Snažilkujeme od marca 2013

gerci90
7. mar 2013

Cawte snažilky od marca 🙂 už je tu založena otázka na marec 2013 ale to sa neda komunikovať ako sa vam dari ,ci sa zadarilo a podobne..tak podte komunikovať radsej tu 🙂
My sa ideme do toho pustit teraz v marci som zvedava toto bude nase druhe mimčo 🙂 keby to vyslo cez cca plodne dni TP by bol na mužove narodky 😵 😵
Vela stastia vsetkym snažilkám..

salo
8. mar 2013

@gerci90 ahojky, my sa snazime od januara, cakam ci mi teraz v ned.mrcha dorazi, kiezny nie ale bojim sa, ze ano lebo teraz posledme mes.mam pred ms spinemie a ze je to koli nizkemu progesteronu tak sa babatko nemoze uhniezdit:'( takze cakam na mrchu a potom zajdem na gyndu a od marca zase zacimame... Tiez uz jedneho drobca mam. Vy ste uz zacali?😉

kuko7
8. mar 2013

@gerci90 sme na tom podobne 🙂 mame uz 5 rocnu dcerku Alicku, a dnes som si dala vytiahnut danu,,,od tohto mesiaca snazilkujeme :D aj ked ja ani netusim kedy mam ovulaciu,,som si dnes bola tie ovu testy kupit, asi prvy krat v zivote :D :D :D bude svandaaaa, som zvedavaaaa 😀 😀 😀

mon777
9. mar 2013

@gerci90 mickaaa, aj my snazilkujeme od marca 🙂 vychytili sme polku cyklu, no podla toho, com som zacala merat BT zacinam mat v hlave chaoz, lebo podla oredchadzajucich cyklov, ktore boli presne ako hodinky mala byt ovulka 2.3., o podla teploty spred dvoch dnov je mozne, ze bola neskorsie. Neviem, mam fakt v hlave gulas 😅
Tu je graf. Je nic moc, lebo meriam len treti den, ale aj ta 🙂 http://www.womenzone.cz/app/calendar/temperatur...

salo
10. mar 2013

Tak ja som včera dostala mrchu 😢 Zacal sa mi skracovat cyklus a pred nim mam to špinenie. tak zajdem k dokimu a zase všetko odznova....

mon777
10. mar 2013

@salo jooj 😒 ale hadam sa to da dokopy. Uz sa ti to niekedy stalo? Ze sa ti to takto skratilo a doki to napravil?

zuzulkaba
10. mar 2013

Ahojte,my sme sa tiez zacali v marci snazit,akurat vcera skoncili plodne dni...tak teraz len cakat a dufat..drzim palce vsetkym snazilkam

mon777
10. mar 2013

@zuzulkaba aj tebe drzime oakce 🙂 ja pevne verim, ze sa coskoro presunieme do temy novembrovky 2013😀

zuzulkaba
10. mar 2013

Dakujem 🙂 snad mas pravdu a naozaj ten november este stihneme🙂)

mon777
10. mar 2013

@zuzulkaba ale jasneeeeeeeee. A ak nie november, budeme sa oretekat, ktora lirodi prve novorocne mimuuusko 😵 😵 😀

salo
10. mar 2013

@mon777 ani veru neviem, lebo som si ms zacala znacit a sledovat az teraz od kedy sa snazime o druhe mimi a este vtedysom to sledovala ked sme sa snazili o prve 😀 No ale teraz to lutujem, ze som si to nesledovala☹ Ale viem, ze vzdy som mala cyklus tak tych 27,28 dni a teraz to bolo 26 den a znepokojuje mato spinenie 4 dni pred ms. Ze je to nizka hladina progesteronu, co moze mat za nasledok ze sa vajicko nemoze uhniezdit😲 ale mala som to aj pred prvym tehu, tak snad sa to nebude zase problem. No ale stresujem uz 🙂

salo
10. mar 2013

@zuzulkaba ja mam prve novembrove, tak by bolo super keby bolo aj druhe novembrove, max.decembrove:-D

zuzulkaba
10. mar 2013

@mon777
🙂 tak ani taky vianocny darček by nebol zly 🙂

zuzulkaba
10. mar 2013

@salo
Tak to ano,drzme si palce navzajom 🙂

salo
10. mar 2013

Drzme, drzme veru😉 snad sa nam to co najskor podari, mi sme zacali od januara, takze mam uz 2 sklamania za sebou, dufam, ze ich nebude viac.... Tak sa potom ozvi, ako si dopadla, drzim palce nech je to na prvy sup🙂

zuzulkaba
10. mar 2013

@salo
O tyzden a pol by som uz mala vediet a teda asi budem dost sklamana,ak nic..dakujem,aj ty sa ptom pochval,ak by to uz prislo 🙂

mon777
10. mar 2013

@zuzulkaba to by teda nebol 😀 ideme sa pretekat, ktora bude mat skor termin??? 😀

gerci90
autor
11. mar 2013

Cawte kočeny tak som rada že ste sa pridali, no každej jednej z vas držim palce. Kedže snažíme o druhe najlepsie co vam možem poradit je sa nato nijako psyxicky uputať, viem že tužba po mim je velika ale najviac robi psyxika prve sme snažili a snažili ja som si testy kupovala častejšie jak rožky a vysledok žiaden. 😔 Každy mesiac coraz večšie sklamanie, až raz sme sli na chatu s partiou tam sme sa vsetci dovadili a s trucu sme spali v aute,a tam som teda nemyslela ci snažilkujeme alebo nie stalo sa a booom ...vdaka tomu mam teraz malu čerticu doma 😀 😀 a planujeme druhe, už sme par x zamiesili ale nechavam na nahodu,nemeriam BT ani netestujem, len sledujem hlien (vytok) a bolest podbruska ale inak milujeme ked sa da, 🙂 ja som v januari vysadila antiku namiesto toho nasadila kyselinu listovu tak uvidime .🙂 keby to vyslo cez plodne dni termin by mi cca vyxadzal na december možno na mužove narodky 😅
@mon777
@zuzulkaba
@salo
@kuko7

kuko7
11. mar 2013

@gerci90 moja 🙂 tak sme na tom podobne,,,aj ked uprimne? Neda sa na to nemysliet ani teraz :D :D :D mna najiac stve ze ja mam ovu urcite skorej ako 14 dc,,,podla mna uz 10ty alebo tak,,,,tak to potrebujem zistit a bude dobre :D lebo ovu testy co som si robila su take ze ta druha ciarka tam je vidiet slabucko uz dva dni,,,a to som len 6 dc,,,tak ja neviem :/

gerci90
autor
11. mar 2013

@kuko7 juj moja ja sa ti do toho DC a pod vobec že nerozumiem ale vies že tiež mi nezačina ovu na 14den .minuly mesiac som si to tak odsledovala na 10-11 den. ja neviem ja si ovu vsimnem hlavne ako som vysadila tabletky tak ma pobolieva vtedy pravy alebo lavy vaječnik a hlavne ten hlien no toho sa držim.a s tym myslením ja viem aj ja aj tak musim rozmyslat nad tym.. 😔 no už len dúfat..

salo
11. mar 2013

@gerci90
@kuko7 baby ja vam tak zavidim, ze si vidite ten plodny hlien, ja si hovobec nevidim, asi preto, ze mavam caste zapal☹ som z toho nervozna lebo vobec neviem kedy mam ovulaciu a ci ju vobec mam???😲 rozmyslala som nad ovu testami ale neviem ci sa da na ne spolahnut...

kuko7
11. mar 2013

@gerci90 moja ale stale sme na tom lepsie ako tie ktore sa snazia niekolko rockov,,,my uz mame jedno dietatko doma,,,,tak uvidime ako to cele dopadne 🙂 ja sa budem tesit ked sa zadari hned :D mala som 5 rokov nehormonalne teliesko tak som zvedava co a ako :D

kuko7
11. mar 2013

@salo ja si pamatam ze ked som mala ovu tak ma dost bolelo brucho,,tak ma pichalo,,,,no pre istotu som si kupila ovu testy 🙂 tak uvidime :D budeme sa snazit priebezne 🙂 aj bez ovu testov :D

yanni
11. mar 2013

Ahojte, mozem sa pridat? My sme tiez zacali snazilkovat, tak som zvedava, co z toho bude 😕

kamulilik
11. mar 2013

Ahojte aj my sme sa začali snažiť. Jedno sklamanie už bolo tak uvidíme ako dopadneme teraz . Akurát mi končia plodné dni.Tak už len 2 týždne počkať. Jedného drobca máme novembrového tak druhý by mohol byť v decembri ako ja. Veľa šťastia všetkým

kuko7
11. mar 2013

@yanni
@kamulilik
vitajteeeeeeee 😀 😀 😀 😀

mon777
11. mar 2013

@gerci90 ja som zasa zacaka zavyslacit na minerakkach z hroznovou prichutou 😀 je to take fajne kyselkavo sladkeee 😀 len to pri mimi asi nepomoze tak, ako kyselina listova 😀 haahaa

alexandrag1
11. mar 2013

ahojte snažilky 🙂 smiem sa pridať?Začíname tento mesiac,tak uvidíme či a kedy sa zadarí...a vám všetkým držím palčeky 😉

salo
11. mar 2013

Tak ja som si dnes kupila Inofolic a zajtra si idem po dufaston, snad mi to pomoze 🙂

zuzika18
11. mar 2013

Ahojte, ja by som sa tiež rada pridala. Začali sme od februára, zatial nič. No minulý rok som potratila na jar a v júly som bola na náročnej operácii maternice. Takže asi to nebude až také lahké. Všetkým Vám držím palce, tak ako aj sebe. 🙂

kuko7
11. mar 2013

Baby pekny vecer,,mozem sa spytat nieco? Ale budte uprimne 🙂 aj vasi manzelia su taki namotani na to snazenie? Ale fakt sa zamyslite, ci len my sme take namotane :D ze si ratame ovu a tak a oni to maju tak ze bude alebo nebude....lebo moj mm je za babo, to hej,,,ale nejako to neriesi,,proste skusime ked budeme mat chut a nebude robit nic na silu , myslim tym nejako nasilu sa snazit 🙂 viete co mysim :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre