosim prepac, ze odpovedam tak neskoro! Ja mam sice vela prace, ale tym ze Simko ma prazdniny, nie sme taki unahanani. Ziadna skola, desiata, kruzky, ucenie... Mame viac volneho casu, a teda casu na seba. U mna nic nove, mrske sa este stale neuracilo. Co narobim, je to zvlastne, akoby nestacilo, ze som potratila, este mi ta priroda ani nedovoli dat sa fyzicky do poriadku ☹ ! Stale viac a viac si uvedomujem nespravodlivost tohto sveta. Ale tak to je! A co nove u Teba? Plany su uz prepracovane???

lenkasop
6. júl 2011

@odrik moja ešte tá mrška neprišla, tak to jeje asi budeš musieť dať kolkovanú žiadosť 😀 Dorazí vtedy, keď ju budeš najmenej čakať. Plány ešte nemám prepracované, nad jedím som sedela 4h a ešte mi kúsok chýba a to nepočítam koľko mi ešte ostáva ☹
U nás nič nové, 2mrška pomaly končí a potom ešte jedna, šup na kontrolu a potom snáď sa do toho postíme, aj keď sme mali s manželíkom reč, či sa na to nevykašleme a neostaneme pri jednom ☹ Fakt toho bolo dosť 2xMA, nechce ma vidieť opäť takú nešťastnú a popravde sa dosť bojím. Keby mi aspoň zistili prečo? ČLovek by sa mohol aspoň trochu brániť a liečiť. Aj keď???? No neviem, čo je lepšie. Niekedy si hovorím, že do tretice všetko dobré, ale strach a neistota robia svoje.

odrik
6. júl 2011

@lenkasop
No ahoj moja, tak s tymi myslienkami sme na tom uplne rovnako!!! My sme tiez mali rozhovor co a ako dalej. Musime pocitat s tym, ze sa to moze zopakovat ☹ a ako to potom zvladneme. Este uvidime, aj tak mam stale obdobie bezmrsia. Ale ja by som to asi este od toho septembra rada skusila, ak teda bude zdravotne vsetko v poriadku. Tak prajem krasny den!!! Este to skuste 🙂

kmnigvil
28. júl 2011

@mishel33 Ahoj! Aj my sa budeme od septembra snažiť o naše druhé bábätko. 🙂

alyce
8. nov 2011

Ahojte, aj my sa od sept. snazime, vy ste sko na tom? Od jula ste sa neozvali.. Co ste uz vsetky tehotne? 🙂

wildluccia34
14. nov 2011

@mishel33 ahooj,my sa snažime od septembra🙂

petinka1703
13. dec 2012

Ahojte dievčatá.
Viac ako rok tu žiadna nedala príspevok.Ja som sa len včera (12.12.2012) zaregistrovala a našla som túto tému.Píšem sem,lebo presne od septembra 2011 sa snažím aj ja.Tak by som chcela obnoviť túto tému pre tie,ktoré sa ešte snažia.V mojom prípade to je už od septembra 2011,čiže 16 mesiacov.
Pozerala som sa,čo je teraz v súčasnosti s Vami všetkými,ktoré ste tu prispeli.
mishel33 Už nie je aktívna...
@rachel36a Ahoj.Tvoj príbeh ma silno chytil za srdce a neskutočne Ti držím všetky palčeky,ktoré mám,aby Ti to tentokrát vyšlo po IUI. Si žena,ktorá si to zaslúži po tom všetkom,čo si zažila.Posielam Ti veľa pozitívnej energie a síl 🙂
@odrik Ahoj.O Tebe som sa tu nedočítala nič,tak ak sa Ti bude chcieť,môžeš sa ozvať,ako na tom momentálne si.
@silvia371 Ahoj.O Tebe som sa tu nedočítala takisto nič,tak ak sa Ti bude chcieť,môžeš sa ozvať,ako na tom momentálne si.
@eviq Ahoj.Tak Tebe tiež držím palce,čítala som Tvoj článok z októbra 2011.A taktiež ak budeš chcieť ozvi sa,ako na tom momentálne si.
@lenkasop Ahoj,Tebe srdečne gratulujem k Matejkovi!!! 🙂
@kmnigvil Ahoj.Ako si na tom Ty?Platí pre Teba to isté: ak sa Ti bude chcieť,môžeš sa ozvať,ako na tom momentálne si.
@alyce Ahoj.Tebe srdečne gratulujem k Samkovi!!! 🙂
@wildluccia34 Ahoj.Tebe srdečne gratulujem k Leonardovi!!! 🙂
@alyce a @wildluccia34 máte prenádherných chlapčekov.Prajem veľa zdravíčka a radostných chvíľ strávených v zdravíčku.

wildluccia34
13. dec 2012

@petinka1703 jeeej dakujem,a ty si ako na tom?ešte nič? 😒 skušala si už všetko možne?

petinka1703
13. dec 2012

@wildluccia34 Veru ešte stále nič ☹ A presne ako píšeš,skúšala som už všetko možné.Momentálne budem brať 3.cyklus Clostilbegyt. Predtým mi Duphaston nezabral.

wildluccia34
13. dec 2012

petinka1703...juuj nič mi nehovoria tie tabletky,ale neprestavaj dufat,určite to pride,držím ti palčeky

alyce
13. dec 2012

@petinka1703 dakujem, veru pred rokom v novembri som mala poslednu MS a uz je tu Samko 😵 Prajem ti velmi nech sa ti zadari.

petinka1703
13. dec 2012

@wildluccia34 To neva,v skratke to je veľké hormonálne svinsto 🤐
@alyce Ďakujem velice pekne.Stále si hovorím: Radšej neskôr ako nikdy 🙂

rachel36a
13. dec 2012

@petinka1703 ďakujem ti aj my dúfame, že to už teraz dopadne dobre , už nemáme čas vzhľadom k môjmu veku... a ty si absolvovala už nejaké vyšetrenia keď sa vám tak dlho nedarí...

petinka1703
13. dec 2012

@rachel36a nemáš zač! áno,absolvovala,ja aj mm.veď som na gynde mesiac čo mesiac.mm je v poriadku,mne Dr. skonštatoval,že nedozrievajú folikuly... ☹

odrik
13. dec 2012

@petinka1703
Ahoj, ďakujem, že si sa ohlásila, je to milé 🙂! Ja už medzi snažilky nepatrím, ale želám Vám všetkým veľa, veľa šťastia a držím palčeky!!!

rachel36a
13. dec 2012
rachel36a
13. dec 2012

@odrik ahoj, o tebe som už tak dlho nepočula... tak ste to nakoniec vzdali... my ešte nie, aj keď som za posledný rok a pol už tri krát potratila... teraz sme po IUI a to už je posledný pokkus....

rachel36a
13. dec 2012

@petinka1703 to je mi ľúto, tak to tiež bude riešiť cez repro kliniku, nastavia ťa na stimuláciu vaječníkov a ani sa nenazdáš a budeš mamina

odrik
13. dec 2012

@rachel36a
Joooj moja, to mi je moc ľúto ☹, ale verím, že to už musí vyjsť!!! U nás to vzdal manžel. Mňa to bolí, ale nič s tým nenarobím. Tak sa snáď budem radovať z vnúčatiek 🙂! Šimonkovi som povedala, že si prosím minimálne tri 🙂! No čo, už bude mať 13 rokov, tak to zasa nie je až tak ďaleko 🙂!!! Držkaj sa moja, budem držať palčeky a myslieť 🙂!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre