Snažilkovanie po vysadení antikoncepcie

lussy218
23. feb 2012

Ahoj baby, chcela by som vediet, kedy po vysadeni HAK mozem otehotiet? o 2 a pol mesiaca mame so zlatuškom svadbu, a chceli by sme už pomaličky začat snažilkovať 🙂 mate nejake skusenosti?

stanca22
23. feb 2012

@lussy218 Ja som počula, že môžeš otehotnieť aj hneď ak nemáš nejaké pochybnosti v zdraví u oboch alebo tak zvyčajne do pol roka sa otehotnie, ako kto, veľa šťastia 😉

lussy218
autor
23. feb 2012

Dakujeme 🙂 dufame ze sa nam to teda podari, kedze sme obaja zdravy, a hlavne odhodlaní :D

st2
23. feb 2012

otehnotiet mozes hned v dalsom cykly po vysadeni HAK, ale je to smaozrjeme ovplyvnene veeeela vecmi, najhlavnejsie je snazit snazit snazit a trafit sa do ovu

zabka88
23. feb 2012

@lussy218 neviem či je dobrý nápad vysadiť HAK pred svadbou, môže sa ti zhoršiť pleť, vlasy, nechty, môže ti to rozádzať cyklus, nezľakni sa ak nedostaneš mrchu aj niekoľko cyklov.. ale isto otehotnieť môžeš 🙂

lussy218
autor
23. feb 2012

@st2 tak snad to vide 🙂

lion13
23. feb 2012

@lussy218 ja som otehotnela 1 mesiac po vysadeni HAK 😉

lussy218
autor
23. feb 2012

@lion13 🙂 tak to gratulujem 😉

miriamka3
23. feb 2012

@lussy218 ahoj, ja som vysadila HAK minulý rok v novembri, nestalo sa vôbec nič, pleť, vlasy,nechty, všetko mám rovnaké, dokonca som 3 kg schudla 🙂 snažíme sa teraz 4- tý cyklus a zatiaľ neúspešne, určite je to individuálne. Veľa šťastia 🙂

manamani1
23. feb 2012

@lussy218 moja ja som vysadila HAK v auguste 2011 a odvtedy neviem otehotniet, mam problemy s nepravidelnou mrchou, nemam ovulku,berem hormony....ale to nemusi byt tvoj pripad!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre