Snažilky 2017

zuzu2901
10. dec 2016

Ahojte snazilky .Zakladam novu diskusiu pre tie zienky ktore uz tohto roku nestihli otehotniet .Mozme sa podelit vzajomne o rady,typy .Pomoct a podporit jedna druhu .Bez rozdielu ktora sa kolko snazi .Vsetky z nas tuzime,byt matkami .Drzme si palce aby rok 2017 bol pre vsetky ten naj a aby sme si vsetky nasli na teste // ciarocky .Tak sup sem vsetky zienky ktore snazilkuju 😉 .Drzme si navzajom palce a podporujme sa .🤰❤👍

nina4
11. dec 2016

@sevcikovaanna vitaj medzi nami nebojkaj podari sa .A to prazdne miesto pri srdiecku sa raz zaplni 😘

lulubinka
12. dec 2016

ahojte, pridam sa aj ja k vam. my sa sice este nesnazime ale v buducom roku bz sme chceli. tak dufam ze to pojde rychlo ako pri prvom.

zuzu2901
autor
12. dec 2016

@misiatkooo dakujem velmi pekne urcite si ju uzijeme 😉 a tebe budem silno drzat prsteky aby sa co najskor zadarilo 🙂...ja akurat sedim u lekarky lebo to co som pred 3 tyzdnami myslela,ze je priznak tehotenstva tak teraz ked uz mrcha prisla a bolesti hlavy a krizov neustupuju tak to musim riesit...tak som zvedava co mi je ☹

zuzu2901
autor
12. dec 2016

@michaela_lm ahoj skus sa testnut,mozno je to dobre znamenie 🙂🤰

zuzu2901
autor
12. dec 2016

@sevcikovaanna ahoj verim tomu,ze sa zadari a silno ti drzim aplce aj na nohach ❤🙂 .Snaz sa hlavne mysliet pozitivne(aj ked nie vzdy sa to da))

zuzu2901
autor
12. dec 2016

@nina4 ona mi ho len odporucala .Dala mi reklamny letak a to bolo vsetko .Tiez by som skusila najprv 1 sacok denne a potom ak sa nebude darit tak by som to zvysila 🙂

zuzu2901
autor
12. dec 2016

@lulubinka ahoj vitaj medzi nami a verim,ze sa urcite zadari 😝

misiatkooo
12. dec 2016

@zuzu2901 moja dnes mi posalali sms ze uz to mam aj schvalene poistovnou tak velka radost a po novom roku teda ideme do toho 😊 a aj ti povedala cim to mohlo byt? Nebola si poprechladzana? Aj s toho by si to teoreticky mohla mat

zuzu2901
autor
12. dec 2016

@misiatkooo no vyborne gratulujem a tesim sa s tebou 😘
Tak doktorka povedala,ze to moze byt nieco gynekologicke. Ale vravela som jej,ze to je taka bolest krizov ako pred MS(teraz to moze byt vselico) .Zajtra idem na krv,mam priniest aj ranny moc+ma poslala na sono pre istotu,uvidime .V stredu budem mudrejsia .Verim ale,ze nic vazne to nie je .☹
Manzel sa tiez somnou preto trapi,lebo kazdy den ma boli hlava .☹

misiatkooo
12. dec 2016

@zuzu2901 joj budem drzat palceky aby to vsetko dobre dopadlo a neboj nebude to nic vazne. Potom daj vediet ako dopadli vysledky 😊

michaela_lm
12. dec 2016

@zuzu2901 ešte počkám či sa nerozbehne premna by to boli najkrajšie vianoce

michaela_lm
13. dec 2016

@zuzu2901 tak dnes prišli silné :( prosím nevieš mi poradiť kúpila som inositol tabletky s čím ešte aké vitamíny môžem kombinovať

zuzu2901
autor
13. dec 2016

@misiatkooo jj dam vediet ako dopadne cele. 🙂

zuzu2901
autor
13. dec 2016

@michaela_lm to ma mrzi Miska.No zaroven tesi,lebo vies co? Novy mesiac,nova prilezitost 😘 .Och tak to ti neviem poradit.Ja som zatial tabletky neskusala ziadne.No od marca chcem skusim alchemilku(caj) ten vraj velmi dobre vplyva na maternicu.Skus si precitat na nete nieco o tomto cajiku.Vraj je velmi dobry. 😉

nina4
13. dec 2016

Ahojte bambulky moje .
@michaela_lm ach jaj tak to mi je ľuto ze prisla MS ale ako pise zuzu je tu zas nova nadej .
Ja sa teraz mordujem z crevnou chripkou najstarsieho mame od vcera v nem.a ja s detmi sme doma uz aspon nevraciame.

michaela_lm
13. dec 2016

@nina4 skóre uzdravenie ja nestráca nádej verim že raz sa podarí len keď vidím môjho smutného muža ako sa trapy

nina4
13. dec 2016

@michaela_lm veru niekedy to my zeny aj ked nas to boli pri srdiecku lepsie znasame.my sme minuly cyklus mali biochemicke tehu a tak sa drahy tesil ked boli dve ciarky a ked volako nesilneli uz som tusila ze to nebude dobre.A uz ked dosla mrchusa tak drahy to horsie niesol ako ja.Ale to bude tym ze im na nas zalezi ze nas ľúbia .

zuzu2901
autor
13. dec 2016

@nina4 skore uzdravenie,celej rodinke prajem.Ak sa smiem opytat co je najstarsiemu?-Dudam,ze nic vazne? ☹ .Drzim palce,kazdopadne.

zuzu2901
autor
13. dec 2016

@michaela_lm to ti verim.Prajem Vam aby sa o najskor podarilo a aby si sa nam mohla pochvalit s // ciarkami.Vela pozitivnej energie posielam.Sice sa osobne nepozname,ale ja som clovek ktory dopraje viac inym ako sebe .Silno na teba budem mysliet aby sa Vam to podarilo.😉

123choco123
13. dec 2016

Ahojte takze ani nam sa tento rok nepodarilo a preto sa budeme snažiť v roku 2017 🙂 tento rok sme sa extra nesnažili len sme si nedávali pozor...posledný mesiac som si robila ovu testy a ked bola údajne ovu tak sme sa posnazili ale asi nic z toho nebude kedže som uz 16DPO nemam ani MS ale ani pozitívny test....tento rok to tiez vezmeme tak pozvoľna a naplno sa snažiť začneme v lete ked budem mat vsetky povinnosti školské skončené a cistu hlavu

nina4
13. dec 2016

@zuzu2901 chuda nase vcera o pol 3 rano zacal vracat hnackovat a nabralo to tak rychly priebeh neudrzal v sebe ani lyzičku vody tak je teraz na infuzii .
Ale ono existuje niaka rovnovaha vo vesmire lebo na jednej strane sme chori no na druhej som dnes nasla kooonecne pozitivny ovu test 😍

michaela_lm
13. dec 2016

@zuzu2901 aj tebe prajem nech si nájdeš čo najskôr dve krásne čiarky aj tu všetkým snazilkam to prajem zo srdiečka nech sa netrapia nech tehotenské testy s dvoma ciarkami len pribúdajú

senselinka
13. dec 2016

@zuzu2901 inak takato tema je tu zalozena uz od zaciatku novembra... naco sa zas zdvojuju diskusie? 🙄
https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/rok-2017-nas-uspesny-rok/

zuzu2901
autor
13. dec 2016

@senselinka keby ma,len to malo trapit,tak svet je gombicka.Nepozerala som sa ci tu je podobna tema,tak sa ti hlboko ospravedlnujem,ze tu spamujem podobne diskusie.No som rada,ze ty si si dala tu namahu a nasla tu diskusiu.Boze zeny ja to fakt nechapem aj keby tu bolo 1000 diskusii na tu istu temu tak mi je to u prdele.Pridam sa do kazdej a vobec by ma to netrapilo,ze ich tu je kopec.Ved kam nechcem, nepisem a hotovo.Nevyhadzuje ti to ako upozornenie alebo nebodaj ako reklamu,ci? Tak ja len tolko k tomu.Prajem ti nech si stastna v zivote.😉

zuzu2901
autor
13. dec 2016

@123choco123 ahoj vitam ta medzi nami a drzim palce pri snazilkovani 😉

zuzu2901
autor
13. dec 2016

@michaela_lm dakujem 😉

zuzu2901
autor
13. dec 2016

@nina4 och tak na nejaky podobny scenar si ja pamatam.Nejaky 6 rokov dozadu(som mala 23).A tiez ako tvoj syn v noci som dostala vsetko mozne horucku,potom zimnicu,zvracala som,hnackovala a tiez som skoncila a na infekcnom.Mala som nejakeho nepekneho cervika v sebe.Robil sarapatu.
A k tomu ovu testu gratulujem,tak budem silno mysliet a dufat,ze sa zadari 😉

123choco123
13. dec 2016

@zuzu2901 dakujeeem ❤️

jman
14. dec 2016

Ahojte dievcata, pripajam sa k Vam. Verim, ze rok 2017 (2018) bude pre nas vsetky tym stastnym. Zelam vsetkym nielen dve ciarky (tie niekedy zial nic neznamenaju), ale aj zdrave tehotenstvo a hlavne na konci zdrave babatko😘

nina4
14. dec 2016

@jman ahojky a vitaj .Veru nie vzdy su tie prve vytesujuce sa // aj uspesne az do konca.Ale je to aspon taka nadej pre mnohe .A ja verim ze co sme tu tak budu tie krasne kolajnice coskoro u kazdej jednej znás 😘

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre